[TOT: 105.512.000] MANTI & Ninja [FORCE] vs. bedevi (S: 4.443.000, D: 101.069.000)

• 50-250M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
    OGameTR Takımı

• [TOT: 105.512.000] MANTI & Ninja [FORCE] vs. bedevi (S: 4.443.000, D: 101.069.000)

15-03-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran MANTI

Komuta Gemisi 461
      Fırkateyn 2.629
      Casus Sondasi 3

Saldıran Ninja [FORCE]

Casus Sondasi 1

Savunan bedevi

Küçük Nakliye Gemisi 168
      Büyük Nakliye Gemisi 477
      Hafif Avcı 2.482
      Kruvazör 133
      Komuta Gemisi 821
      Koloni Gemisi 1
      Geri Dönüsümcü 911
      Casus Sondasi 105
      Muhrip 1
      Fırkateyn 176

Savaş sonrası ...

Saldıran MANTI

Komuta Gemisi 438 ( -23 )
      Fırkateyn 2.593 ( -36 )
      Casus Sondasi 1 ( -2 )

Saldıran Ninja [FORCE]

Casus Sondasi 0 ( -1 )

Savunan bedevi

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      1.214.150 Metal, 1.214.150 Kristal ve 1.214.150 Deuterium
      5.570.948 Metal, 5.914.803 Kristal ve 2.738.249 Deuterium
      2.785.474 Metal, 2.957.402 Kristal ve 1.369.124 Deuterium
      1.392.737 Metal, 1.445.101 Kristal ve 684.562 Deuterium
      696.369 Metal, 729.270 Kristal ve 342.281 Deuterium
      Saldıran taraf, toplam 4.443.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 101.069.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 33.412.000 metal ve 16.697.500 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 3.642.450 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 32.511.150
      Kristal: 16.123.650
      Deuterium: 674.150
      Saldıran tarafından yapılan kâr 49.308.950 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -65.923.150
      Kristal: -32.821.150
      Deuterium: -5.967.150
      Savunan toplam 104.711.450 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

MANTI:Savunan oyuncu seviyeli bi arkadaş. Tebrik etti. 20 gündür ilk defa acık verdi. Benden on suresi yüksek bi arkadaş :)
      Savaş benim gibi en az 20 gündür takip eden KARTACA(salih) ya gelsin.
      Harabe desteği içinde Ninja(Halil) kardeşime teşekkür ederim.
      MANTI
    • Tebrik ederim kardesim topragimada geçmiş olsun.hoş sohbeti olan oldukça efendi seviyeli rakip gibi rakip bir oyuncu kendisi.
      Daha buluşup çay içiçez.
      Not : huseyinin yazdığı gibi bizden daha çok online olan ve cok dikkatli bir oyuncuydu ama tek hatası filosudan etti.büyük ihtimal uyuya kaldı diye düşünüyorum. Umarım bunun dışında ekstra bir durum yoktur.
      KARTACA DRAGONS
    • Buradan da tebrik edelim..Eline sağlık MANTI ..On sürem evet oldukça yüksek dün de 4 saat off kaldım sadece ancak sıkıntı gezegenlerdeki nakliyeleri kaldırıp ana filoyu kaldırmamamdı farkında olmadan :( Mantı benim yerime kaldırdı :facepalm: :-D hesaba girince uyuyakalıp vuruldum sandım ben de sizin gibi ama baktım 7 filo hareketi var 8.yi yerde unutmuşuz gece gece..Bir sıkıntım yok cok şükür tesekkur ederim,tekrar tebrikler
      bedevi [DRAGONS]
    • bedevi wrote:

Buradan da tebrik edelim..Eline sağlık MANTI ..On sürem evet oldukça yüksek dün de 4 saat off kaldım sadece ancak sıkıntı gezegenlerdeki nakliyeleri kaldırıp ana filoyu kaldırmamamdı farkında olmadan :( Mantı benim yerime kaldırdı :facepalm: :-D hesaba girince uyuyakalıp vuruldum sandım ben de sizin gibi ama baktım 7 filo hareketi var 8.yi yerde unutmuşuz gece gece..Bir sıkıntım yok cok şükür tesekkur ederim,tekrar tebrikler

Çok çok çok geçmiş olsun bedevi kardeş.. Ben vuruduldugum zaman uyuya kaldım. Hastaydım yorgunluk ve bitkinlikten uyuya kaldım demiştim.. Filocu'luk konusunda anlatmak istediğim tam olarak bu tarz olaylardi.. efendilik konusunda her savaşta herkesi tebrik edip Gecmis olsun dileklerimi yazmışımdir. Bunu herkes biliyor..
      Not : Sen filocuyum demediğinide biliyorum filocu değilsin olma şansında yok zaten bir sürü filoyu kaldır ana filoyu yerde bırak ilginç.

