İSS EVREN REKORU [TOT: 6.651.475.000] AsUs_TeCh [KILIBIKS] & KaRa KeDi [KILIBIKS] & SIGORTACI [PUMA] vs. KARAGUMRUK [AILE] & ARDANIL [InFaZ] & boss [AILE] & GaLYaLi [AILE] & ThE NeW KiLiC [GUARD]

• 1000M Üzeri
    • ISS Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• İSS EVREN REKORU [TOT: 6.651.475.000] AsUs_TeCh [KILIBIKS] & KaRa KeDi [KILIBIKS] & SIGORTACI [PUMA] vs. KARAGUMRUK [AILE] & ARDANIL [InFaZ] & boss [AILE] & GaLYaLi [AILE] & ThE NeW KiLiC [GUARD]

12-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran AsUs_TeCh [KILIBIKS]

Hafif Avcı 1
      Komuta Gemisi 4.695
      Fırkateyn 36.934

Saldıran KaRa KeDi [KILIBIKS]

Kruvazör 15.166
      Komuta Gemisi 5.021
      Fırkateyn 20.622

Saldıran SIGORTACI [PUMA]

Casus Sondasi 1

Savunan KARAGUMRUK [AILE]

Hafif Avcı 29.865
      Ağır Avcı 93
      Kruvazör 10.174
      Komuta Gemisi 2.413
      Geri Dönüsümcü 15.000
      Fırkateyn 12.345

Savunan ARDANIL [InFaZ]

Hafif Avcı 140.839
      Kruvazör 24.608
      Komuta Gemisi 1.719
      Fırkateyn 38.685

Savunan boss [AILE]

Kruvazör 14.305
      Fırkateyn 7.760

Savunan GaLYaLi [AILE]

Hafif Avcı 29.762
      Kruvazör 5.111
      Fırkateyn 6.444

Savunan ThE NeW KiLiC [GUARD]

Hafif Avcı 73.859
      Kruvazör 8.821
      Komuta Gemisi 6.187
      Fırkateyn 6.315

Savaş sonrası ...

Saldıran AsUs_TeCh [KILIBIKS]

Yok edildi!

Saldıran KaRa KeDi [KILIBIKS]

Yok edildi!

Saldıran SIGORTACI [PUMA]

Yok edildi!

Savunan KARAGUMRUK [AILE]

Hafif Avcı 15.676 ( -14.189 )
      Ağır Avcı 64 ( -29 )
      Kruvazör 9.329 ( -845 )
      Komuta Gemisi 2.407 ( -6 )
      Geri Dönüsümcü 11.458 ( -3.542 )
      Fırkateyn 12.343 ( -2 )

Savunan ARDANIL [InFaZ]

Hafif Avcı 74.284 ( -66.555 )
      Kruvazör 22.590 ( -2.018 )
      Komuta Gemisi 1.716 ( -3 )
      Fırkateyn 38.679 ( -6 )

Savunan boss [AILE]

Kruvazör 13.135 ( -1.170 )
      Fırkateyn 7.760 ( -0 )

Savunan GaLYaLi [AILE]

Hafif Avcı 15.648 ( -14.114 )
      Kruvazör 4.705 ( -406 )
      Fırkateyn 6.443 ( -1 )

Savunan ThE NeW KiLiC [GUARD]

Hafif Avcı 38.809 ( -35.050 )
      Kruvazör 8.093 ( -728 )
      Komuta Gemisi 6.163 ( -24 )
      Fırkateyn 6.313 ( -2 )

Savaşı savunan taraf kazandı!

Saldıran taraf, toplam 5.915.039.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 736.436.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 2.098.387.200 metal ve 1.919.766.800 kristal bulunuyor.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Savunan(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: -2.467.223.000
      Kristal: -2.554.144.000
      Deuterium: -893.672.000
      Saldıran toplam 5.915.039.000 kadar birim kaybetti.

