[TOT: 78.626.639.000] Cyclone vs. TURKEY [ANKA] (S: 14.650.780.000, D: 63.975.859.000)

• 1000M Üzeri
    • Bireysel Evren Rekoru

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler savunmaya geçmiş olsun güzel bir savaş güzel kar.

Turkey kalisto geçmişi olan evrende ceza almış bir arkadaştı yapılanmasında başarılar.

Benim aklıma takılan sorular şunlar cevaplamak zorunda değil tabi ki kimse. Turkey ben yattığımda halen daha ondu gece 2 2:30 civarı hatta filosu 4 12 deydi. hadi hemen kaldırmış olsa 1 saat geçti geçmedi sıcramış deutlarını kaldırmış falan derken 3-4 olsun ana filoyu yerde bırakmış falan filan. 1. si bir filocu deutlarını kaldırdıktan sonra neden ana filosunu bekletir? iniş saatini ayarlamak için diyelim hadi ama takip edenler bilir ki Turkey günde 20 saate yakın on u olan bir arkadaş çokta zamanlama problemi oldugunu düşünmüyorum.

cyclone arkadaşın off oldugunu farketti dibine söm atmaya karar verdi güncelde hemen yola cıkarmış muhtemelen. 1 saat 30 dk süre cyclone sildiği ayda deu falan vardı bu deutları önceden mi ayarlamış gezegeni önceden mi atmış ayı sondalarla denemişler ayı deneyen arkadaş normalde o saatlerde oyunda olan biri mi falan filan gibi. bunlar ayrıntılar varsa birşey yönetim ortaya çıkarır.

Şimdi dün akşam ki savaşta black death zarar etmiş bas bas bağırdı bazıları harabeyi almamasına bile kulp taktılar. bu savaşta adam 15 M kar etmiş ama 2 turu sökemedi diye kırma olamazmış peki dün aksam adam gram çöp alamadı. Burda ittifak arkadaşları tebrik edip geçtiler arkadaşlarına destek oldular çok güzel bir olay olması gereken şey sonuçta bir oyun. Bugün bu savaşa yeminler edebilenler dün akşam olgun değillermiydi bugün dünya olgun davranma günü mü? (sözüm dün aksam saçma muhabbetlere girenleri kapsamakta.) bugün bu savaşın altına bas bas hazımsızlık yapılıyor adam catır catır vurmuş helal olsun diyenler dün aksam neredeydi. Black ceza aldı önceden de cyclone almadı mı ceza hatta birden fazla kere ceza alıp aylarca foruma girmemezlik yapmadı mı? Turkey hesabı bundan önce bu evrende filo kırmadan ceza almadı mı? vuran vurulan bu aksam kahraman önceden aldıkları cezalar olmasına rağmen. Dün akşamkiler hilecilerin kralı. pehhh.

Bireysel evren rekoru tekrardan evrene hayırlı olsun.
    • İlk önce baslıgı gordum ulan dedim şaka gibi ama bu cyclone ogame hayatında ilk defa takdir edilesi bi iş yapmış tebrik etmek lazım..

sonra şu postu okudum

Coco1907 wrote:

tebrikler güzel kırıyorsunuz..
      bu turkey hiç değişmeyecek anlaşılan kallisto oyun hayatın boyunca hep hesabını sattın hep kırıldın kaça sattın hesabını ?

aşağıdaki linktende inceleyebilirsiniz adamlar nusakkanda aynı ittifakdalar forum hesaplarının altındaki imzalarda aynıydı geldiler filoları kırdılar bir dünyada yok mok deselerde hesapları kapandı

[TOT: 3.911.929.000] TuRkeY [THE END] vs. Siyah [Yek] (A: 522.826.000, D: 3.389.103.000)

şimdi gelelim buradaki hikayeye turkey 4.12. ye söm taşı arabeskci için ama hiç bir icraatı yoktur.
      nameles bana turkeyden çok sonda aldığından bahseder ve serzenişlenir bu turkeyin sizin itideki turkey dememe rağman yok mok hatırlamadım gibi söylemler yapar neyse diyerek geçerim
      olabilir hatırlamıyordur vs diye iyi niyetimle düşünüp olayı geçiştirdim.
      sonra bi bakarsın ne olsun 5,432 ye goygoylar toplanır ve aralarında turkeyde vardır tabi bu durumu görünce bende namelese hoş mu bu hareket diye sorarım bana sorsaydın söylerdim diyerek devam eder birlikle olduklarını ogame arşivi unutmaz birlikte olduklarını.

neyse buradan saylonu canı gönülden tebrik ediyorum ogame tr nin en hızlı birleşen evreninin içine ettiğin için....
      yuh arkadas demek hileymiş zaten bu cyclone hile olmasa bi işi beceremez diye dusundum

sonrada şu postu okudum

TaYYaR52 wrote:

Bu savaş kırmaysa harabenin çok sağlam bir kısmını savunan niye topladı acaba ?
      bu defada evet adam haklı kırma olsa nedne okadar harabeyi kaptırsınlar ? demeki savas normal dur tebrik edeyim dedim ama sonra

şu postu okudum

serseriii wrote:

Tebrikler savunmaya geçmiş olsun güzel bir savaş güzel kar.

