İSS EVREN REKORU [TOT: 6.651.475.000] AsUs_TeCh [KILIBIKS] & KaRa KeDi [KILIBIKS] & SIGORTACI [PUMA] vs. KARAGUMRUK [AILE] & ARDANIL [InFaZ] & boss [AILE] & GaLYaLi [AILE] & ThE NeW KiLiC [GUARD]

• 1000M Üzeri
    • ISS Evren Rekoru

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
    Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Sen varken napıyosam sen yokkende aynısını yapıyorum. Ben kimseden korkmadım. Filodur vurulur yada çakılır sorun yok. Senin bu kral tavırlarına tav oluyorum. Al hesabıda gel ben yine aynı yerimdeyim

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      Yildun Rip Vurma Rekoru
      imza İçin Hell Gate'e teşekkürler
    • simsek yazdı:

Sen varken napıyosam sen yokkende aynısını yapıyorum. Ben kimseden korkmadım. Filodur vurulur yada çakılır sorun yok. Senin bu kral tavırlarına tav oluyorum. Al hesabıda gel ben yine aynı yerimdeyim
      He o Yüzden kilit attıgın adama Filo az gitsinde geri cekicem diye yazı yazıyorsun dimi bana haber ettiginde evrende dur a gele bilicek sayısı 5 kişi hazırdı senin yazdıgın mesaj üzerine geri cekilicegini düşünüldügünden dur atılmadı Barmen o sekilde sandı ben aılsın deme me ragmen oyundan insanların

Güvenlerini alaycı kullanıyorsun bir oyun için yalan dolan içinde yürüyorsun .
    • Kardeşiö tanımadığın insanlar hakkında boş boş konuşup insanların canını sık aktan başka birşey yapmıyorsun

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      Yildun Rip Vurma Rekoru
    • Saldıran arkadaşlara geçmiş olsun cok bilindik organize en cok burda iş yaptı benim gözümde..

Saldıran aradaşlara tebrikler

Amma velakin foruma bayadır bakmıyorum ortalık baya karışmış kim dost kim düşman..

Düşmanımın düşmanı dostumdur :-D

Rekorunuz hayırlı olsun beyler :like:

E-16 >> MiRaLaY(Emekli)
      ERİDANUS >> KUZEY(Emekli)
      TARAZED >> KUZEY(Emekli)
      YİLDUN >> KUZEY (Emekli)

• @Ryous tugay, ardanil ile iş yapmaya devam diyorsun dostlarıma geçmiş olsun diyorsun. Senin dostun birlikte hareket ettiğin (daha iss bile yapamadık sizle) adamın gd lerini kitliyor. Napmamızı bekliyorsun ? Sizin kişisel dostluğunuz ayrı olabilir.

@KUZEY89 oğuz kanka sen uzak kaldın evet ama artık işler değişti. Bizi hedef alanlara karşı bizimde birşeyler yapmamız gerekiyordu. Sonuç böyle oldu.

@altay1914 yusuf ortalık karıştı karışacağı kadar.

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      Yildun Rip Vurma Rekoru
    • XeNoN yazdı:

kaan ortalık karıssında bence at izi it izine karışmasın :)
      Mustafa , yine söylüyorum oyun içerisinde hırslarımıza yenik düşüp çok hata yaparız. Ardanil ile hiç birbiriöize filo kaldırmadık bugüne kadar ama ittifskıyla çok uğraştık oda forumda bizle uğraştı. Gel gelelim bugüne Husal savaşına kadar tek msjlaşmamız olmamıştı. O savaştan sonra birbirimizi daha iyi tanıdık yaptığımız hatalardan dalaşmalardan ders çıkardık.

Şimdi soruyorum hiçmi rakip olduğunuz bir insanla dost olmadınız ? Şahsen ben iyimser biriyim tanıyorsunuz. Her vurduğum yada vurulduğumda muhabbet ederim ve muhabbet zamanla dostluğa dönüşür.

