❤️ Kallisto Mapushanesi⭐ (Ceza kösesi )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1-2 sene önce Gördüğüm ve aynı evrende oynadığım kadarıyla, KBRN 100M de kırsa, her yem e yerde görür görmez tam filo kalktığı için, 1 ay geçmeden vurulur ya da çakılır. Takip,oyunculuk vs. Yok. Dert edilecek bir user değil.

Tabiki umarım yönetim ceza verir, ama caydırıcı olacağını düşünmüyorum.

Kalan dostlara selam olsun. Bırakın şu oyunu :O
    • Kapının dış kulpları salata peşinde.

Patrick
      Rizo sana hibe maden atiyormu halen ?
      Cekmeceli ile ip niz çakışmadımi halen ?
      Yakında bakicilikdan ceza alma da .tatile girip cikinca atklan madenin raporlari silinir ama log lari durur .yeterince maden atmadimi rizo ,hibe madenle filo basma öperler .hibe maden filo basmak yasak biliyorsun dimi .

forumda eziklerin olması güzel.
      ------------ madem bu kadar dürüst sunuz neden kbrn mafya ya cakildiginda ortaya çıkıp delikanlılık yapmadınız. 140 nci bir anda 1800 rip nasıl koydu diye düşünmediniz .Düşündünüz ama o ekip sizin kankilerdi ,ip leriniz çakışır diye konuyu kapadınız
      .

O yüzden salata olmayın .elimiz forumdan uzak olsada kimin kime hibe attığını biliyoz patrick .

Eminimki @Tarihci bu hesaplari incelerse
      pakrik jahne , rizo , cekmeceli hesaplarını incelerse ip,maç,vs konunun ucu tej e kadar bağlanır:)))

Bu arada kbrn nin cakildigi mafya hesabina senin bakdigin soyleniyor patrick. Susuyorsak vardir sebebi.
      140 n ciya 1322 rip nasıl koydun diye
      Sora bilecek Babayiğit kalmamis. :x3:
    • Bir gün ursada arkadaşın arkadaşına kalkmıştı. Arkadaşın arkadaşı off a yatıyor tabi. Neyse kbrn daldı arkadaş önüne sıçradı kbrn nin 6-8 M filosu vuruşmuştu şuan net rakamı hatırlamıyorum bu 6 8 arasıydı

Sonra kbrn den açıklama geliyor : ben off a yattığını anlamıştım ama bizde kalkan filo geri dönmez kalkmışsa saldıracak :D

PASSION :thumbup:

İmza için Reapar'e teşekkürler :thumbup:
    • cebrailursa wrote:

Kapının dış kulpları salata peşinde.

Patrick
      Yakında bakicilikdan ceza alma da .tatile girip cikinca atklan madenin raporlari silinir ama log lari durur .yeterince maden atmadimi rizo ,hibe madenle filo basma öperler .hibe maden filo basmak yasak biliyorsun dimi .

------------ madem bu kadar dürüst sunuz neden kbrn mafya ya cakildiginda ortaya çıkıp delikanlılık yapmadınız. 140 nci bir anda 1800 rip nasıl koydu diye düşünmediniz .Düşündünüz ama o ekip sizin kankilerdi ,ip leriniz çakışır diye konuyu kapadınız
      .

O yüzden salata olmayın .elimiz forumdan uzak olsada kimin kime hibe attığını biliyoz patrick .

pakrik jahne , rizo , cekmeceli hesaplarını incelerse ip,maç,vs konunun ucu tej e kadar bağlanır:)))

Bu arada kbrn nin cakildigi mafya hesabina senin bakdigin soyleniyor patrick. Susuyorsak vardir sebebi.
      Aaa sen şu EVRENİN HAKİMİ değil misin fhsgsgsgs

Kardeş rizo bana bir kere hibe maden atmadı element uydurma. Hibe maden atsa sence ben 500.sıra da mı olurum Bi düşün

Çekmeceli ile ne ip si adam istanbulda ben ankara. Uydur uydur söyle anam babam

Ayrıca mafya vurulduğunda da ticketımı attım operatör savaş temiz diyor. İnandık mı tabi ki inanmadık sizin de savaşlara temiz dendi noldu? Şuan banlısın

• cebrailursa wrote:

Patrick

.

Kişi kendinden bilir işi....onun için cezalardan çıkamıyorsun..sana ağır yazardımda burası yeri değil...ben nerdeyim..burcu nerde..sen benin on-off süremi çözemediysen bu senin sorunun...ayrıca çamur atma bilmeden,hayatta hazmademediğim tek şey iftira ,kendi şahsıma burcu ile ip adresi baylaşımı yapmışsam eğer ALLAH pazartesi gününü göstermesin bana ...ben 2 çocuk babasıyım öyle ile hurda ile iş yapacak şerefsizlerden değilim.. sen lafla değilde ispatla konuş..konuşamıyosanda sallama...adamın canını sıkma

:evil: ÇeKMeCeLi :evil:

:thumbup: DüŞ PeŞiNDeYSeN DüŞ PeŞiMe :thumbup:

• Abicim bırak hile hurdayla filo kasanlar gelip konuşuyor

EVRENİN HAKİMİ Bi söyler misin banlanma sebebin tam olarak neydi

Ha bir de FlyingDutcher hesabını nasıl kırdığınızı anlatır mısın bilmeyenler vardır

Ha bir de şey aklımıza takılan başka konu da acaba ittifağında kırmadığın eleman kaldı mı?