Özet savunan(s)

Metal: 1.567.914.200
      Kristal: 1.731.386.800
      Deuterium: -17.583.000
      Savunan tarafından yapılan kâr 3.281.718.000 birimdir.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.1.7 tarafından hazırlandı
      Öncelikle Savaşın Hikayesi Şudur ;
      GaLYaLi Ziya Agam ie Exotic'i vurduk. harabeyi 2 parçada topladım. 31k gd 16k gd yıde asus veya kedi topladı. asusun exotic savaısndan sonra hemen o aya geçmesiyle ben kıllandım ve önce ittifaktakilere yazdım ayaka olanlar yerde olan tum fıloları durdular. sonra ardanıle soyledım su sureye dur kilit yiyebilirim sağolsun oda durdu. ama yetmıyorduk daha lazımdı. son çare bir kaç dostum sayesınde GUARD ittisiyle aram iyidir. aklıma Kilic geldi ve son 23 dk kala onuda durmaya dahil ettim. ve Yukarıdaki Savaş Gerçekleşti. 16k Çöpün Karşılığında Filolar Gitti.

Şimdi Hediye Kısmına Geçiyoruz.

ARDANIL ; Savaşı başta opet ergun abi, ve savaş tanrısı inanç kardeşime olmak üzere infaz ailesine ve güzide oyunculara armağan ediyorum .

ThE NeW KiLiC ; Savaş İttifakım GUARD 'a hediyedir.

boss ; Savaşı ittifakım AİLE 'ye ve opet ergün'e hediye ediyorum.

GaLYaLi ; Savaş İttifakım AİLE 'ye hediyedir. Güzel Bir Perdeleme Oldu Tekrarını Bekleriz. 16k Gd nin Rövanşı Alındı.

KARAGUMRUK ; Savaşı İttifakım AİLE 'ye, Fosilcanlara , Beni Tanıyan Tüm Dostlarıma Hediyemdir.

İSS REKORU HAYIRLI OLSUN.

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      imza İçin reAper'e teşekkürler
    • Tebrikler, Başka türlü vurmanız zordu, ben 10 sistemden kalktım uçuş sürem 15 dk adam 156 sistem öteden dura gelmiş, daha ortada kilit ihtimali bile yokken 4 kişi dura gelmiş, çok güzel planlamışsınız, çapulcuyuda çok güzel kullandınız, bravo !
      Buradan Kara Kedi kardeşimden çok özür diliyorum, benim hatam.
      iyi oyunlar
    • AsUs_TeCh yazdı:

Tebrikler, Başka türlü vurmanız zordu, ben 10 sistemden kalktım uçuş sürem 15 dk adam 156 sistem öteden dura gelmiş, daha ortada kilit ihtimali bile yokken 4 kişi dura gelmiş, çok güzel planlamışsınız, çapulcuyuda çok güzel kullandınız, bravo !
      Buradan Kara Kedi kardeşimden çok özür diliyorum, benim hatam.
      iyi oyunlar
      çapulcu ne alaka kaptan onu ben anlamaadım
      hikayedede yazdım kitlenceğimi hissettim diye

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
    • İlk mesajı da ben zayayım adam dur a 156 sistemden gelmiş. ucus süresi. 53 dk gd ler cıkmadan önce sana önceden dur atılmasının gerektiginin göstergesi guard ittifagında Wp Grubundayım

Senin vurdugunu dilek Kılıc yazdı zaten 2 gün evvelde asus la sohbeti olan varmı diye sormuşlardı . size kilitti atıranda bendim hesablar dogrultusunda ..

lakin excotix satın alınmış kırılmış önecen bu plan yapılarak .. duru 156 sistemden adam atmış. hatta kılıc size yazıcagı yerine wp den guard ittisi sayfaına yazdı 3,4 sortım kaldı diye. lakin dikkat etmedim o sebeple ayıkmadım ne zaman asus cakıldım dediginde anladım

Madem dürüst oyuncusunuz excotix i kaca aldıgınızı söyleyin başta sonra kılıc la yapılan önceden sohbeti.. gerisini ben ticket sisteminde kılıc basta olmak üzere geri kalanı deliller le sunucam .
    • SahTe-Joker yazdı:

