Lobby sistemi geldikten sonra oyuna giremeyenler?

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• RAMBO yazdı:

Isoroku_Yamamoto yazdı:

Oyuna giremediğim için şifre restleme istedim. Dünden beri mail adresime reset kodu gelmedi. Reset istedigim için eski şifremide kullanamıyorum, kısacası oyuna hiç giremiyorum.
      Ne alaka hocam ?Dün bende reset istedim , evet mail adresime herhangi bir reset linki gelmedi lakin eski şifremle girişimde sıkıntı olmadı.
      Sonuç itibarı ile aynı sistemi ve aynı yazılımları kullanıyoruz, yazılım adam mı seçiyor ben bunun reset isteğini göndermeyeyim ve eski şifresiyle girişinide engelleyeyim gibi ?
      Hiç bir program yazılımında şifre resetleme isteği sonrası eski şifre yenisini oluşturmadan iptal edilmez.
      Tamam Lobi sisteminde hatalar var fakat , olmadık şeyleri de varmış gibi gösterip gece gündüz demeden emek veren insanların sabrını zorlamayın.
      Yalanmı söyleyeyim arkadasım durduk yere. Bilmeden yazma lütfen.

Saolsun Bolorpo admin çözdü sorunu. Sonsuz teşekkürler kendisine. Sıkıntı an itibarı ile kalmadı yani.
    • RAMBO yazdı:

Isoroku_Yamamoto yazdı:

Oyuna giremediğim için şifre restleme istedim. Dünden beri mail adresime reset kodu gelmedi. Reset istedigim için eski şifremide kullanamıyorum, kısacası oyuna hiç giremiyorum.
      Ne alaka hocam ?Dün bende reset istedim , evet mail adresime herhangi bir reset linki gelmedi lakin eski şifremle girişimde sıkıntı olmadı.
      Sonuç itibarı ile aynı sistemi ve aynı yazılımları kullanıyoruz, yazılım adam mı seçiyor ben bunun reset isteğini göndermeyeyim ve eski şifresiyle girişinide engelleyeyim gibi ?
      Hiç bir program yazılımında şifre resetleme isteği sonrası eski şifre yenisini oluşturmadan iptal edilmez.
      Tamam Lobi sisteminde hatalar var faka , olmadık şeyleri de varmış gibi gösterip gece gündüz demeden emek veren insanların sabrını zorlamayınt
      ya şu yazdığını neden yazdığını hiç bir şekilde anlamadım biliyomusun adam sorununu anlatyor sen adama gider yapıyosun sıkıntılımısın
    • LetMe yazdı:

ya şu yazdığını neden yazdığını hiç bir şekilde anlamadım biliyomusun adam sorununu anlatyor sen adama gider yapıyosun sıkıntılımısın
      Anlayabileceğini düşünsem, yazdığım şeyi neden yazdığımı anlatmaya çalışacağım fakat anlayamazsın. Kimseye gider falan yaptığım yok. Aynı sorunu kendimde yaşadığımı ve reset şifre linki gelmediği halde eski şifremle girebildiğimi, yöneticilere karşı biraz daha anlayışlı olunması gerektiğini yazdım.
      Mesela ben o arkadaşa "sıkıntılımısın" gibi kaba bir şey yazmadım. :thumbdown: , ayrıca gider yaptığım arkadaş gayet kibar bir şekilde yorumumu yanıtlayarak beni yeterince ezdi (yani ben zaten yazdığıma yazacağıma pişman oldum) ve arkadaşın yorumuna özür niteliğinde beğeni yaptım , senin desteğine hiç ihtiyacı yok :skldm:
    • RAMBO yazdı:

LetMe yazdı:

Anlayabileceğini düşünsem, yazdığım şeyi neden yazdığımı anlatmaya çalışacağım fakat anlayamazsın. Kimseye gider falan yaptığım yok. Aynı sorunu kendimde yaşadığımı ve reset şifre linki gelmediği halde eski şifremle girebildiğimi, yöneticilere karşı biraz daha anlayışlı olunması gerektiğini yazdım.Mesela ben o arkadaşa "sıkıntılımısın" gibi kaba bir şey yazmadım. :thumbdown: , ayrıca gider yaptığım arkadaş gayet kibar bir şekilde yorumumu yanıtlayarak beni yeterince ezdi (yani ben zaten yazdığıma yazacağıma pişman oldum) ve arkadaşın yorumuna özür niteliğinde beğeni yaptım , senin desteğine hiç ihtiyacı yok :skldm:
      iyi bayramlar hocam