Evrenler Görünmüyor

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Evrenler Görünmüyor

Merhabalar.

Oyuna çok uzun zaman sonra dönüş yaptım. Andromeda'da bir hesabım vardı. Tatildeydi, KM olduğundan hesap silinmiyordu. Şimdi oyuna dönüp hesabıma giriş yapmak istiyorum. Fakat oyuna girince sadece Zibal, Aquarius ve Event Server görünüyor. Yeni üyelik açınca da bunlar görünüyor. Diğer evrenleri göremiyorum. Ayrıca kayıtlı e-mail adresim ve şifremi hatırlıyordum. Buna rağmen o şekilde giriş yapamadım. Yardımcı olur musunuz?
    • Dersaadet yazdı:

Merhabalar.

Oyuna çok uzun zaman sonra dönüş yaptım. Andromeda'da bir hesabım vardı. Tatildeydi, KM olduğundan hesap silinmiyordu. Şimdi oyuna dönüp hesabıma giriş yapmak istiyorum. Fakat oyuna girince sadece Zibal, Aquarius ve Event Server görünüyor. Yeni üyelik açınca da bunlar görünüyor. Diğer evrenleri göremiyorum. Ayrıca kayıtlı e-mail adresim ve şifremi hatırlıyordum. Buna rağmen o şekilde giriş yapamadım. Yardımcı olur musunuz?
      artık km li hesaplar silinmiyor diye birşey kalmadı km li hesaplarda siliniyor. Minimum 30 gün ve sonrasında siliniyor. 30 günde bir giriş yapılması gerekli.

Şuan birleşme olduğundan dolayı birleşmeye dahik olmayan aquaris ve zibal e kahıt açılabiliyor sadece

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      Yildun Rip Vurma Rekoru
      imza İçin Hell Gate'e teşekkürler