[TOT: 583.111.500] JUDGE DREDD [STEEL] vs. Azman [CRAFT] (S: 97.149.000, D: 485.962.500)

• 250-1000M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [TOT: 583.111.500] JUDGE DREDD [STEEL] vs. Azman [CRAFT] (S: 97.149.000, D: 485.962.500)

MOON [x:xx:xx] üzerindeki bir filon Ay [x:xxx:xx] üzerindeki gezegeninin ayına ulaşıyor. Ölüm yıldızın gravitasyon şoku yaratan topunu Ayın üzerine tutuyor. Hafif olarak başlayan depremler giderek Ayın yüzeyinde kendini daha fazla hissettirmeye başlıyor. Ayın biçimi değişmeye başlıyor ve bir süre sonra tamamen havaya uçuyor. Dev harabe parçaları senin filonun da üzerine uçuyor. Kaçmak için artık çok geç. Senin filonun tamamı harabe parçalarının çarpması sonucu yok oluyor.

Ayı yok etme şansı: %9 ÖY yok olma şansı: %45

18-04-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran JUDGE DREDD [STEEL]

Büyük Nakliye Gemisi 1
      Küçük Nakliye Gemisi 10.002
      Hafif Avcı 19.058
      Komuta Gemisi 3.378
      Fırkateyn 4.000

Savunan Azman [CRAFT]

Küçük Nakliye Gemisi 15
      Büyük Nakliye Gemisi 294
      Hafif Avcı 326
      Ağır Avcı 2
      Kruvazör 890
      Komuta Gemisi 2.019
      Koloni Gemisi 11
      Geri Dönüsümcü 3.540
      Casus Sondasi 40
      Solar Uydu 259
      Muhrip 1.196
      Ölüm Yıldızı 3
      Fırkateyn 1.039
      Roketatar 243
      Hafif Lazer Topu 63
      Ağır Lazer Topu 29
      Gaus Topu 2
      Plazma Atıcı 4

Savaş sonrası ...

Saldıran JUDGE DREDD [STEEL]

Büyük Nakliye Gemisi 1 ( -0 )
      Küçük Nakliye Gemisi 4.989 ( -5.013 )
      Hafif Avcı 9.385 ( -9.673 )
      Komuta Gemisi 3.085 ( -293 )
      Fırkateyn 3.755 ( -245 )

Savunan Azman [CRAFT]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:

0 Metal, 0 Kristal ve 653.133 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 97.149.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 485.962.500 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 162.229.500 metal ve 103.957.500 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 653.133 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 23%.

Harabe, saldıran(s) tarafından toplandı:
      162.229.500 Metal ve 103.961.500 Kristal

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 102.649.500
      Kristal: 70.067.500
      Deuterium: -3.021.867
      Saldıran tarafından yapılan kâr 169.695.133 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -265.873.500
      Kristal: -174.340.500
      Deuterium: -46.401.633
      Savunan toplam 486.615.633 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

Öncelikle savunan oyuncuya geçmiş olsun,

Bundan bir kaç gün önce ittifak arkadaşımın ayını almışlardı ve filosunu kilitlemişlerdi, sağolsun dostlarımız gelip dur attılar ve kurtardık filoyu. Neyse o günden sonra takibe aldım on off saatlerini planlamaları yaptım sayfalarına gece 3 gibi indim rip basıp iki oyuncunun ayına rip saldım, diğerinin ayı patlamadı ve kurtardı filoyu fakat "azman" diğer arkadaş kadar şanslı olamadı ve sonuç yukarıdaki gibidir..

Savaş tüm dostlarıma hediyemdir, Özellikle levent abime : )

DEUTERIUM ALIRIMMM
      Dredd
      JUDGE

Pegasus ~ Fidis
    • Tebrikler güzel savaş, savunana gecmiş olsun kademeciydi toparlar y.y.b.

Kademeciler filoya donunce genelde bu tarz sıkıntılar yaşıyorlar düzenli uyku saatleri , temkini elden bırakmak..vs .ilk heyecanla yapılan savasların sonu böyle bitiyor genelde :D 10 m üstü savunma vurup asmak gibi değil bu işler :D

Evrenin en organize ekibini de tehdit etmek yeterli olmuyor :)

Filoculugun hakkını veren drede tekrar tebrikler
      bedevi [DRAGONS]
    • Kahov wrote:

Tebrikler ortak. Arkadaşlar forumda konuşup duruyordu şimdi devam ederler konuşmaya:)
      lutfen bırseyler yazarken hafızanızı bıraz yoklayın yanlıs noktalara atıs yapmayın

sızın ıttıfak arkadasınızın ayını alan benım forumda elımden kurtuldu ama onu vuracam dıyen de benım baska yazan konusan olmadı
      hala da hedef ve fıkırlerım aynı arkadasınızı vuracam

ama sızın arkadasınız baskasının etegının arkasından konusuyor burda ozelden yazdıklarını paylasmas ıstemıyorum ama onun konustugu sekılde de konusmak ıstemıyorum
      yalnız sunu soyleyecem
      ıcraatı yapan baskası efelenen baskası bu ne perhız bu ne lahana tursusu

sunu da demeden gecemıcem ayını aldıgımızdan berı fılosunu yerde goremedık
      -ki ayını almasak onu daha kolay vururduk ılla ay alamın dıyen azman arkadasımdı daha once fılosunu 4 dk ıle kurtardıgını unutmasın ben hala burdayım yıgıtse fılosunu malum koordınatta tutsun DRED sayfama ındı kacmadım
      ama sızın LEON 4 gundur fılosu kayıp nerde kendısı bılıyormu acaba ?
    • GRAF_SPEE wrote:

Kahov wrote:

Tebrikler ortak. Arkadaşlar forumda konuşup duruyordu şimdi devam ederler konuşmaya:)
      lutfen bırseyler yazarken hafızanızı bıraz yoklayın yanlıs noktalara atıs yapmayın
      sızın ıttıfak arkadasınızın ayını alan benım forumda elımden kurtuldu ama onu vuracam dıyen de benım baska yazan konusan olmadı
      hala da hedef ve fıkırlerım aynı arkadasınızı vuracam

ama sızın arkadasınız baskasının etegının arkasından konusuyor burda ozelden yazdıklarını paylasmas ıstemıyorum ama onun konustugu sekılde de konusmak ıstemıyorum
      yalnız sunu soyleyecem
      ıcraatı yapan baskası efelenen baskası bu ne perhız bu ne lahana tursusu

sunu da demeden gecemıcem ayını aldıgımızdan berı fılosunu yerde goremedık
      -ki ayını almasak onu daha kolay vururduk ılla ay alamın dıyen azman arkadasımdı daha once fılosunu 4 dk ıle kurtardıgını unutmasın ben hala burdayım yıgıtse fılosunu malum koordınatta tutsun DRED sayfama ındı kacmadım
      ama sızın LEON 4 gundur fılosu kayıp nerde kendısı bılıyormu acaba ?
      Aslında böyle karşılıklı yazılmayı sevmem bu size son yazışım olacak.
      1. Biz ittifak olarak hareket ediyoruz. planlamalarımızı yaparız ve ona göre hareket ederiz.
      2. Ay’ı aldınız siz vururuz dediniz biz de vurdurmayız dedik, nitekim vuramadınız.
      3. Yasin kardeşim geldi göz göre göre ayınızı aldı ve filonuzu vurdu.
      4. Bundan sonrası için merak etme seni de alacağız sıkıntın kalmayacak.

İyi oyunlar.
    • Kahov wrote:

Aslında böyle karşılıklı yazılmayı sevmem bu size son yazışım olacak.1. Biz ittifak olarak hareket ediyoruz. planlamalarımızı yaparız ve ona göre hareket ederiz.
      2. Ay’ı aldınız siz vururuz dediniz biz de vurdurmayız dedik, nitekim vuramadınız.
      3. Yasin kardeşim geldi göz göre göre ayınızı aldı ve filonuzu vurdu.
      4. Bundan sonrası için merak etme seni de alacağız sıkıntın kalmayacak.

İyi oyunlar.
      sızde ukalalık topluca var galıba adam savas raporuna yazmıs zaten samımı bır sekılde demıs kı
      bastım KM gecenın 3 unde bır sonrakı gece 3 te ıskan oldum madenı KM kullanarak RIP yaptım arkadaslar uyurken aylarını RIP ledım...
      (ben KM kullanmasını elestırmıyorum kullanaılır de sankı bızım avanklıgımızmıs gıbı gostermeye calısma durumu )

bak bak bak oyunculuga bak arkadas futbolcu olsa bonservısı messi yada ronaldo ıle yarısırdı galıba

sende bos bos konusuyon goz gore gore sankı o RIP lerı goren duyan olmusta bız gorememısız

ıttıfak olarak hareket etmek bır sıze mahsus baskası edemez buyuk marıfet gıbı de yazmıssın oraya

hanı demıssın son yazısım dıye evet yazma sen lutfen
    • Evvela Ben vuruldum diye oyun bırakacak kadar alıngan değilim. Bu bir oyundur. Vurmak da vurulmak da doğasında var. Buna alınan varsa ogame in felsefesini dahası oyun felsefesini anlamamıştır. Eyvallah iyi takip edip hem de iskan atarak vurmuş helal olsun. Ancak takip eden dönemde bu arkadaşımız son derece etik dışı tavırlar sergiliyor. Solarlara 7 k gemi kaldırıp kendince gözdağı veriyor. Bu oyun ben vurulmam diyenlerin yerlerinde yellerin estiğine şahittir. Büyük lokma ye büyük konuşma demiş atalar. Allah kerimdir. Ama şımarmak son derece etik dışıdır. Biz vurduğumuzda nezaketen mesaj atıp geçmiş olsun demiş insanlarız ama herkesin görüşü duruşu farklıdır. Ben bu kadar filo kaybettim hırs yapmadım ama arkadaşımızın biraz nakliyesini vurmasını hırs yapmış esip gürlüyor ne yapacağını şaşırmış durumda. Sakin olasın bre bu hırs başını belaya sokar bilesin.
    • Merak etme gidenleri ya da gidecek olanları bu evrende hiç kimse aratmaz..

Diğer vurulan oyuncuya gelince, bu güne kadar hiç kimsenin ne 1 tane solarını vurdum ne 1 tane sömürgesindeki nakliyelerini vurdum. Bu günden sonra da vurucak değilim "siz ve ittifağınız" hariç..

Bunun sebebi içinde her yerde çok konuşan arkadaşınla tartışırsınız nedenlerini aranızda artık..
      Dredd
      JUDGE

Pegasus ~ Fidis