1.Evren illegal olaylar ihbar başlığı.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 06CaYLaK34 wrote:

Sen varya anca iftiralar atan nr1 yalakalıgını yapan bi piyonsun biliyorsun demi zoruna gitmesin ama bak ltf
      Bu evrende bilen bilir. Ben hiç bir zaman delilsiz konuşmam. İftira atmam. ;)

Toplarım delillerimi beklerim. Ondan sonra çıkarırım kozlarımı yüzünüze kütür kütür çarparım ağlayarak gidersiniz buralardan.

Az sabredin zamanı var :)

Ne sabırsızsınız siz ya.

İmza için ''GökBörü Göktürk'e '' minnettarım :F :F

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA

• TaYYaR52 wrote:

FK.. wrote:

O iş öyle değil; sizin hasetlik duvarınız çatlamış, sıva tutmuyor :x5:
      Tesadüfmüdür ki dostum dediğiniz herkes hileci oluyor yada hileci çıkıyor :D
      Virüs gibi bulaşıyor herhalde :D Sizleri tecrit altına almak lazım aslında. Çok tehlikelisiniz. Kapısınada dikkat hilecilik bulaşabilir yazılması lazım. :D

Her koyun kendi bacağından asılır :)

Hasan abi bir kere o hatayı yaptı, bir daha yapmaz. Ama en azından bazıları gibi başkasının hesabına girip bide o hesabı çaktırıp rekor etmedi :x5:
      " Fitne; Fitneye Susmaktır "

** Ogame İSS TR Rekoru **
    • TaYYaR52 wrote:

06CaYLaK34 wrote:

Sen varya anca iftiralar atan nr1 yalakalıgını yapan bi piyonsun biliyorsun demi zoruna gitmesin ama bak ltf

Toplarım delillerimi beklerim. Ondan sonra çıkarırım kozlarımı yüzünüze kütür kütür çarparım ağlayarak gidersiniz buralardan.

Ne sabırsızsınız siz ya.
      E1 gelmeden önce hiç kimseyi bilmiyordum tanımıyordum ama geldiğimde ogrendigim tek şey nr1 in piyonuo olduğun he bide iftira attgn
    • ExtraTerrestriaL wrote:

Paraya muhtaç biri olduğunu belirtiyorlar samuel’in. Niye yapmasın? Para girince işin içine dost düşman tanımaz çoğu zaman
      Muhtaç demedim ki. Oyuna harcayacak parası yok dedim. :)

İki konuyu karıştırma. Anası var babası var. Öğrenci adam ne diye oyuna para harcasın. ;)

Hatta harcamamasıda en doğrusu. Rica etti dedim sadece bizde yardımcı olduk zamanında :) İnsanlık hali geri teklif etmesine rağmen kabul etmedik hediye ettik. Bu muhtaç olduğu anlamına gelmez.

Ama söylediğinde haklısın işin için para girdimi bu oyunda neler olduğunu daha önce gördük. Samuelin özelinde değil kimler neler yaptılar ;)

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA

• FK.. wrote:

TaYYaR52 wrote:

FK.. wrote:

O iş öyle değil; sizin hasetlik duvarınız çatlamış, sıva tutmuyor :x5:
      Tesadüfmüdür ki dostum dediğiniz herkes hileci oluyor yada hileci çıkıyor :DVirüs gibi bulaşıyor herhalde :D Sizleri tecrit altına almak lazım aslında. Çok tehlikelisiniz. Kapısınada dikkat hilecilik bulaşabilir yazılması lazım. :D
      Her koyun kendi bacağından asılır :)

Hasan abi bir kere o hatayı yaptı, bir daha yapmaz. Ama en azından bazıları gibi başkasının hesabına girip bide o hesabı çaktırıp rekor etmedi :x5:
      Bu konuda hala iddalıyım. Bunu ispatladığın gün. Ben filomu sana 1 sistem mesafede bırakıp çıkacağım vurman için :)

06CaYLaK34 wrote:

TaYYaR52 wrote:

06CaYLaK34 wrote:

Ne sabırsızsınız siz ya.
      E1 gelmeden önce hiç kimseyi bilmiyordum tanımıyordum ama geldiğimde ogrendigim tek şey nr1 in piyonuo olduğun he bide iftira attgn
      Arkadaşım olan birinin ne için piyonu olayım. :) Bak anlatamıyorum hala ''ARKADAŞIM'' '' DOSTUM'' diyorum.

