Başkasının ticketi hakkında nasıl bilgi sahibi olunur. Cevabı içerde.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Başkasının ticketi hakkında nasıl bilgi sahibi olunur. Cevabı içerde.

askerow yazdı:

Morgan Freeman yazdı:

bilgi amacli yaziyorum. ticaretten dolayi ceza aldim. askerow denen user. raha uc gun once kimin multisiysen. proxyden yedigin cezayi bilmiyorum sanma. yok benim sirketim global ip kullaniyor. yok avusturyadan baglandim. birak multi seni. hadi simdi vur kafani duvara :-D
    bu bilgiyi kimden aldin buradan bizimle paylasirmisin ozaman, ticket i direk yamisin buraya zaten
    Bir oyuncu ceza alıp ticket atıyor. Rakip oyuncu nasıl oluyorsa ticketin içeriğini de cezanın sebebini de öğrenebiliyor. Cezanın haklı haksız olması değil mesele. Bu oyuncuya bu bilgi kim tarafından servis ediliyor. Bu bilgiyi sızdıran kişi filo ve on off durumu hakkında da bilgi sızdırırsa ne olacak o zaman. Oplar tarafsız değil mi yoksa ?
    "Kaldıramayacağı bir silahı olan çocuktan korkmadığım gibi, düşünmeyen bir adamın aklından da asla korkmayacağım."
  • Demekki bunları biliyorsa tüm evren oplarla ilişkisi olduğunu bilir burda kimse cezanın neden dolayı aldığını bilemiyorken bı oyuncu biliyor ticketdaki yazanlara kadar siz oplar bilgimi sizdiriyorsunuz yoksa bu adama yada bu adam op tanidigimi sizdiriyor buna bı açıklama istiyoruz tüm evren olarak zan altında kalıyorsunuz oplar ?
    ÜüüsTüme gLme haYaT daha nei aLcksN..??

Gözümde küçülmüş insanlarla büyük “H€SAPLARIM” olmaz benim…
  • Kalladin yazdı:

askerow yazdı:

Morgan Freeman yazdı:

bilgi amacli yaziyorum. ticaretten dolayi ceza aldim. askerow denen user. raha uc gun once kimin multisiysen. proxyden yedigin cezayi bilmiyorum sanma. yok benim sirketim global ip kullaniyor. yok avusturyadan baglandim. birak multi seni. hadi simdi vur kafani duvara :-D
    bu bilgiyi kimden aldin buradan bizimle paylasirmisin ozaman, ticket i direk yamisin buraya zaten
    Bir oyuncu ceza alıp ticket atıyor. Rakip oyuncu nasıl oluyorsa ticketin içeriğini de cezanın sebebini de öğrenebiliyor. Cezanın haklı haksız olması değil mesele. Bu oyuncuya bu bilgi kim tarafından servis ediliyor. Bu bilgiyi sızdıran kişi filo ve on off durumu hakkında da bilgi sızdırırsa ne olacak o zaman. Oplar tarafsız değil mi yoksa ?
    Zaten o bilgiyi veren on ofu da veriyordur. Filo hareketinide veriyordur nerede kaldı gizlilik oyuncu gizliliği ihlali ?
    ÜüüsTüme gLme haYaT daha nei aLcksN..??

Gözümde küçülmüş insanlarla büyük “H€SAPLARIM” olmaz benim…
  • antareste oynadığımız zaman bunun aynısı olmuştu sanırsam.
    bi arkadaşımız ceza aldı ceza sebebini alırım aşşa diye biri vardı onun ekibinden biri pat pat pat forumda yazdı bende çıktım üst yönetime ticket attım nasıl olurda ticket içeriğini söylersiniz vs gibi sonrasında olay anlaşıldı

adam sallıyorum misal takviye diye ticket açıyor hakkınızda
    admin gerekli inceleme yapılacaktır teşekkür ederim gibi bir şey diyor
    sonraki ticketta adminle tekrar konuşup 2. bir ticket atınca admin cevap veriyor gerekli ceza uygulanmıştır teşekkürler.
    buradan da oyuncu cezayı ve ticket içeriğini anlamış oluyor

eğer bu tarzda bir olay ise masumane bir durumdur ama yok normal bir ticketın veya yönetici ile girilen 2 li diyalogun bilgisi sızdırılmışsa sıkıntı vardır

imza için elfe teşekkürlerr.

GEÇ GELEN ADALET ADALETSİZLİKTİR
  • Açıkcası ben zaten Bu op lara güvenmiyorum bunu öğrenen filo on off her seyı öğrene bilir
    :-D Biri gelecek ve itham etmeyın ceza felan diyecek burda ıtham yok guvenmedıgımı söylüyorum bana o güveni veremedınıZ yalan mı diyelım ve bunu ınatla her fırsatta dıecegım bana bundan dolayı da ceZa veremez sınız @Bolorpo dışında kimse ye zerre guvenmıyorum
  • Kalladin yazdı:

askerow yazdı:

Morgan Freeman yazdı:

Bu kısım operatoru zor duruma dusurur

İki durumda da yanlis yapmistir
    Ceza sebebi ayridir bu ayri olaydir

Gecen yillarda da @__savasci__ nickli user nr1 in kirdigi hesabin 1 saniye oyuna girip ciktigini yazmisti ben bunu nasil biliyorsun soyleyince bolorpo benden aciklama istemisti bende bunun aciklamasini savasci yapmali ona sorun nasil biliyor diye demistim sonra ne oldu bilmiyorum :D
    “Yalanların sonu gelmez, doğrusu ne demedikçe...”
  • *Cyclone* yazdı:

Kalladin yazdı:

askerow yazdı:

Morgan Freeman yazdı:

Bu kısım operatoru zor duruma dusurur

İki durumda da yanlis yapmistir
    Ceza sebebi ayridir bu ayri olaydir

Gecen yillarda da @__savasci__ nickli user nr1 in kirdigi hesabin 1 saniye oyuna girip ciktigini yazmisti ben bunu nasil biliyorsun soyleyince bolorpo benden aciklama istemisti bende bunun aciklamasini savasci yapmali ona sorun nasil biliyor diye demistim sonra ne oldu bilmiyorum :D

Sen yenisin galiba :e1: :k3:
  • Morgan Freeman yazdı:

konunun çok basit olabileceği hiç mi aklınıza gelmedi :D adam sirkülerde yazmış. 8o
    Durum bu kadar basitse eğer multiden kapatılması çok iyi olur. Lakin bu zamana kadar multi yapan birinin durumu bu şekilde ittifak sirkülerinden yazması pek akla yatmıyor. Sirkü kullanan mı kaldı Allah aşkına. Wp dururken.
    "Kaldıramayacağı bir silahı olan çocuktan korkmadığım gibi, düşünmeyen bir adamın aklından da asla korkmayacağım."