E1 de bişeyler olmadıysa da birşeyler oldu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
    OGameTR Takımı

• New

Astonmartin hesabının vurulmasından önce bu hesap silent hill tarafından kırılacak diye ticket atılmış olması önemlidir.Bunu kimse gözden kaçırmasın.GD yetmediğinden sistemde vurulması ayrı bir yetenek tabi.
      EnDopLaZMiKBiRCooLuM( un resmi bakıcısı :thumbup:)
      e9
    • New

__savasci__ wrote:

cok guzel bir analiz olmuş. hile yapildimi bilemem ama yazilanlar yalan degil. olaya derinlemesine bakilinca bu tip baglantilar var ve bunlarin hile icin yeterli supheyi uyandirdigi bir gercek.

artik bu oyunda panel kadar forumdaki yazismalarda ceza ya delil kabul edilmeli. bin senedir soyluyorum. adam forumda kendini vuranla kanka abi dost oldugunu saklamiyor ama vutuldugu zaman bunlar bi kenara itilip sadece panele bakiliyor . bu konudaki isleyis cok sacma malesef. (bu baslik icin demiyorum genel bir ornek)

Forumda muhabbet ayrıdır oyunda savaşmak ayrıdır.

Ben ittifağım ve arkadaş listemin dışındaki herkesi vururum, sonra siz gelir burda dersiniz ki senin ittifak arkadaşınla o adam kanka. E bananeeee.

Birini vurdum ama geçmişte şunla arkadaştı hatta şöyle şöyle savaşlar yaptılar, bananeeeee.

Ben şu an e1 de bir sürü kişiyle dostum ama onların kiminle dost oldukları beni zerre ilgilendirmez. Yakalarsam vurur geçerim.

Benim vurmayacağım kişiler şunlardır;

-İttifak arkadaşlarım
      -Arkadaş listemdeki arkadaşlarım
      -Sürekli deut aldığım kişiler
      -Vurmama sözü verdiğim kişiler
      -Birisi için ortak operasyon yapıp bir kaç yerde aynı koordinatta beraber durduğum kişiler

Bunun dışında herkesi vururum. Kimin kiminle dost olduğu, kimin kimin ittifağında olduğu veya kimle ne tür ticaret veya müttefikliğinin olduğu beni ilgilendirmez.

Adamlar başka evrenlerde sistemlerini kapattırdıkları adamları vuruyorlar çıt yok, ama ben dıdısının dıdısının tanıdığının kankasının amcasını vurdum diye ooo kırdı etti.

Yav hee heeee, ağlayın siz burda anca.

Biri de demişki cevap vermek yerine başka yöne çekiyorlar diye, sizi de gördük devirsiz oynayan kankanızı çok güzel savundunuz, herkes sus pus, şurda bir kişi bile attacka yakışmadı bu yapılan diyemedi, güç yalaması ağlaklar sizi. x(
      " Fitne; Fitneye Susmaktır "

** Ogame İSS TR Rekoru **
    • New

Bazı kişilerin fikirlerine saygı duymak zorunda olsak ta bir adım ileri gidemeyen düşünce olarak değerlendirmekten sakınmam. Zaten gidememiş .

Evrenin işleyişi , tencerenin dibini bilmem.Susanlardan olmadım su anda o tip açıklamalar ile olanları olaĝanlastirmaya çalışanlar gibi. Tertemiz de oynadım oyunu.Kendi yaptıklarımın mesuliyetini taşıdım, hesabını veremeyeceğim hiç bir olaya girmedim.

Bu kişiler daha önce de aynı şekilde savundular , gerçeği söyleyene hakaretler ettiler, herşey ortaya çıkınca ,kişi suçluluğunu kabul edince hiç utanmadılar ve bu sadece bir kere olmadı :)

Bir kişi hakkında arkadaşında olsa fikrini belirtirsin , geçersin. Suçlamaları alan kişi gerek duyarsa kendini savunur. Koca koca adamların ölümüne kendini savunabilecek birisini savunma psikolojine gülüyorum. Hani bu suçlamalardan hüküm giymiş birisi olmasa belki diyeceğim. Sizin hiç belki , acaba - denemenizin nedeni aslında bir itiraftır.
    • New

malesef susanlardan oldunuz temiz oynamis olmaniza lafim yok ama muhriple filo vurulmasi kirma dediniz ( belkide oyledir bilmiyorum) ama riple filo vurana sesiniz cikmadi

Hesaplara kimin girip ciktigi belli degil dediniz haklisiniz belkide onada lafim yok ama yasaklanmadan once bazi hesaplarin milyonlarca karanlik madde kullanip ticaretten gelen madenleri tekrar tekrar yuksek oranda deuta cevirip en dusuk oranda birilerine satip filo sisirmesine hic sesiniz cikmadi o hesaplarda birilerinin elindeydi