Şimdi benim Savaşlarımda alaycı bir üslupla tarla Oldu sıra kimde vb sözler soylenilmisti.
      Lafım sana değil yanlış anlama. Daha filoyu yerde unutup filoculugun F sini bilmeyenler benim 2 kere hastalıktan yorgunluktan uyuya kalıp vurulduğum savaşlara alaycı yazılar yazmışlardi gerçi sende çok geri kalmadın onlardan seninde bir kaç yazın mevcut.!

Geçmiş olsun diyelim büyüklük bizde kalsın yeniden filo basıp yerde unutma

Bundan sonra benim vurduğum vurulduğum savaşlara gereksiz yorumlar yapmamayı öğrenmiş oldun. İnsanlık hali oyun bu vurursun vurulursun..

Forumda sağda solda Alaycı yazılar yazmaya gerek yoktu.

Dorado da filocu diyeceğim 3 kişi vardi. 2 si bıraktı 1 i devam ediyor..

Tebrikler ve Geçmiş olsun tekrardan

The post was edited 1 time, last by Trabzonlu ().

• yine vurul yine yaparım senin gibi

-''baska evrende vurulmadım ben 3 ay (3 ay vurulmamak da basarı olarak komik bu arada) ,

-ittifağa ben hesabı 2 gün tatile alıyorum diyip sonra devreden,devirden cıktıktan sonra vurulan artık sen misin luff ymidir bilemem orasını daha somutları varken gerek de yok sorgulamaya

-Herkesten iyi filocuyum diyip ;

-1 haftada 3 kere vurulan herkese yazarım

Alaycı dedigin mesajlarım da yine gecmiş olsun Trabzonluya diyip gülmek cunku KOMİK..Bak ben senin gibi büyük konusmadım kimse de gelip senden baska hani iyi filocuydun vs demiyor sana da diyen yoktu da zaten kendine sürekli bir misyon yuklemeye calıstın kimsenin zerre umrunda olmamasına rağmen

Evet ben nakliye atıp uyudum,sonra saatimi kurdum arkadasıma da haber verdim ara beni uyanmazsam diye,gerek kalmadı uyandım..6 filo hareketi ve uykulu olunca kaldırdım sandım kaldırmamısım cok basit bir vurulma sekli evet iyi filocuyum diye bir iddiam olmamıstı forumdan ancak sanırım uyuyakalsaydım iyi filocu olacaktım senin gibi :D

PS: Trabzonlu senin gibi savasın altına bahane bulmak gibi bir niyetim yoktu sen her vurulmandan sonra uyuyakalmısım yazdın zaten yerdeki filo baska türlü nasıl vurulacak degil mi bir kac secenek oluyor sadece ? Ben de acıklama yapmayacaktım tebrik edip geçecektim (mantıya oyundan ilk mesajım da odur acıklamaya bahaneye gerek yok cunku) ancak özelden Mantı noldu diye sordugu için ve muhabbetim de olan KARTACA forumdan bir sıkıntı yoktur umarım dedigi için acıkladım merakları gidermek amacıyla..

Evrenin en iyi filocularından olmak için bir sonraki vurulmamda foruma uyuyakalmısım yogunum yazacağım :) ya da belki üst sıralardan hesap alır 3 kere vurulurum bilemiyorum taktikleri çok :)

Bu arada o Bedevinin peşini bırakmıcam rahat bırakmıcam diyip sonda bile atmayarak da iyi filocu olabilirsiniz :)

NOT2:Mantı ve Ninjadan özür dilerim savasın altında bu zatla muhattap oldugum için herkes tebrigini gecmiş olsununu yazıp geciyordu belki benim de umursamamam lazımdı Trabzonluyu herkes gibi..
      bedevi [DRAGONS]