İlk mesajı da ben zayayım adam dur a 156 sistemden gelmiş. ucus süresi. 53 dk gd ler cıkmadan önce sana önceden dur atılmasının gerektiginin göstergesi guard ittifagında Wp Grubundayım

Senin vurdugunu dilek Kılıc yazdı zaten 2 gün evvelde asus la sohbeti olan varmı diye sormuşlardı . size kilitti atıranda bendim hesablar dogrultusunda ..

lakin excotix satın alınmış kırılmış önecen bu plan yapılarak .. duru 156 sistemden adam atmış. hatta kılıc size yazıcagı yerine wp den guard ittisi sayfaına yazdı 3,4 sortım kaldı diye. lakin dikkat etmedim o sebeple ayıkmadım ne zaman asus cakıldım dediginde anladım

Madem dürüst oyuncusunuz excotix i kaca aldıgınızı söyleyin başta sonra kılıc la yapılan önceden sohbeti.. gerisini ben ticket sisteminde kılıc basta olmak üzere geri kalanı deliller le sunucam .
      hesabı bız satınmı almışız ? çok güzel senaryo eğer biz bunu onceden planlasaydık duran tarafta varlayokarasi , pLasiL ve Barba Rossa yıda Görürdün ki O Zaman 0 kayıpla alırdık savaşı.
      ufak at biraz civcivler yesin bizim alnımız ak başımız dik.

He Kilic Hesabı aldıysa bılemem ona yar olmadan ben vurdum bizim savaştan da 16-17k gd alındı. kırcağım hesapta neden 350m maden kaybedeyım ???

tebriğini et geç polemik yaratma :D

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
    • Savaş mükemmel tek sorunu içinde ben yokum :x3: :x3: :x3: :x3: :x3:
      Valla Asus kardeşe de kızılmaz ki 10 sistem öteden kalkmış , süre 15 dakika üstelik baktım da hafif avcı ile kitleme yapmış ki en geç sürede kitleme yapılıp durma gelemesin. O güzel iş yapmış tecrübeli, iyi oyuncu. Ancak karşısındaki kaan da tecrübeli ve bir o kadar kurt ki kilit yiyeceğini çooook önceden anlamış. Orada kilit atacaklarını anlamak da bambaşka deneyimler istiyor.

Yalnız bu çapulcu yine bir yerlerden çıkmış ya ona yanıyorum:) Onun ipiyle kuyuya inilir mi! Bakın daha savaşın altına taze taze yazıyorum, exotic satın alınmış falan demiş ya, bu argüman 'ın peşine takılan olursa rezil olur :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Neyse , ben düzeyli bir insan olan rakibimiz Asus 'a geçmiş olsun dileklerimi ileteyim, Kedi 'yi tanımıyorum ama ona da bir geçmiş olsun.

Savunan bizimkilere de iki çift lafım var,
      birincisi ne vicdansız adamlarsınız da harabenin tamamını alıyorsunuz.Biraz da rakiplere kalsaydı.
      ikincisi niye ben yokum lan bu savaşta!! :pump: :pump: :pump:
    • SahTe-Joker yazdı:

İlk mesajı da ben zayayım adam dur a 156 sistemden gelmiş. ucus süresi. 53 dk gd ler cıkmadan önce sana önceden dur atılmasının gerektiginin göstergesi guard ittifagında Wp Grubundayım