Ve bu boyle uzar gider kisacasi yazdiklarinizin tamami dogru olsada bana samimi gelmiyor cunku biliyorum ki yazdiklarinizi yandasiniz yapsaydi bunlari yazmayacaktiniz

Ins yazdiklariniz titizlikle incelenir ve usulsuz birsey varsa cezalandirilir
    • New

Diyorum bu taviri takındıginiz için (takındıkları _leri) su an bazı şeyler olağan , sıradan şeyler geliyor. Bahsettiğiniz durumlar olmuş olabilir ama benim oyun oynadığım zaman olmamıştır. Olsa bildiğimi yazarım. ticketlerimi okuyanlar kimler için neleri yazdigimi bilir. Benim oynamadigim zaman olduğunu düşündüğün olayların suçlusu beni gösterip su an yapılanları hak görmek gibi bir tutum kabul edilemez. Bu başlıkta bunları tartışmak gerçekleri sansürler ve bulandırır. Yarayacağı kişiler zaten kocunmuyor.

İttifaksiz oyun oynuyorum burası önemli .
    • New

Unbreakable wrote:

....Evrende bazılarının N1 hırsı gözlerini öyle karartmış ki her yolu mübah görmüşler.....
      %100 haklı bir laf olmuş. "Haksızlıkla haksız yollarla mücadele edilmez" diye daha önce defalarca söylediğim içinde içim rahat.

Birleşme sonrası evreni doğru dürüst takip etmiyorum.

Şunu gözardı etmemek lazım. Bazen bazı savaşlar veya olaylar olduğundan çok daha farklı şekilde görünebiliyor. Hatırlarsın, seninle ilgili de öyle bir ayrıntı fark ettiğimde; şüpheli olan bir olayı senden dinledikten sonra fikrim değişmişti.

Lakin bu 1 olur "şans dersin", 2 olur "talih dersin", 3 olur "eh işte dersin, 4 olur "yuh be dersin", 5 olur "aaa yeter be dersin", 6 olur bela okursun.

Bu konuda tamamen haklısın, (söz konusu savaşları bilmiyorum gerçekten ama şüphelenmekte haklısın); şüpheli yan hesaplar konusunda tamamen haklısın, defalarca söyledim bunu bu forumda.

Fakat sana bir sır vereyim; şu an içinde bulunduğun ruh durumunun tamamen aynısını, bu isyanlarını bizlerde yaşadık. Burada belirttiğine benzer saçma sapan hikayeleri olan hesapları, "devredilir" nickini alır almaz hep aynı kişilere vurulan hesapları, sönmeyen yıldızları. Tüm o yan hesapları, ve hatta bu hesaplardan bazıları stratejik avantajı sonuna kadar sağlayabilen, bir anda ortaya çıkıp, bir anda kaybolan hesaplardı. Ara ara ceza aldı ki, bu şekilde suçta kanıtlandı.

2016 birleşmesi öncesindeki 6 ay, sonrasındaki 1 yıl içerisinde tamamen aynılarını gördük. Karşılıksız kalan saçma sapan işler karşısında aktif oyunun ne kadar saçma olduğunu da, o ara gördük.

Empati yapabiliyorum sana, dönemleri yaşayan herkes yapabilir. O yüzden bir tepki var bu evrende ve o hesap e1'de olduğu sürece bu tepki de devam edecek.

Eğer senin bahsettiğin hesaplar da makul bir açıklama yapmak yerine, "ağlamak" gibi çocukça cevap vermeyi tercih etmeye devam ederlerse, onlara da tepki gelecektir. Eli kulağında.

Bu post, kimseyi korumak veya olayların farklı olduğunu göstermek için yazılmadı. Seni çok iyi anlıyoruz demek için yazıldı. O yüzden nacizane tavsiyem sen bizimle değil, onlarla uğraş yazılarında.
      This is the Final Resistance = V / I

ALkaTRaZZ Tigér SecretLoser
    • New

__savasci__ wrote:

HAYTAVIR wrote:

Bu kadar BOŞ a zahmet etmişsinken
      Ben AĞLIYORUM yazsaydın anlardık biz :D
      Haytavır nr1 le kankayken nr1 i suclayanlara aglamayın dedi
      Sonra nr1 in dusmanı Efsusla kankayken efsusu suclayanlara aglamayın dedi

Şimdi Silentle birlikte hareket ediyor ve silenti suclayanlara aglama diyor

Evren 1 in istikrar abidesi Haytavır. :D
      O zaman sende Ağla :D
      Bilmek Herşey Değildir , Çünkü Ego Öldürür !