yildun filocu verilir teklifler değerlendirilir

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• yildun filocu verilir teklifler değerlendirilir

OGameTR yazdı:

Takas Şablonu

Lütfen bu şablonu eksiksiz doldurunuz.
      Ayrıca takas şablonunuza resim de ekleyebilirsiniz.

Evren: yildun

Genel Sıralama : 13

Filo Sıralaması : 10

Ekonomi Sıralaması : 46

Araştırma Sıralaması : 45

Astrofizik: 17

Subaylar: hepsinden 45 gün

Günlük Üretim: 40 m metal, 15 m kristal, 10 m deu

Ayrıca filo, savunma, araştırma ve kademe bilgileri:
      20 k Küçük Nakliye
      15 k Büyük Nakliye
      141 l Hafif Avcı
      20 k Kruvazör
      43 k GD
      33 k Casus Sondası
      18 k Fırkateyn
      2.5 k komuta,
      6 Ölüm Yıldızı

Sürüş Teknikleri = 13 - 10 - 12
      Savaş Teknikleri = 14 - 14 - 15

butun somlerde madenı koruyacak kadar savunma mevcuttur. Butun somlerde ay mevcut olup hepsinde sıçrama açıktır. Bütün sömlerde kademeler 33 metal 28 kristal 28 deu

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen GALYALI ().

• Kul Tigin yazdı:

GALYALI yazdı:

yeni evrende başladık 2 yer kasıyor bıraz ondan tek evren oynamak daha mantıklı
      tek evren oynayacaksan neden tatile almıyosun ? sonuçta takas yaptığında gene 2 hesabın olacak ?
      ah şu cok bilmişlikleriniz yok beni öldürüyor ya. Madem hesabın Tatil de olmadığı takip edebiliyorsun hesabın daha dün tatilden çıktığınında farkındasındır o zaman yani o zaman şu yukarıda yazdığın biraz mantıksız olmadımı kardeş biraz boş yorum gibi oldu. Diper sorunun da cevabına geleyimde içinde ukte kalmasın evet yine 2 hedap olacak ama filocu olmayacak hiç değilse kafam rahat olacak değil mi?
    • GALYALI yazdı:

Kul Tigin yazdı:

GALYALI yazdı:

tek evren oynayacaksan neden tatile almıyosun ? sonuçta takas yaptığında gene 2 hesabın olacak ?
      ah şu cok bilmişlikleriniz yok beni öldürüyor ya. Madem hesabın Tatil de olmadığı takip edebiliyorsun hesabın daha dün tatilden çıktığınında farkındasındır o zaman yani o zaman şu yukarıda yazdığın biraz mantıksız olmadımı kardeş biraz boş yorum gibi oldu. Diper sorunun da cevabına geleyimde içinde ukte kalmasın evet yine 2 hedap olacak ama filocu olmayacak hiç değilse kafam rahat olacak değil mi?
      tatilde veya tatilde olmadığını bilmiyorum. seninle aynı evrendede değilim.sana sadece madem aynı anda 2 evren zor oluyor neden buraya takasa koyuyorsun ? sonuçta gene oyun alacaksın ? kısa ve net

• Kul Tigin yazdı:

GALYALI yazdı:

Kul Tigin yazdı:

GALYALI yazdı:

tatilde veya tatilde olmadığını bilmiyorum. seninle aynı evrendede değilim.sana sadece madem aynı anda 2 evren zor oluyor neden buraya takasa koyuyorsun ? sonuçta gene oyun alacaksın ? kısa ve net
      :thumbsup:
      FİDİS