Turkey kalisto geçmişi olan evrende ceza almış bir arkadaştı yapılanmasında başarılar.

Benim aklıma takılan sorular şunlar cevaplamak zorunda değil tabi ki kimse. Turkey ben yattığımda halen daha ondu gece 2 2:30 civarı hatta filosu 4 12 deydi. hadi hemen kaldırmış olsa 1 saat geçti geçmedi sıcramış deutlarını kaldırmış falan derken 3-4 olsun ana filoyu yerde bırakmış falan filan. 1. si bir filocu deutlarını kaldırdıktan sonra neden ana filosunu bekletir? iniş saatini ayarlamak için diyelim hadi ama takip edenler bilir ki Turkey günde 20 saate yakın on u olan bir arkadaş çokta zamanlama problemi oldugunu düşünmüyorum.

cyclone arkadaşın off oldugunu farketti dibine söm atmaya karar verdi güncelde hemen yola cıkarmış muhtemelen. 1 saat 30 dk süre cyclone sildiği ayda deu falan vardı bu deutları önceden mi ayarlamış gezegeni önceden mi atmış ayı sondalarla denemişler ayı deneyen arkadaş normalde o saatlerde oyunda olan biri mi falan filan gibi. bunlar ayrıntılar varsa birşey yönetim ortaya çıkarır.

Şimdi dün akşam ki savaşta black death zarar etmiş bas bas bağırdı bazıları harabeyi almamasına bile kulp taktılar. bu savaşta adam 15 M kar etmiş ama 2 turu sökemedi diye kırma olamazmış peki dün aksam adam gram çöp alamadı. Burda ittifak arkadaşları tebrik edip geçtiler arkadaşlarına destek oldular çok güzel bir olay olması gereken şey sonuçta bir oyun. Bugün bu savaşa yeminler edebilenler dün akşam olgun değillermiydi bugün dünya olgun davranma günü mü? (sözüm dün aksam saçma muhabbetlere girenleri kapsamakta.) bugün bu savaşın altına bas bas hazımsızlık yapılıyor adam catır catır vurmuş helal olsun diyenler dün aksam neredeydi. Black ceza aldı önceden de cyclone almadı mı ceza hatta birden fazla kere ceza alıp aylarca foruma girmemezlik yapmadı mı? Turkey hesabı bundan önce bu evrende filo kırmadan ceza almadı mı? vuran vurulan bu aksam kahraman önceden aldıkları cezalar olmasına rağmen. Dün akşamkiler hilecilerin kralı. pehhh.

Bireysel evren rekoru tekrardan evrene hayırlı olsun.
      dedim ki ne haliniz varsa görün :D

neyse eksiler artılar birbirinden çıkınca kırma şüphesi , düzgün bir savas olma ihtimalini geçmiyor.. O sebeple tebrik edip gelişmeleri izlemekte sakınca yok. :)

Afferin cyclone bi iş başardın galiba sonunda ogamede . hep boyle akıllı uslu duzgun seylerle karsımıza cıkarsın umarım :)

The post was edited 1 time, last by __savasci__ ().

• ben savunan arkadaşı tanımam etmem.
      gece zaten belli saatten sonra offa düşen biriydi.
      dün gece filosu yerde ama uzaktı
      uzaktan kalkmayı düşündük filo 2-3 milyar yakıyordu ne bizde o kadar deu var ne de kalkmaya cesaret arman yattı uyudu ben söm attım
      vuracagıma inansam saldırı cıktıgımda gd cıkardım harabenin büyük kısmını alırdım bu konularda pek şans yok
      ama şimdi görüyorumki iyiki gd atmamısım giden 10 milyar maden olmus onu da alsam bir takım hazımsız multiciye hiç inandıramazdık..
    • *CarliitO* wrote:

Muharrem abime geçmiş olsun sırf insanı sinir etmek için kırdı demek te karakter meselesi yazık..

