Senator Nusakan<< [InFaZ].... vs.... Kovan<< [StarWars]<<>> [TOT: 556.987.000]

• 250-1000M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• SLAYER DEN ALINTI
      ah güzel bssv vah güzzel bsv klavye arkassında camur at izi kalsın her türlü hileyi yap yakalanmıcam zannet sen hadi ordan

aaa aaa jon snow ne kadar kibar ne kadar naif o filo kırmış olamaz yanlış ceza vermişler bak sen şu işe nedense sen daha vurmadan jon snow
      a satıldığını konuşmuşlardı bende ticket atmıştım o arkadaş vurmaz şu
      saate gerçekten vurak diye operatör nerden biliyorsun dedi ben medyumum
      dedim o kırmıcak ne tesadüftür o filo oraya inecek jhon snowda vuracak aman ceza vermeyin diye ticket atmıştım ama yaramamış kibar arkadaşım yeminlen varya dicek cok sey var sana jon snow
      klavye arkasından sallıyonda ben yine ceza yemek istemiyorum ama sana
      burdan kıs kıs gülüyoruz kırdığını bildiğimiz halde nasılda kibar cocuk
      diyoruz bence daha fazla uğraşma ha birde cepbank tan gönderirken
      hesap sahibini tembihle hesabı sattım jon snowa parayı cekmeye gidiyorum kanki demesin telefonarda
    • matairi yazdı:

SLAYER DEN ALINTI
      ah güzel bssv vah güzzel bsv klavye arkassında camur at izi kalsın her türlü hileyi yap yakalanmıcam zannet sen hadi ordan

aaa aaa jon snow ne kadar kibar ne kadar naif o filo kırmış olamaz yanlış ceza vermişler bak sen şu işe nedense sen daha vurmadan jon snow
      a satıldığını konuşmuşlardı bende ticket atmıştım o arkadaş vurmaz şu
      saate gerçekten vurak diye operatör nerden biliyorsun dedi ben medyumum
      dedim o kırmıcak ne tesadüftür o filo oraya inecek jhon snowda vuracak aman ceza vermeyin diye ticket atmıştım ama yaramamış kibar arkadaşım yeminlen varya dicek cok sey var sana jon snow
      klavye arkasından sallıyonda ben yine ceza yemek istemiyorum ama sana
      burdan kıs kıs gülüyoruz kırdığını bildiğimiz halde nasılda kibar cocuk
      diyoruz bence daha fazla uğraşma ha birde cepbank tan gönderirken
      hesap sahibini tembihle hesabı sattım jon snowa parayı cekmeye gidiyorum kanki demesin telefonarda
      ergün abi bu arkaaassın fındık beyinli olduguna bende kanaat getirdim güzel bir tesspit yaapmıssın :)
    • matairi yazdı:

:-D :-D :-D :-D :-D NİYE CEZA ALDIĞINI YAZSAYDIN YA
      BU OYUNDA HARCADIĞIN ZAMANI REALDE HARCASANIZ
      SİZİN İÇİN DAHA FAYDALI OLUR HEM BEYİN SEL KAPASİTE ARTIRMADA
      HEMDE REALDE BAŞARILI OLMAYI SAĞLAR DI
      acıklayım kardesim hi. sıkıntı deil sacma bir neden den dolayı neymiş aadamı ben sondaaladıgımdaa adam oyunda imiş filosunu kacırmaamıs.. baak dikkat edersen saldırı cıktıgımdaa demiyor cs attıgımda simdi sen cs aattıgımdaa oyundaasın aman jon geliyor diye kacman lazım mıs aartık yoksa ceza yiyorsun suan benim ceza aldıgım gibi.... simidd ssana soruyodiginde rum her ssonda yediginde kac defa filonu baska yere kacırdın veya uzun kaldırdın bu adam saldırı cıkacak diye yoksa bırak gelsin bende birilerine haber vereyim dura gelsinde bende ofa yatayım cakalım mı dedin ben olsam bunu derdim. ama kimse bunu anlamıyor bana filoyu kırdın ve kanıt olarakta bu sekilde sunum yaptılar ıspatı ben cs attıgımda adam oyundaymıs sebeb bu :) gel deli olma