Ayrıca tej i tanımam kimdir nedir bilmem. Vurulduğun Tony Stark ı bilirim o da senin gibi hilecinin önde gideni. Onu da çok kez şikayet ediyorum inşallah bir gün banlatacam

• PatrickJane wrote:

Abicim bırak hile hurdayla filo kasanlar gelip konuşuyor

EVRENİN HAKİMİ Bi söyler misin banlanma sebebin tam olarak neydi

Ha bir de FlyingDutcher hesabını nasıl kırdığınızı anlatır mısın bilmeyenler vardır

Ha bir de şey aklımıza takılan başka konu da acaba ittifağında kırmadığın eleman kaldı mı?

Ayrıca tej i tanımam kimdir nedir bilmem. Vurulduğun Tony Stark ı bilirim o da senin gibi hilecinin önde gideni. Onu da çok kez şikayet ediyorum inşallah bir gün banlatacam
      Bu zaman kadar bunların akkında tek söz yazmadım ucu bana dokundu...inermisin çıkarmısın...

:evil: ÇeKMeCeLi :evil:

:thumbup: DüŞ PeŞiNDeYSeN DüŞ PeŞiMe :thumbup:

• cekmeceli wrote:

cebrailursa wrote:

Patrick

.

Kişi kendinden bilir işi....onun için cezalardan çıkamıyorsun..sana ağır yazardımda burası yeri değil...ben nerdeyim..burcu nerde..sen benin on-off süremi çözemediysen bu senin sorunun...ayrıca çamur atma bilmeden,hayatta hazmademediğim tek şey iftira ,kendi şahsıma burcu ile ip adresi baylaşımı yapmışsam eğer ALLAH pazartesi gününü göstermesin bana ...ben 2 çocuk babasıyım öyle ile hurda ile iş yapacak şerefsizlerden değilim.. sen lafla değilde ispatla konuş..konuşamıyosanda sallama...adamın canını sıkma
      bence bu şahıs 2 mızde aynı işyerınde calısırken ıp paylaşımı almıştıkya cekmecelı bence onu dıyor ve konuyla ılgılı ticketlerıde attık forumda konusunuda açtık hile hurdayla oynasaydık bu oyunu sizin gibi sürekli cezalı olurduk kanımca

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır
    • patrick kbrn ye desteğe gittim.sikinti yok biz kime gideceğimizi biliyoz.cezam bitince senin tatil süren başlıyor gene .

Sizin hakkinizda yazınca nasıl stres yapıyorsunuz.
      Ithamlarda bulunma diyorsunuz.Aynisi siz yapınca da bizi foruma girip cevap verme gereği hissediyorsun.

Asılsız itamlarda bulunmayinki bizde bulunmayalım.
      Herkez kendi oyununa baksın. Sgo veya op varken size düşmez yargılamak o yüzden.

Forumda oranlarda bulunmak kolay telefon 'la arayınca yannis oldu sory ler başlıyor..

O yüzden efendice oturun kademe koyun .
      Yoksa zorunlu tatil yaparsiniz.
      140 n ciya 1322 rip nasıl koydun diye
      Sora bilecek Babayiğit kalmamis. :x3:
    • Benim tatil sürem neden başlasın senden mi korkmam gerekiyordu? Hakkınla gelir vurursun tebriğimi eder oyuna devam ederim üç beş büyük nakliye için oyunu bırakacak değilim kademeci insanım ben. Ama yerinde olsam benle zaman kaybetmezdim zira multilerini kırı kıra benden yapacağın karın on katını yapabiliyorsun.

Bana mafya sensin demişsin. İftiran için özür dileyeceksen mafya vurulduğunda açtığım ticketı burda paylaşayım kendi kendimi şikayet edecek değilim herhalde.

Ağzın torba değil büzemiyoruz yapacak bir şey yok bi bitmediniz .

Ayrıca telefona gelince soryler başlıyor demişsin ben senle bir kere bile telefonda konuşmadım artık beni kimlerle karıştırıyorsan.

• cebrailursa wrote:

patrick kbrn ye desteğe gittim.sikinti yok biz kime gideceğimizi biliyoz.cezam bitince senin tatil süren başlıyor gene .

Sizin hakkinizda yazınca nasıl stres yapıyorsunuz.
      Ithamlarda bulunma diyorsunuz.Aynisi siz yapınca da bizi foruma girip cevap verme gereği hissediyorsun.

Asılsız itamlarda bulunmayinki bizde bulunmayalım.
      Herkez kendi oyununa baksın. Sgo veya op varken size düşmez yargılamak o yüzden.

Forumda oranlarda bulunmak kolay telefon 'la arayınca yannis oldu sory ler başlıyor..

O yüzden efendice oturun kademe koyun .
      Yoksa zorunlu tatil yaparsiniz.
      nekadar boş konusyorsun şöyle bir gerçek varkı haksız olan herzaman saldırırmıs sakın ol delikanlı serin gel az

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır