Spica ISS anketi

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
    Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• robotix yazdı:

Iss çıkmadı diye oyun mu bırakılır. Her istediğimiz olmayabiliyor. Spica şuan sakin. Ben ileriye yönelik oynarım. Birleşme ye güçlü kademelerle girebiliriz. İsteyen filo ile rahatça takılabilir :)
      Bu bir oyun ve bu oyunun olayı rakiplerinin elinden çok daha fazla maden alıp puan olarak onların üzerine çıkmayı hedeflemektir.

3 farklı evrende hesabım var. E1 merkur spica. E1'de filocu hesabım merkur ve spica kademeci hesaplarımdı. Spicayı ISS gelmesi durumunda filocu bir hesaba çevirecektim. Merkur kademe kasmak için şu anda en mantıklı yer gibi duruyor. Hem oradaki filocularla aynı ittifakta olmam hemde evrenin durumu içler acısı. O nedenle filocu hesaba döndürülecek en uygun evren Spica evreniydi benim nazarımda. Bu oyunun ekip ruhu ile oynandığına inananlardanım. ISS olmaması durumunda ekip ruhunun oluşmayacağı kanatindeyim. Üstüne birde spica gibi bir evrende 30-40M filo basmış oyuncular var. ISS olmadan bu oyuncuları nasıl vurabilirsiniz ? Yada herhangi bir savunma durumunda kendinizi nasıl savunabilirsiniz ? Hiç bir şans yok.

Kademeciler için böyle hesapların kitapların bir önemi. Nakliyeyi bas madeni topla kademeyi bas kaldır gitsin. Günlerce oyuna girmeyen kademeci oyuncular biliyorum.

Buyrun oynayın spica evreni sizindir. :)

İmza için ''GökBörü Göktürk'e '' minnettarım :F :F

E1-SNaKeS
      MERKUR-ALLSTAR

• Tayyar Reis olayı özetlemiş spica şu saatten sonra zaman kaybıdır :redfacx:

Robotix hocam devam etmeyin demiyoruz siz devam edin tabi ki ama günde 5 6 kere sömlerinize girerim elimi kolumu sallayarak bişey yapamassınız sonra neden filo değil de söm vuruyosun dersiniz.

Evren 1.sinde 40 milyarlık filo var ben 10 m filomla kime kalksam dönüşüm sıkıntılı olur.sömüne girdiğimiz oyuncular bile Marata mesaj atıyordu birinin ayını alsak vay halimize.

Evrenleri açarken ilk 6 ay iss olmasın sonra iss özelliği aktif edilsin mesela ama bütün bir ömür isssiz geçmiyo bizde ömrünün sonuna kadar kademe basabilecek tipler değiliz malesef.

hayırlısı.