Sayın wonderlive1973 ve Bolorpo Lütfen yardım edermisiniz?

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• wonderlive1973 yazdı:

Tolunay Hatun yazdı:

Merhaba, ben ve eşim farklı evrenlerde oynuyoruz. Geçen gün kendi oyununu benim bilgisayardan açmak isterken eşim yanlışlıkla farklı lobilerdeki iki oyunu birbirine bağlamış. Şuan 2 oyun tek lobide ve bir türlü oyunlar ayrılmıyor. Eşim iş yerinden oyuna girmek istiyor, oyuna giremiyor. Ben evden oyuna girmek istiyorum, oyuna giremiyorum. Evde huzursuzluk başladı.
      Canım su getirir misin diyorum, benim oyunu ayır da gel diye cevap veriyor.
      Canım kahvaltı hazır mı diyorum, oyunum nerede diyor.
      Canım yemek yemicez mi diyorum, bu sefer de oyunları ayırmadan gözüme gözükme diyor.
      Oyunu silme moduna alayım sen kendin oyna diyorum, bu sefer de boşanmak mı istiyon diyo.
      Eşimle aramız soğudu.
      Oyun yüzünden eşimle boşanacaz böyle giderse.
      Dün destek sisteminden ticket açtık, ama cevap verilmedi.
      Lütfen aynı lobideki 2 oyunu acilen ayırma imkanınız varsa ayırabilir misiniz?
      Aynı lobideki oyunlar ayrılmazsa, galiba aynı evdeki eşim benden ayrılacak. :cray:
      Benimle iletişime geçiniz.
      wonderlive1973@gmail.com
      evlilik cuzdani ile basvuru kabul ediliyor sanirim.

Sorunlariniz icin

Mail irtibat :
      Wonderdümen@ogame.com.tr :F
    • __savasci__ yazdı:

tamam guzel fakat. suan hesabini lobisinden ayiramadigi icin evrenlere goc edemeyen kisiler de buradaki uygulamayi talep etmekteler.

cunku onlara gosterilen tek secenek hesaplari silmeleriydi.

suan baska bir secenek daha oldugunu gorduk
      Katılıyorum. Lütfen kimse yanlış anlamasın comamızın birçok kişiye yardımlarını zaten biliyoruz sağ olsun elinden gelen her şeyi yapıyor. Burdaki olay geyikle karışık gerçekte yaşanan bir şey galiba orayı da henüz anlayamadım. Lakin oyunları ayrılmadığı için ve hedef evrende hesabı olduğu için silinmesi istenen oyuncu arkadaşlarım var. Bu hak yemek değil de nedir? Üstelik arkadaşların hesaplarının silinme tehlikesi bile yokken.

@polybekir coma ya mesaj at abi halledilebiliyormuş boş yere 40 M lik hesaptan olma...

Bi yönetici mümkün değil diyor başka yönetici mesaj at hallederiz diyor bu da ilginç.

Spoiler Göster
      İmza için Hell Gate'e teşekkürler :love:
    • PatrickJane yazdı:

__savasci__ yazdı:

tamam guzel fakat. suan hesabini lobisinden ayiramadigi icin evrenlere goc edemeyen kisiler de buradaki uygulamayi talep etmekteler.

Katılıyorum. Lütfen kimse yanlış anlamasın comamızın birçok kişiye yardımlarını zaten biliyoruz sağ olsun elinden gelen her şeyi yapıyor. Burdaki olay geyikle karışık gerçekte yaşanan bir şey galiba orayı da henüz anlayamadım. Lakin oyunları ayrılmadığı için ve hedef evrende hesabı olduğu için silinmesi istenen oyuncu arkadaşlarım var. Bu hak yemek değil de nedir? Üstelik arkadaşların hesaplarının silinme tehlikesi bile yokken.
      @polybekir coma ya mesaj at abi halledilebiliyormuş boş yere 40 M lik hesaptan olma...

Bi yönetici mümkün değil diyor başka yönetici mesaj at hallederiz diyor bu da ilginç.
      Selam Arkadaşlar,

Lobi ayrılması farklı bir konu, hesabın silinmesi çok farklı bir hukuk.
      İkisini karıştırmayın, silinmesi gerekli hesaplar için teknik sorun halledilmedi henüz.
      Lütfen bu konuda bizi rahatsız etmeyin çünkü mümkün değil.
    • PatrickJane yazdı:

__savasci__ yazdı:

Bizim coma hak yemez detayları bilmiyoruz suan aa bizde aynı durumdayız. çunku bize bu gune dek dendi ki. ya e1 de ki 164 milyonluk hesabı silersin yada e1 de hesabın oldugu için diger evrendeki 400 milyonluk hesabını buraya getiremessin. çünkü tum hesapların tek lobide. ama bu baslıkta ki arkadas da aynı durumdayken bu durum cozulmus yada biz cozuldugunu sanıyoruz suan :D

Yani bir yolu varsa bunca sene emek verilmiş hesapların kurtulması hemde insanların istedigi evrene gocunun saglanması için comamızdan yardım beklemekteyiz
    • Tolunay Hatun yazdı:

Geçen gün kendi oyununu benim bilgisayardan açmak isterken eşim yanlışlıkla farklı lobilerdeki iki oyunu birbirine bağlamış

wonderlive1973 yazdı:

