Temiz Bir Turnuva Evreni İSTİYORUZ

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Temiz Bir Turnuva Evreni İSTİYORUZ

Merhaba OGameTR ailesi,
      Artık 16 Yaşındayız !!!!

16.yaş gününe özel turnuva evreni geliyor. Tam 6 ülkede 6 farklı turnuva evreni.
      TR, DE, FR, ES, PL ve EN topluluklarına özel 6 adet turnuva evreni açılacaktır.

Turnuva evreni 5 Ekim 2018' de açılıyor. Ülkemiz içinde açılacak olan bu turnuva evrenine siz değerli oyuncularımızı bekliyoruz.
      Dilerseniz diğer ülkelerdeki turnuva evrenlerine de katılabilirsiniz.

Turnuva 2 hafta sürecek. 5 Ekim 2018 ' de başlayacak ve 19 Ekim 2018 ' de bitecek.

Herkese selam arkadaşlar. Ogame 16. yılı etkinlik turnuvası başlıyor. Buradan yönetime çağrıda bulunmak istyorum .

Malumunuz Türkiye serverlerında hile bi hayli fazla ,dış ülke serverlarına göre. Ben bizzat bu deneyimi yaşadım ve bir kısım oyuncuda yaşamıştır .

Bu sebepten ötürü yönetimi eleştirmek istemiyorum %De 90 ı rahat hileci olan bir oyuncu grubundan bahsediyoruz. İşte burada yönetimi eleştirmek yerine öneri sunmak istiyorum ve tartışmaya açıyorum konuyu.

Şimdi diyebilirisnizki kızıl %De 90 yüksek bir oran değil mi ? Değil. Bir önceki turnuva evreninde ilk 10da bitirenlerin rahat 8 zi hileci.Bizzat biliyorum .

Etkinlik evrenleri malumunuz 15 günlük ,1 aylık evrenler bu evrenler sıkı denetlenirse katılımda çok olacaktır.

Benim önerim ise ; Bu evrenlerin ' ADMİN' genelinde incelenmesi. Zaten 15 günlük evren . Bütün adminler bu evrende yetkili olsun. Bunu şiddetle rica ediyorum . Ödül olan bir evrende insanların emeklerini extra korumanızı rica ediyorum.

İncelemeler evrenler arası yapılsın . Fİlo kırma olursa ,kıran ve kırdıran oyuncunun bütün evrenlerde hesapları ve ipleri incelensin. Adminler arasında diyalog ve iletişim olsun.

Adminlkerin extra tecrülerinden yararlanılsın. 15 günlük bir evrendende ADMİN ler bize extra tahammül etsin.

Çok şeymi istiyorum bilmiyorum ama lütfen bu turnuva evreni temiz olsun.

26:10:2018 Temiz oyunu oynamayı bıraktığım gün. !!!! Hileciler kralıyım artık !!!

Özellikle bendis admin senin evrenlerinde .
    • İstenirse önüne geçilebilir . Online sürelerinde bile kısıtlma getirebilir . 72 saat üzerinden belirli bir online süresi hakkı tanınabilir .

Bir çok şey yapılar ,yeterki yapılmak istensin .

Bu oyunu biz oyuncular mahvediyoruz tamam , hile yapmayın desekte ( ego ) ları izin vermiyor onada tamam o zaman yönetim el atsın.

Bir çok şey yapılabilir. Ben temiz bir evrende hakkıyla mücadele eden rakipler istiyorum .

26:10:2018 Temiz oyunu oynamayı bıraktığım gün. !!!! Hileciler kralıyım artık !!!

• ShutDownn yazdı:

darthfero yazdı:

speedsim üzerinden filo turnuvası en güzeli o
      katılım da fazla olur öyle bir turnuvada hile falan da yok :D
      Bence de en güzeli bu.Şahsen bu turnuvaya katılmayı çok gereksiz görüküyorum.

Km+multiyi basanlar sıralamaya girecektir.
      Çok yanlış düşünüyorsun.

Emek verirsen sende sıralama yaparsın .

Ramazan ayı etkinliğinde kullandığım km 80 tl tutarındaydı. 4 gün de geç başladım .

Evrenin kapanmasına son 5 gün kala vuruldum 12nciliğe düştüm.

İstesem 4 veya 5 nci bitirebilirdim ama bayram diye tatile aldım uğraşmadım .

Emek verirsen hile yapmana veya aşırı para harcamana gerek yok.

Bu turnuva evreninde ise 160 tl lik alıcam zaten %De 50 bonus var 2milyon km beni zirve yapar evren sonunakadar .

• kizil bulut yazdı:

Kızıl bir nickdaşın olarak bütün saygımla söylüyorum; talebini okuyunca beni istemsiz bir gülme aldı :-D
      Sadece sizi değil , Tarihçi sgo muzuda gülme almış , beğendiğine göre .

Benim önümde panel yok ama SGO muz Tarihçiden daha iyi görüyordum kimin hile yapıp yapmadığını' Ramazan ayı turnuvasında '

Tarihçi sgo muz hiç kusura bakmasın , ' Bal yapmayın arı gibiler ' Çok inceleme , sonuç yok.

Siz gülmeye devam edin ' emek hırsızları ortalıklarda gezinsin , oyuna yeterince zaman ayıramayan veyahut biraz yeni olan tecrübesiz oyuncularda ezilsin '.

Ben Tarihçi sgo muza sadece şunu soryaım madem işine gelen yazıalır beğeniyor ,işine gelmeyenide okusun

Eksi nickli vatandaş günde 22-23 saat arası online ile nasıl turnuva kazanabiliyor ? Bu vatandaş 2 saatlik uyku ile nasıl turnuva kazanabiliyor

Sadece bunu cevaplasın başımın üstünde yeri var .

• Hatta şunuda cevaplayabilir ben 300-500k maden yağmalarken ' eksi' beyefendi milyon milyon madenleri nasıl galaxi ötesinde yağmalıyordu ?

1 soru daha sorayım mı ?

Goygoys ittifğaından olan yakubu ve the nameles 1 hesabı nasıl sömürüyorduda Tarihçi sgomuz sadece izledi ?

Yakubu normal orandan deuları alsın , the namelesde vurup rekor etsin aynı oyuncuyu

İyi seyirler Tarihçi .

Bende bu komedileri izlerken güldüm beya

• *Cyclone* yazdı:

2 soru da benden

Kizil gd prosunu nereden buldu

Kizil nameles tarafindan kirilinca oplar neden ceza vermedi
      Ben program kullanmam aslan parçası

Sizin o program deidğiniz şey takip !!!!

Ben günde 20 yere gd salarım ya 1 ya 2 tanesini anca çalarım

Az oyun öğrnein oyun

Yerig elir yaktığımn deuya denk gelir

Ağzımı bozduracaksın az kaldı

• *Cyclone* yazdı:

2 soru da benden

Kizil gd prosunu nereden buldu

Kizil, nameles tarafindan kirilinca oplar neden ceza vermedi
      :O
      Galaxi uçup çöp çalıyorum , the namelesin kırdığı admaın

1 saat 10 dakika uçuyorum ve progrma oluyor

Sen varya pislik insansın .)