Bu iki kelime size uzak olabilir bu oyunda o yüzden tanıyamamış olabilirsiniz.

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA

• samuel efendinin bize hadden ve hadsizlikten bahsettiği, bizi boş bırakmaya gelmediğinden bahsettiği dönemler geldi aklıma.

Şimdi bu arkadaşı bir kere geçin. Üstüne yorum bile yapılmayacak kadar gereksiz bir tip. Yani yok yaşı küçük yok hırslı yok şu bu.. Bunları geçin çünkü yaptıklarının karşılığı bu söylediklerinizle ilgili değil. Başka birşey ama söylemeyeceğim.

Arkadaşlar, insanlara filosuna göre muamele yaparsanız, içi boş puanına saygı duyarsanız, 3-5 maden için karakterinizden ödün verirseniz yani kısaca siz güce taparsanız işte böyle tipler çıkar ve hile yapar. Yakalanınca da diğer yakalanışlarında yaptığı gibi hata yaptım bikbikbik. Hata yaptığının farkına varan biri yakalanmadan itiraf eder. Ama yakalandıktan sonra kurulan cümleler sahtekarlıktan başka birşey değildir.

Evet suçlu hile yapanlar mı yoksa 3-5 gemiden korkan, 3-5 puana saygı duyan sizler misiniz?

Siz oyunu adam gibi oynayanlara saygı duyup hilecileri, puanı ve filosu ne olursa olsun sallamazsanız inanın insanlar günlerce gece gündüz hileyle hurdayla uğraşmazlar.
      Bazı suçların cezasını kurallar değil krallar verir.
    • Yazık olmuş Samuel’e.Sadece forum ve oyun ismini bilmeme rağmen takip ederdim savaşlarını ,yazılarını.Neden ceza aldı bilmiyorum ama oyun tarzını sevdiğim bir oyuncuydu. Daha önce bir kere İllegal anlamda yanlış yaptığını ve pişman olduğunu söylemişti.Tekrar yanlış yapmayacak gibi de oynuyordu, fakat yine hangi hırsa kapıldı kimin gazına geldi bilemiyorum.Yanlış anlaşılma varsa umarım döner , yoksa , birilerinin hakkına girdiyse umarım dönmez.Kırma etme takviye şu bu işlerine girmişse, kendini seven ve destekleyen onlarca insanı da hayal kırıklığına uğratmış demektir (ben de dahil)

The post was edited 1 time, last by Aghahowa ().

• FK.. wrote:

İftira atmam diyen adam az önce parasını Hasan verdi diyor, bu kadar da düşürmeyin kendinizi. :facepalm:
      Bak o konuda bi idaam yok. Savaşçı yazmış Samueli daha önce bu işe Silent Hill bulaştırdı bu işede o bulaştırmıştır gibi.

Kaldıki samuelde savaş başlığında herkes yapıyor bende yaptım dedi :)

Sağa solada mesajlar atmış kendi bilir kime attığını :) Bizim rakibimi olan yani sizin her türlü pisliğin içinde olduğunu zamanı geldiğinde açıklayacağını :)

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA

• Aghahowa wrote:

Yazık olmuş Samuel’e. Neden ceza aldı bilmiyorum ama oyun tarzını sevdiğim bir oyuncuydu. Daha önce bir kere İllegal anlamda yanlış yaptığını ve pişman olduğunu söylemişti.Tekrar yanlış yapmayacak gibi de oynuyordu, fakat yine hangi hırsa kapıldı kimin gazına geldi bilemiyorum.Yanlış anlaşılma varsa umarım döner , yoksa , birilerinin hakkına girdiyse umarım dönmez.Kırma etme takviye şu bu işlerine girmişse, kendini seven ve destekleyen onlarca insanı da hayal kırıklığına uğratmış demektir (ben de dahil)
      Hesap satın alıp filo kırdığı için hesabı kapandı.