En geç 2 güne giden filoyu dikeriz sıfır sıkıntı..
      Puhahahahohohohuhuhuhh
      2 gune dikermis giden filoyu sen daha corabinin sokugunu dikemiyon puhahahahaha
      Cyclone ye tebrikler savunan turkey dahada beter olsun :thumbsup:

"Bir gece ansızın gelir, İmparatorluğunuzu topraklarıma katarım!"
    • *Cyclone* wrote:

ben savunan arkadaşı tanımam etmem.
      gece zaten belli saatten sonra offa düşen biriydi.
      dün gece filosu yerde ama uzaktı
      uzaktan kalkmayı düşündük filo 2-3 milyar yakıyordu ne bizde o kadar deu var ne de kalkmaya cesaret arman yattı uyudu ben söm attım
      vuracagıma inansam saldırı cıktıgımda gd cıkardım harabenin büyük kısmını alırdım bu konularda pek şans yok
      ama şimdi görüyorumki iyiki gd atmamısım giden 10 milyar maden olmus onu da alsam bir takım hazımsız multiciye hiç inandıramazdık..
      yahu çöpün hepsini al gram gözüm yok. iki tarafta oyundan rakibim biri 30 milyar zarar etmiş biri 15 milyar kar basit hesapla ben zararda değilim. böylesi iyi olmuş. Hatta o elindeki metalleri sana satsın sen kri ver ikinizde kazanın dert değil. Yukarıda sana en ufak bir itham yok yazdığım postta. sen şimdiye kadar hangi rakibini tebrik ettin düzgün bir uslup ile? Multici olan kim bu arada açık yaz sonra bişey deyince ben sana demedim diyorsun. benim vurduğum deutu olan hesaptan bahsedilmiş bireysel rekorda ne gerek var bunlara alınan maden ile atılan karşılığı bile paylaştım mesajlaşmaların tarihine kadar neden atına yazmadın?
    • Beyler her zaman söylemişimdir burada birbirimizi yemenin bir anlamı yok. O büyük günü o güzel günü bekleyin rekorların en güzelinin geleceği günü bekleyin kendinizi ona saklayın:) vurulan vuranı tebrik etsin ve dönüp yoluna baksın geri dönmemek üzere.
      Sağlıkla kalın rekoru beklemede kalın
    • Maledict wrote:

Beyler her zaman söylemişimdir burada birbirimizi yemenin bir anlamı yok. O büyük günü o güzel günü bekleyin rekorların en güzelinin geleceği günü bekleyin kendinizi ona saklayın:) vurulan vuranı tebrik etsin ve dönüp yoluna baksın geri dönmemek üzere.
      Sağlıkla kalın rekoru beklemede kalın
      kesinlikle haklısın filolar elinde sonunda çarpışacak derdi olan ticket açar geçer forumda algı yapmanın hiçbir mantığı yok herkes bi şekilde taraftar. İnsanlar bi savaşa sırf sevmediği insanlar olduğu için çamur atarken kirli olduğunu bildikleri savaşlara tebrik yazıp aslanım kaplanım diyebiliyorlar.
    • saldıran oyuncuya tebrikler :thumbup: vurulan oyuncuya geçmiş olsun :(
      savaşlarda rekor kıran oyuncular zamanı gelince kendileride rekor oluyor bu oyunun özelliği burada malesef değişik mazaretler olur ya hastası vardır yada uyumuştur geceleri çoğu pc başında kalır çok yorucu tempolar oyuncuları stresli ve uykusuzda bırakabilir hepimiz zaman zaman yaşarız bu atraksiyonları gerginlik yapmaya gerek yok cezalık durum varsa yönetim gerekeni yapar, Turkey bu oyuna uzun süre emek veren bir oyuncuydu uyuya kalması vurulmasına fırsat vermiş :pillepalle:
      herkesin başına gelebilir diğer oyuncularda ilerleyen zamanlarda rekor olmaya adaydır herkese iyi oyunlar :thumbup:
    • Saldıranın eline sağlık...turkeye de geçmiş olsun

Nusakandan tanıdığım filo kırıcı (tescillidir cezası) turkey hep filo kırar ve filo kırdırmaz buna ihtiyacı yoktur diye düşünüyorum.

Evrende oynayan arkadaşlara tavsiyem turkey devam ederse kısa sürede toparlanması için maden desteği bile yetmez eldeki avuçtaki yan hesapları kırdırabilir kankaları bunu takip edin derim.

4 ISS Rekoru ---Xalynth
      2 Bireysel Rekor---Xalynth
      3 ISS Rekoru --- Ursa
      1 Bireysel Rekor ---Ursa
      2 ISS Rekoru--- Nusakan
    • Cyclone yine kimi kırmış diye girdim başlığa belliki sadece off adam vurmuş :-D . Tebriği hakettimi tabikide hayır. Şurda saykılonu savunanlarında ne halt ettiklerini biliyorumya çok tatlısınız valla :-D . Bol multili oyunlar .

N e C

A mile of highway will take you a mile, but a mile of runway will take you anywhere