Selam Arkadaşlar,

Lobi ayrılması farklı bir konu, hesabın silinmesi çok farklı bir hukuk.
      İkisini karıştırmayın, silinmesi gerekli hesaplar için teknik sorun halledilmedi henüz.
      Lütfen bu konuda bizi rahatsız etmeyin çünkü mümkün değil.
      Benim buradan anladığım eğer lobiler bir birine bağlanmışsa ayrılabiliyor ama mevcut hesabınız varsa lobide silmeniz gerekiyor.
    • ShutDownn yazdı:

Benim buradan anladığım eğer lobiler bir birine bağlanmışsa ayrılabiliyor ama mevcut hesabınız varsa lobide silmeniz gerekiyor.
      Öyle olsa bizim durum çözülürdü. Hollowman in hesabı farklı mailler uzerine kayıtlı ama aynı lobiye baglanmıs durumda (tıpkı bu baslıgı acan oyuncunun durumu gibi) . hesapların 1 i si e1 de digeri taurusda. ama taurusdaki hesabını lobiler bir oldugu için e1 e getiremiyor.

Bizde lobileri ayırın , e1 deki ehsabı devir edelim dedik ancak mumkun degil denmişti. yani tek yolu e1 in silinmesi deniyordu. biz de 165 milyonluk senelerin emegini silmek istemedik . ama oyuncu mutsuz cunku tau daki hesabıyla e1 de oynamak istemesine karşın istedigi evrene goc edemeyecek. lobiler ayrılabiliyorsa bizim sorunumuz halolmus olur.

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen __savasci__ ().

• Arkadaşlar 1 mail de iki evren farklı 2 mailin birbirine bağlanması farklı bir durum bence. Bu konuda bir hemfikir olalım.

Sonrası mail değişikliği vs. İmkansız devir yasak çünkü.

Taurus Bireysel Rekor
      Taurus İss Rekoru
      Antares Bireysel Rekor
      Antares İss Rekoru
      Oberon Bireysel Rekor
      Yildun İss Rekoru
      Yildun Rip Vurma Rekoru
      imza İçin Hell Gate'e teşekkürler
    • __savasci__ yazdı:

ShutDownn yazdı:

Öyle olsa bizim durum çözülürdü. Hollowman in hesabı farklı mailler uzerine kayıtlı ama aynı lobiye baglanmıs durumda (tıpkı bu baslıgı acan oyuncunun durumu gibi) . hesapların 1 i si e1 de digeri taurusda. ama taurusdaki hesabını lobiler bir oldugu için e1 e getiremiyor.
      Bizde lobileri ayırın , e1 deki ehsabı devir edelim dedik ancak mumkun degil denmişti. yani tek yolu e1 in silinmesi deniyordu. biz de 165 milyonluk senelerin emegini silmek istemedik . ama oyuncu mutsuz cunku tau daki hesabıyla e1 de oynamak istemesine karşın istedigi evrene goc edemeyecek. lobiler ayrılabiliyorsa bizim sorunumuz halolmus olur.
      su durum gosteriyorki lobiler ayrılabiliyor pek farklı bişi gidide durmuyor lobiden ayrılabiliyorsa direk ayırsınlar
    • 06CaYLaK34 yazdı:

__savasci__ yazdı:

ShutDownn yazdı:

Öyle olsa bizim durum çözülürdü. Hollowman in hesabı farklı mailler uzerine kayıtlı ama aynı lobiye baglanmıs durumda (tıpkı bu baslıgı acan oyuncunun durumu gibi) . hesapların 1 i si e1 de digeri taurusda. ama taurusdaki hesabını lobiler bir oldugu için e1 e getiremiyor.Bizde lobileri ayırın , e1 deki ehsabı devir edelim dedik ancak mumkun degil denmişti. yani tek yolu e1 in silinmesi deniyordu. biz de 165 milyonluk senelerin emegini silmek istemedik . ama oyuncu mutsuz cunku tau daki hesabıyla e1 de oynamak istemesine karşın istedigi evrene goc edemeyecek. lobiler ayrılabiliyorsa bizim sorunumuz halolmus olur.
      su durum gosteriyorki lobiler ayrılabiliyor pek farklı bişi gidide durmuyor lobiden ayrılabiliyorsa direk ayırsınlar
      bu başlığı emsal göstererek comaya basvuracagız tekrar bakalım.
    • __savasci__ yazdı:

06CaYLaK34 yazdı:

__savasci__ yazdı:

ShutDownn yazdı:

Öyle olsa bizim durum çözülürdü. Hollowman in hesabı farklı mailler uzerine kayıtlı ama aynı lobiye baglanmıs durumda (tıpkı bu baslıgı acan oyuncunun durumu gibi) . hesapların 1 i si e1 de digeri taurusda. ama taurusdaki hesabını lobiler bir oldugu için e1 e getiremiyor.Bizde lobileri ayırın , e1 deki ehsabı devir edelim dedik ancak mumkun degil denmişti. yani tek yolu e1 in silinmesi deniyordu. biz de 165 milyonluk senelerin emegini silmek istemedik . ama oyuncu mutsuz cunku tau daki hesabıyla e1 de oynamak istemesine karşın istedigi evrene goc edemeyecek. lobiler ayrılabiliyorsa bizim sorunumuz halolmus olur.
      bu başlığı emsal göstererek comaya basvuracagız tekrar bakalım.
      Ben başvurumu yaptım ama böyle bişi yapamacagini söyledi