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      Yildun Rip Vurma Rekoru
    • simsek yazdı:

@Ryous tugay, ardanil ile iş yapmaya devam diyorsun dostlarıma geçmiş olsun diyorsun. Senin dostun birlikte hareket ettiğin (daha iss bile yapamadık sizle) adamın gd lerini kitliyor. Napmamızı bekliyorsun ? Sizin kişisel dostluğunuz ayrı olabilir.

@KUZEY89 oğuz kanka sen uzak kaldın evet ama artık işler değişti. Bizi hedef alanlara karşı bizimde birşeyler yapmamız gerekiyordu. Sonuç böyle oldu.

@altay1914 yusuf ortalık karıştı karışacağı kadar.
      Bu savaştaki birkaç kişi dışında herkes dostum zaten benim Kaan. Ahmet kaptan, Ayhan, Abdullah sizlerden daha önce tanıdığım ve samimi olduğum kişiler. Kaybeden taraf oldukları için geçmiş olsun diledim. Ardanıl konusuna ne kadar tilt olduğumu biliyorsunuz. Neyse önemi yok. Tekrardan tebrik ederim
    • simsek yazdı:

XeNoN yazdı:

Mustafa , yine söylüyorum oyun içerisinde hırslarımıza yenik düşüp çok hata yaparız. Ardanil ile hiç birbiriöize filo kaldırmadık bugüne kadar ama ittifskıyla çok uğraştık oda forumda bizle uğraştı. Gel gelelim bugüne Husal savaşına kadar tek msjlaşmamız olmamıştı. O savaştan sonra birbirimizi daha iyi tanıdık yaptığımız hatalardan dalaşmalardan ders çıkardık.
      Şimdi soruyorum hiçmi rakip olduğunuz bir insanla dost olmadınız ? Şahsen ben iyimser biriyim tanıyorsunuz. Her vurduğum yada vurulduğumda muhabbet ederim ve muhabbet zamanla dostluğa dönüşür.
      valla kaan 10yıl önceki rakibimle can ciğer oldum ben ama öyle bi rakipdik ki beni 3 kere kitledikleri halde zor bela kurtarmısım hep bi düzeyli rekabet vardı hatta nasıl bi tesadüftür oda 10 sene önce bırakıp tarazedde başlamış bende denk geldi tekrar konustuk eskilerden sonra aylarca evreni bırakana kadar omuz omuza gittik hatta reeldede görüşürüyoruz. hatta çalıştığım firmanında müşterisi çıktı :) . eskiden öyleydi rekabet çünkü oyunda daha düzeyliydi rekabette o derece düzeyliydi :) opetle de aynı ittifakdaydık biz mesela tarazedde. evrene çok geç başladım detaylara cok hakim degilim
    • simsek yazdı:

XeNoN yazdı:

Usta oynuna söz etmedik oyunculugunada gel gelelim oyun daki kişilik gercek hayattan yansır insana .. infaz dan ilk Zatoic hi vuruldugunda Sor ardanil a On of takinini kim etmiş..

Ve Ardanil a oyun içinden yazdıgım yazıyıda şu an gibi aklımda kendiside Gelsin Sözüme yalansa yalan Konuştun desin ..

Eger ben bir kişiye rakip isem Vuramıyorsam vurdurmam Sebebi ise tekrar ben vura bileyim diye .. O gün zatoic i gene vurulmaz dı lakin iss kalkmak istedigim kişi bir anlık dalgınlıgı ile benim sondaladıgımı dile geirdiginden öz güvenle vurdular..

ben ardanil ile ne zaman rakip oldu İsem o günden beride rakip im dir. Ben asus la ne zaman dost oldu isem o günden beride Dostum dur . bu evrnde benim bütün oyuncu rakibimdir. Sebebim hep aynıdır.Herkes le Dost

Olsam kime filo kaldırıcagım diye. sen şimdi gel konuya asus gitti kedi gitti ben gittim infaz kaldı geriye ardanil Filo kaldıra bilicen mi.. yada yancılık a devam mı edicen .