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA

• Yani diyecek söz yok. Zaten çok güzel savaşları vardı yakaladığını indiriyordu.Ne gerek var anlamıyorum ki.Neden yani neden? Savaş yapamayan, filoculuktan anlamayan aciz bir adam olsa tamam diyeceğim.Çok üzücü gerçekten.Bana sempatik geliyordu Samuel doğruya doğru.Vurul toparlan vurul toparlan her oyuncunun harcı değildir.İyi bir oyuncuydu kimse aksini söyleyemez. Fakat işte bazen sözün bittiği yere geliyoruz.Karakter mi diyeyim irade mi diyeyim,bir sürü şey söylenebilir aynı zamanda söylenemez.Hakikaten kendim kapatılmış gibi üzüldüm.Hesabına değil kendini bu kadar küçük düşürdüğü için üzüldüm. Yazık...
    • TaYYaR52 wrote:

FK.. wrote:

İftira atmam diyen adam az önce parasını Hasan verdi diyor, bu kadar da düşürmeyin kendinizi. :facepalm:
      Bak o konuda bi idaam yok. Savaşçı yazmış Samueli daha önce bu işe Silent Hill bulaştırdı bu işede o bulaştırmıştır gibi.

Kaldıki samuelde savaş başlığında herkes yapıyor bende yaptım dedi :)

Sağa solada mesajlar atmış kendi bilir kime attığını :) Bizim rakibimi olan yani sizin her türlü pisliğin içinde olduğunu zamanı geldiğinde açıklayacağını :)

Biz mi pislik içerisindeyiz, kendi kirindir o net göremiyorsun bence :x5:

• e1 in orjinalinden kalan yaşını başını almış oyuncular hakki oyuncu abi
      ne zaman devirle bu evrene gelenler oldu istisnalar çok az olmakla beraber onlarla birlikte evrene hilede girdi.
      fakat kuralına uygun ama etik olmayan ticaret hileliği ile itti içi hesap şişirme yapmayan hiç yok bunu da not düşeyim.

• TaYYaR52 wrote:

FK.. wrote:

Bunu ben söylemiyorum. :)

Dostum dediğiniz hesap vermeyi planladığınız Samuel söylüyor :)

Sende de alışkanlık oldu, şunu söyledi bunu yazdı ben gördüm ama söylemem gelsin kendisi söylesin :)

Varsa birşey söyle, senin içi boş saçmalıklarınla mı uğraşacaz?

• FK.. wrote:

__ZiFAN__ wrote:

e1 in orjinalinden kalan yaşını başını almış oyuncular hakki oyuncu abi
      ne zaman devirle bu evrene gelenler oldu istisnalar çok az olmakla beraber onlarla birlikte evrene hilede girdi.
      fakat kuralına uygun ama etik olmayan ticaret hileliği ile itti içi hesap şişirme yapmayan hiç yok bunu da not düşeyim.
      Şu an hala yapılıyor :) tatildeyken 12 milyar filo basıyorlar, ama bize laf edenler onlara sessizler, neden çünkü karakterleri o.

Biz yaparız elleşemezsiniz, ama başkası yaparsa hurra yetişin mahalle yanıyor :)

Güzel iş ama, sen tatilde dur, deut harcama, yakıt yakma, risk alma, senin adına birileri deut toplasın, sonra sana tek seferde sisteminden 5-6M deutu atsın, sen de çevir bas filonu :)

Ama tayyar bunları konuşmaz :) çünkü işine gelmez :) ahh bi biz yapsak ne olur acaba, denemesi bedava dur bi düşünem ben bunu :) az ortalığı karıştırayım :x5:
      Öncelikle konu öyle değil aç ticketını sor. :)

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA

• FK.. wrote:

TaYYaR52 wrote:

FK.. wrote:

Bunu ben söylemiyorum. :)
      Dostum dediğiniz hesap vermeyi planladığınız Samuel söylüyor :)
      Sende de alışkanlık oldu, şunu söyledi bunu yazdı ben gördüm ama söylemem gelsin kendisi söylesin :)

Varsa birşey söyle, senin içi boş saçmalıklarınla mı uğraşacaz?
      Arkadaşım gelsin söylesin işte ben söylüyorum. Adam size pislik dedi söylediğimiz herşeyde haklı olduğumuzu söyledi :D Karşımızda hilecilerin olduğunu söyledi.

Samuelin telefonu vardır ara sor sen böyle böyle dedin mi diye daha ne diyim :D Ötesi gelsin buraya yazsın :D

E1-SNaKeS
      KALLİSTO-TURKNASA