herkesi kendinizle karıştırmayın ! her savaşın altına da yok kırıldı satın alındı gibi yorumlar yapmaktan sıkılmadınız mı artık. sömlerdeki madeni toplamıştım nakliyeleri beklerken uyuya kalmışım gece 3 gibi uyanıp baktığımda vurulmuşum asus ay da kalan madene gd ile saldırısı vardı oyuna girdiğimde 2 dakikası kalmıştı onun vurduğunu düşünerek onu tebrik ettim ve daha sonrasında savaş raporunu incelikten sonra galyalının vurduğunu anlayınca onada tebrik mesajı gönderdim. upload ettiğim resimde savaş yaptığım harabenin madeni ve gd ler
      Dosyalar
    • Sabahın köründe yaygara ile uyanıyorum ortalık karışmış aslında benim veya bizim açımızdan karışıcak birşey Yok bu oyunda herkesin kişisel dostlukları da var ittifakça dostluklarıda yalnız şuda var bu sadece bir oyun ama emek isteyen adamı uykusuz işe gönderen hatta bazen ailesiyle geçirmek zorunda olduğu zamanı bile çalan bir oyun bizim kılıç la ilgili itham lar var hemde bunu yine benim kişisel dostluğum olan servet başlatmış burada guard ın wp grubundaydım orda kılıç şöyle yazdı Asusa tuzak kurdu vs vs hiç olmamış servet kılıç ı da en az senin kadar tanıyorum tuzak kuracak olsa haberim olur grup harici wp tan sürekli konuşuyorum kendisiyle kaldıki bu oyunda tuzak zaten herzaman var ama sen malesef ittifaka yazılan bi yerde çöp var mesajını kalkıp asusa iletiyorsun sonra benim yüzümden tuzağa düştü diyorsun kaldıki asusla benimde ilişkim var muhabbetim var hatta o saatte uyumuyo olsam ve olaydan haberim olsa kılıçın gitmemesi için ikna edecek kadarda severim Asus u hem oyun şekliyle hem üslubu ve olgunluğu ile oyunda en sevdiğim kişilerden biridir ama hiç bi şekilde hiç bir çıkar gözetmeksizin ordan burdan duyduğum bilgileri şurda harabe var Burda şunu vurmuşlar demem kendisi de yaZsın aksi bişi varsa çünkü bilirimki bu oyun sadece kilit atmaktan ibaret değil her türlü tuzağa gebe bir oyun yüzden servet kardeşim yaptığın vicdani hezeyanı anlarım ama bunun kılıçla alakası yoktur evet planlı vurmuşlar belli ama Kaan wp tan kılıca zaten savaştan çok önce daha kesin değil ama sonda atıp duruyorlar sen hazır ol diye defalarca maj atmış kılıca kalk demişler kalkmış kılıcı sende çağırdın daha muhabbetin yokken bi issye gelmedimi sorgulamadan geldi kimi vurcagını nasıl vurcagını bile sormadı sadece ne katayım dedi şimdi aynı durum sö konusu neyse daha fazla yazmama gerek Yok sormak istediğiniz bişi olursa sorarsınız sevdiğim dostum asus ve itti arkadaşı kediye geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum koşa zamanda toparlanacaklarına devam edeceklerine Emin’im savunan arkadaşları tebrik ediyorum kılıç ıda tebrik edip ittifak adına hediyesi için teşekkür ediyorum herkese saygılar iyi oyunlar
    • Bu arada bir düzeltme yapayım belki yanlış anlaşılır hediyeyi dediğim gibi ittifak adına kabul edip teşekkür ettim yoksa kişisel olarak Asus un kayıp verdiği hiç bir savaş a sevinmem söz konusu değildir savunan aile ittifagı ile düşmanlığım yoktur yakınım olup veya ittifagı da olup aile ittifagı ile iyi dostlukları olan arkadaşlarımda var ama ben bu savaşta taraf olabilseydim Asus tarafında olurdum ama tabiki savaş bence tertemizdir planlı programlı öngörülü bir savaştır sadece tbrk etmek gerekir benim bu denli uzun girmem konuya yanlış anlaşılmaları düzeltmektir tekrardan bütün oyuncu arkadaşlara saygılar iyi oyunlar
    • Tebrikler hocam hediye için teşekkürler. Güzel çalışma.

Ekibe geçmiş olsun.

Spoiler Göster
      İsimlerin tebdil etsem satılmaz
      Cisimlerin tahvil etsem zat olmaz
      Altın eğer vursan eşek at olmaz
      Şimdi kişi bildiğine gidiyor

Boy kürkünü beğenmiyor köçekler
      Babasına akl öğretir çocuklar .
      Yumurtadan burnu çıkan cücükler
      Horoz oldum diye cık cık ediyor