[TOT: 134.495.000] Altay1914 [KARAKUZU] vs. SeTHy [CUKUR] (S: 27.885.000, D: 106.610.000)

• 50-250M

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• [TOT: 134.495.000] Altay1914 [KARAKUZU] vs. SeTHy [CUKUR] (S: 27.885.000, D: 106.610.000)

YENİ

15-03-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran Altay1914 [KARAKUZU]

Komuta Gemisi 3.000
      Fırkateyn 10.000

Savunan SeTHy [CUKUR]

Küçük Nakliye Gemisi 2
      Büyük Nakliye Gemisi 2.212
      Koloni Gemisi 1
      Geri Dönüsümcü 1
      Ölüm Yıldızı 8

Savaş sonrası ...

Saldıran Altay1914 [KARAKUZU]

Komuta Gemisi 2.922 ( -78 )
      Fırkateyn 9.727 ( -273 )

Savunan SeTHy [CUKUR]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      6.315.067 Metal, 1.983.786 Kristal ve 3.413.504 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 27.885.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 106.610.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 32.498.000 metal ve 28.696.000 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 11.712.357 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 27.113.067
      Kristal: 18.589.786
      Deuterium: -681.496
      Saldıran tarafından yapılan kâr 45.021.357 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -59.611.067
      Kristal: -47.285.786
      Deuterium: -11.425.504
      Savunan toplam 118.322.357 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

Savaş KARA KUZULAR ' a armağan olsun :thumbsup:
    • YENİ

Bak güzel kardeşim boş yapıyorsun şuanda bence farketmişsindir :x5: Çünkü bakıcılıktan ceza almadım 6/24 den aldım ee elim 1 tane fazla sortı atmış oda farklı zamanda değil ki her türlü senin tez çürüyor genede eğlenebiliyorsan güzel sen yaz ben az çalışayım malum İŞİM var :x3: :x3:
    • YENİ

Niye kızıyorsun onu anlamadım sen her üstü çizilene savaş yapıp foruma asmayana kırdı diye konuşuyorsun sana kızıyormu o insalar :D bakıcılıktan ceza yedin demedim ki zaten yemessinde yakalayamaz bunu oplar :D işin varsa çalış tabi devamlı burdasın az işine bakmalısın :D
    • YENİ

JuMoNG yazdı:

Niye kızıyorsun onu anlamadım sen her üstü çizilene savaş yapıp foruma asmayana kırdı diye konuşuyorsun sana kızıyormu o insalar :D bakıcılıktan ceza yedin demedim ki zaten yemessinde yakalayamaz bunu oplar :D işin varsa çalış tabi devamlı burdasın az işine bakmalısın :D
      Valla kızmadım yaa niye kızayım öyle kinlenmem kolay kolay eee adamlar kırıyo bişeyler yapıyo hep ofsayta düşüyor insan tutamıyor içinde ama ben deli gibi oyun oynuyorum kendi hayatımdan nerdeyse 16 saat belki daha fazla çalışıyorum herkes bakıcılı diyor zoruna gidiyor tabi insanın :cursing: Bak dün gece saldım ripleri BIGBEAR a bekledim sethy yı vurdum sabah 5 i geçiyordu saat yattım 2 saat sonra işe diye evden çıktım sen olsan hayırdır yaa ne ima ediyosunuz demezmisin :pillepalle: Empati yap bence ben yazdıklarımın yerine koyuyorum kendimi onlar için üzülüyorum eğer bir ithamda bulunduysam çünkü hep sabıkaları kötü :pump:
    • YENİ

Sen şimdi diyorsun ki ben 2 3 saat uyuyorum bu bana yetiyor 1 aydan fazladır böyle yaşıyorsun nasıl oluyorsa :D emek veriyorum demişsin sethy geçen birini vurmuş ne biliyorsun yakalayıp vurmadığını bi sen mi emek veriyorsun :D Ben eminim ki siz birbirinizin hesabına bakıyordunuz şimdi bilmem bakıp bakmadığınıza ama baktınız boşa inkar etmenin anlamı yok :)
    • YENİ

azaazil yazdı:

baktıklarını farklı mecralarda dile getirmişlerdi duydum ama işte burdan kanıt olmayınca bişey yapamıyorsun :)
      Haklisin bende çok dillendiriyodum ilklerde var mi kanıtın kardeşim dediler olmayinca sadece konuşmuş oluyorsun o yüzden bende kırdı bakıcısı var falan demek yerine soruyorum var mi böyle birsey diyorum yok derse mecbur içimde tutuyorum sürekli bir insana da ayni şey denmez bence bu arkadaşlar ağlıyor ağlıyor ama ceza yemiyorum çünkü ben oyunu oyun gibi oynuyorum kirmiyorum kıranlarla da ayni yerde durmuyor bence herkes kendi çöplüğünü temizlesin benim ittimde filo kirmaktan hesap satmaktan ban yiyen yok :thumbup:

O Yüzden KARA KUZULAR burda her daim er meydanında buyrun konuşmayın icraat yapin asin foruma geleyim bende makaraniza kızayım yeter ulaaan böyle de kafaya alınmaz ki diyeyim ama yapamıyorsaniz saygi duyucaksiniz
    • YENİ

ALTAY35 yazdı:

Bak güzel kardeşim boş yapıyorsun şuanda bence farketmişsindir :x5: Çünkü bakıcılıktan ceza almadım 6/24 den aldım ee elim 1 tane fazla sortı atmış oda farklı zamanda değil ki her türlü senin tez çürüyor genede eğlenebiliyorsan güzel sen yaz ben az çalışayım malum İŞİM var :x3: :x3:

bak nasılda gecen ryousun yediği 6/24 un sebebini söyluyor demek kı farklı zamanlarda oldumu siz karıstırıyorsunuz birbirinizin hesabına girince cunku ryous farklı zamnada saldırıdan yemişti ne komik insanlarsıznız agzınızla da itiraf edebiliyorsunuz gercekten tebriğe şayan

team ispat edilemeyecek birsey sizde bunu bildiğiniz için rahat takılıyonuz neyse yapacak birsey yok

BeN MeVLaNa DeĞiLiM aDaM oL öYLe GeL..!