❤️ Kallisto Mapushanesi⭐ (Ceza kösesi )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• astakos'un emeklerine yazık oldu
      ilkin pişmanlık duymayabilir ama ilerleyen zamanlarda üzüntü duyacağına eminim
      çünkü bir yerde arkadaşlarını yarı yolda bırakmış oldu.

bende bu şekilde haksız bir cezaya maruz kaldığımda sömlerimi, sildim filoyu mundar ettim hesabın içine ettim. Sonra yönetim cezayı düzeltti vesaire...

Yönetimin bir yanlışı varsa elbette bir şekilde çözülür
      ağır olanı, bunca haksız kazanca ve hilecilere rağmen, biz oyunu düzgün oynayanların başına bu tip saçma şeylerin gelmesi ve karşı karşıya kaldığımız garip muameledir.

Aklı selime davet ediyorum astakos'u.
      Kim bilir belki istediği takdirde sayın coma, kademeleri ile birlikte astakos'un hesabını eski haline getirebilir.

Ne demişler; Düşmanın en büyük hilesi dostluğudur.
    • The Last Samurai wrote:

astakos'un emeklerine yazık oldu
      ilkin pişmanlık duymayabilir ama ilerleyen zamanlarda üzüntü duyacağına eminim
      çünkü bir yerde arkadaşlarını yarı yolda bırakmış oldu.

bende bu şekilde haksız bir cezaya maruz kaldığımda sömlerimi, sildim filoyu mundar ettim hesabın içine ettim. Sonra yönetim cezayı düzeltti vesaire...

Yönetimin bir yanlışı varsa elbette bir şekilde çözülür
      ağır olanı, bunca haksız kazanca ve hilecilere rağmen, biz oyunu düzgün oynayanların başına bu tip saçma şeylerin gelmesi ve karşı karşıya kaldığımız garip muameledir.

Aklı selime davet ediyorum astakos'u.
      Kim bilir belki istediği takdirde sayın coma, kademeleri ile birlikte astakos'un hesabını eski haline getirebilir.
      Fotoshop sonucu oluşturulan görselle yönetimin haksız cezasıyla the gate tatilsiz ceza almış yönetim daha sonra hatasını fark ederek "edit" yoluyla vurulan filosunu yerine koymuştu böyle bir şeyin gerçekleştirilip astakosa hesabının iade edilmesi biz oyuncuların büyük takdirini toplar

"Sie sind das essen und wir sie sind das essen und wir sind die Jager"

----------- 2016 Model FOSİL ------------

Asabiyim :x32:

• Bendis_ wrote:

Ayrıca bizde insaniz hata yapıyoruz. Ceza doğru diyerek arkasında durmadık hatamızı kabul ettik cezayi açtık. Bu güne kadar çoğu oyuncu burda hepimize inanılmaz eleştiriler yaptılar iftiralar atti hatta utanmadan rüşvet alıyor dedi biri. Biz nekadar size yaklaştıkça siz bize okadar taş atiyorsunuz.
      Bendis admin o zaman astakosun silinen sömlerini geri getirseniz de oda verilen haksız cezayı telafi olarak görür belki de oyuna döner
    • Bendis_ wrote:

Ayrıca bizde insaniz hata yapıyoruz. Ceza doğru diyerek arkasında durmadık hatamızı kabul ettik cezayi açtık. Bu güne kadar çoğu oyuncu burda hepimize inanılmaz eleştiriler yaptılar iftiralar atti hatta utanmadan rüşvet alıyor dedi biri. Biz nekadar size yaklaştıkça siz bize okadar taş atiyorsunuz.
      Size ulastigimiz icin ceza acildi.Ilginize tesekkurler.Ama sonucta haksiz yere iki gun cezali kaldik.Boyle bir kural yok hangi kurala istinaden ceza verdiniz diye sordugumuzda aldigimiz cevap kurallar orda ac oku.Bu yapilani dile getirdigimizde forumdan ban.Begenmediginiz elestiri geldiginde forumdan banlamak mi bizelere yaklasmak ?
      Aranizda hic rusvet alan alan, hesap satisina aracilik eden ,hesap alan, oyuncuyken abi kardes oynayan , panel hesabini arkadasinia filo vurmak icin kullandiran , oynadigi evrendeki rakibini sudan sebeblerle forumdaki mesajindan dolayi kapattiran olmadi mi?Bunlarin hepsi oldu.O yuzden insanlar hep konusur konusacaktir sizin iciniz rahatsa gulun gecin bosverin sizi bilen biliyor.Biz guveniyoruz,Ama surekli bu tarz hatayi yapan kisilere karsida bir yaptirim olmasi lazim.Biz cikip ozur dilemesinide beklemiyoruz sadece bize dogru duzgun cevap yazsin yeter koskoca adamlariz kimsenin kendini kaf daginda sanmasina gerek yok.
    • Bakın eleştiriyi zaten yapıyorsunuz ama kimsenin bana ve ekibime capsız demesine müsade etmem. opretörüm yeni hata yapabilir. ben oturup inceledim ve cezanın hatalı olduğunu görünce acın dedim siz talep etmeden zararları neyse ödüyelim dedim. Biz sizler hata yapınca size hakaret ediyormuyuz? kimseye yukardan bakıp ego tatminide yapmıyoruz .

