[TOT: 3.221.611.000] aLayina isyan [All Star] & Murat78 [All Star] & giasas [All Star] vs. WoLFaR (S: 483.769.000, D: 2.737.842.000)

• 1000M Üzeri
    • ISS Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
    Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
    Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Arkadaşlar tartısmaya gerek yok olayı en yakınen bılenlerden bırıdır tuncay abıde bende oyuna ıstesede gıremezdı ozkan basında bır dert vardı olan olmus ozkanım tebrıgını yazmıs itinayla deulara talıbım evrendekı tum deulara talıbım malum masraflı gemı basıyorum
      Evren8 emekli

Uriel devam

Taktik Maktik Yok!!! BAM BAM BAM
    • Özkan abi geçmiş olsun biliyoruz basında ki sıkıntıyı bosver sen oyun bahane :))

Saldıran oyunculara tebrikler.

Alayına isyan neysen artık üslup konusunda zayıf olduğunu zaten biliyordum ama artık tamamiyle anladım. Tek senin için konuşuyorum bu konuyu diğer arkadaşlarınla bir konuşmam olmadı. Oyunu bu kadar ciddiye alan oyunun oyun olduğunu kimi zaman unutup kendimi kaptıran insanlara ne olarak bakıyorum biliyor musun. Reel hayatında başarılı olamayıp burada birşeyleri farklı şekillerde kanıtlayıp kendini tatmin etmekten başka birşey yapamamış gibi görüyorum ki öyle zaten.
      Sizleri özellikle alayına isyanı tebrik ederim rekor kırdın Başarıların devamını diliyorum dostum.
    • Yo yoo. Öyle değil o iş kardeşim benim. Neden sadece size karşı bu böyle diye bir düşünün bakalım. O zaman anlayacaksınız bu üslup sadece neden bize karşı böyle diye. Ancak tüm yazılarımda hala siz diye hitap ediyorum. Kişiliğinize karşı hiç birşey demiyorum. Aslında söylediklerin tamamen kendiniz için geçerli bunu siz de biliyorsunuz. Gerçek hayatta hiç birşey başaramamış da bilmem ne geç bunları. Daha 1-2 hafta önce söylediklerine aldığınız cevap olsun bu. Siz de beni vurabilirsiniz ne diyim oyun bu. Murat34 ü vurduğunuz da sizin yazdıklarınız da savaş başlığında hala duruyor açınız ve okuyunuz. Hadi size İyi Oyunlar.

@athena
      @cLrs
      Bu imzayı hatırlayan gerçekten fosildir :)

• alayina isyan yazdı:

Yo yoo. Öyle değil o iş kardeşim benim. Neden sadece size karşı bu böyle diye bir düşünün bakalım. O zaman anlayacaksınız bu üslup sadece neden bize karşı böyle diye. Ancak tüm yazılarımda hala siz diye hitap ediyorum. Kişiliğinize karşı hiç birşey demiyorum. Aslında söylediklerin tamamen kendiniz için geçerli bunu siz de biliyorsunuz. Gerçek hayatta hiç birşey başaramamış da bilmem ne geç bunları. Daha 1-2 hafta önce söylediklerine aldığınız cevap olsun bu. Siz de beni vurabilirsiniz ne diyim oyun bu. Murat34 ü vurduğunuz da sizin yazdıklarınız da savaş başlığında hala duruyor açınız ve okuyunuz. Hadi size İyi Oyunlar.

@athena
      @cLrs
      bak dönerim haa !!!
    • İSS Ekibine tebrikler, vurulan arkadaşa da geçmiş olsun.

Wolfar'ın kafasının çok dalgın olduğu belliydi.

Çünkü bir gece önce Tosunpaşa'ya ay denerlerken 500 Muhribini yanlışlıkla benim aya göndermiş ve çakılmıştır.

Reelde ne yaşıyorsa umarım biran önce atlatır. Allah yardımcısı olsun.
    • Acele işe şeytan karışırmış. :) :)
      Aceleciğimle yaptığım bir dikkatsizlik sonucu 10 k civarında g.d ile harabeyi ıskaladım. :)

2. Tura da 6-7 k çıkardım ama zaman farkından yetişemedil artık. :D :D

Harabe konusunda Arkadaşların oyun içi tutumları, bunun bir oyun olduğunun bilinde olduklarını göstermekteydi.

Ayrıca Saldıran tarafı tebrik ediyorum. Evren rekoru hayırlı olsun tekrardan.

Vurulan arkadaşa da geçmiş olsun diliyorum.
      Böyle bir oyuncunun dibinde böyle hata yapmamak gerek.
      Bu Günlerde
      Musait Manyak
      Birde FENERBAHÇE
    • alayina isyan yazdı:

Yo yoo. Öyle değil o iş kardeşim benim. Neden sadece size karşı bu böyle diye bir düşünün bakalım. O zaman anlayacaksınız bu üslup sadece neden bize karşı böyle diye. Ancak tüm yazılarımda hala siz diye hitap ediyorum. Kişiliğinize karşı hiç birşey demiyorum. Aslında söylediklerin tamamen kendiniz için geçerli bunu siz de biliyorsunuz. Gerçek hayatta hiç birşey başaramamış da bilmem ne geç bunları. Daha 1-2 hafta önce söylediklerine aldığınız cevap olsun bu. Siz de beni vurabilirsiniz ne diyim oyun bu. Murat34 ü vurduğunuz da sizin yazdıklarınız da savaş başlığında hala duruyor açınız ve okuyunuz. Hadi size İyi Oyunlar.

@athena
      @cLrs
      Herkese çay var şakire çay yok :)mustafacım tebrıgını aldın uslubun konusunda uzerıme bısey alınmıyorum bu bır oyun sen benı yada ben senı yakalayabılırım takıbımdemısın cok ta degıl baska ıslerım var gonul ısterkı kırılan rekor baslıgı boyle polemıklere konu olmasın herkesı sakınlıge davet edıyorum ıyı oyunlar ha murat34 savasına degınıcek olursak anlaman lazım kafama koydugumu yaparım bugunlerde farklı ıslerım var dedım ya onlarla mesgulum

Dip not: evrendekı tum deulara talibim hemde hepsine malum masraflı gemı basıyoruz :)))
      Evren8 emekli

Uriel devam

Taktik Maktik Yok!!! BAM BAM BAM
    • İss ekibine tebrikler ,savunan oyuncuya yeniden yapılanmasında başarılar.güzel iş çıkarmışsınız.bir iki kelime de hata yapmazsak,iş güç olmasa vurulmayız lafına istinaden söylemek istiyorum,vurulmanın nedeni bunlar değil! iyi takibe maruz kalmaktır,herkes hata yapar doğru ama herkes yakalanmaz takibe.mesele bu bence.