• Bendis_ wrote:

en başta hatamız var diyerek açtık mesaj attim geri dönmedi ben her saat oyunun basında duramam. Kendi kararı ile oyununu silmiş benim buna yapabileceğim bir şey yok.
      Sizin gibi yöneticisinde prof. Olan birisi için bu basit hatalar ilginç kalıyor adminem. Başkası yapsa acemiydi deriz ama lütfen bütün oyuncular olarak şunu istiyoruz. LüTFEN ceza vermeden önce Bi açıklama isteyin ceza verilir ceza kaçmıyor eğer oyuncu bazlı bir hata varsa o ceza eninde sonunda verilecek ama kallisto evreni birleşmeden bu yana açıklama alınmadan ceza alan çok oyuncu gördü. Çoğunda da oyuncular haklı çıktı hesaplar açıldı birkaç gün üretim kaybettiler. Yetmez mi? Artık bir takım şeylerin değişmesi gerekmiyor mu? Haksız cezalardan özür dileriz yönetim '' yine '' yanılmış biz de insanız diyerek işi çözmüş gibi davranmayın çünkü çözülen hiçbir şey yok. Bugün astakos yarın Bi başkası. Lütfen önce Bi sicile bakılsın ve lütfen önce Bi açıklama isteyin

Yanlış anlaşılmasın astakos adlı arkadaşı hiçbir şekilde tanımıyorum savunduğumdan değil. Sonuna kadar da haklı. Goygoylu arkadaşlara da açıklama istemeden ceza veriliyor sonra haklı olunca açılıyor bunu gördük. Önemli olan kişiler değil olayın kendisi. Dediğim gibi bugün onlar yarın ben sen biz onlar...açıklama istemek zor olmasa gerek. Ceza verdikten sonra açıklama istemek saçma.

PASSION :thumbup:

İmza için Reapar'e teşekkürler :thumbup:

The post was edited 1 time, last by PatrickJane ().

• Bendis_ wrote:

Bakın eleştiriyi zaten yapıyorsunuz ama kimsenin bana ve ekibime capsız demesine müsade etmem. opretörüm yeni hata yapabilir. ben oturup inceledim ve cezanın hatalı olduğunu görünce acın dedim siz talep etmeden zararları neyse ödüyelim dedim. Biz sizler hata yapınca size hakaret ediyormuyuz? kimseye yukardan bakıp ego tatminide yapmıyoruz .
      Müsade etmeyin tabiki ama bir oyuncu başka bir oyuncuya çapsız derse veya bir operatör oyuncuya bunu derse (demez demeyin çok daha ağırını kullanan ömer hayyam diye bir moderatör hatırlıyorum.) cezası hesap banlamak mı olur?
    • Kallisto evreni açıldıgında başlamıştım bu evrene (şimdi vaktim yok oynayamıyorum) Astakos kendi halinde iyi bir oyuncuydu,
      evrende halen oynayan oyuncular icin buraya bir iki satır yazı bırakayım olaya birde bu pencereden bakın,

kallisto evrenine şu ana kadar gelmiş en iyi yönetici sayın BENDİS tir,kendisinin yönetici oldugu her evrendeki oyunculara her zaman soyledim sayın Bendise güvenin,insanız hata yaparız,Sayın BENDİS yapılan hatayı düzeltmiş.Yöneticiler icin çok fazla detaya girmeden şunu söyleyebilirim , yönetim takımında sayın Bendis ve Sayın Bolorpo dışında algoritma bilen kaç kişi kalmış ? tecrübesi,oyunculara yaklaşımı,genel bilgisiyle en iyi admine bu kadar kırıcı olmayın.

.Astakosun kademeci ittifak arkadasları yine astakosu oyuna dönmeye ikna edebilirse,o sömleri aynı kademesiyle yardımlaşarak yerinede diker.bunu yaparlarsa örnek bir dayanışma sergilerler.

eğer sayın Bendis bu evrende yönetici olmasa deathın hilesine dur diyecek yönetici bulamazdınız

herkese ıyı oyunlar
    • PatrickJane wrote:

AmonRAA wrote:

Teker teker gelin durun ne oldu ya.
      @PatrickJane hemen de banlat beni helva demek :rolls:
      Sen bir kadına '' YAŞLI'' dedin ve o kadın bir yönetici :rolleyes: 1 taşla 2 hatayı nasıl isabet ettirebildin :rolleyes:

NALLIHAN SK wrote:

astakos
      black death
      carlito

başka var mı
      Hemşo burda da mı :facepalm:

Gezegenini patlatan arkadaşa hem üzüldüm hesabı çok iyiydi. Hem de takdir ettim. Nice oyuncunun yapamadığını yapıp fikirsel olarak her daim lafının arkasında durdu. Reel hayatında başarılar dilerim umarım bu kürkçü dükkanına bir daha dönmez
      malesef bu evrende de varım hemşo
      ŞAMPİYON GALATASARAY