E1 de bişeyler olmadıysa da birşeyler oldu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
    OGameTR Takımı

• New

Zebba wrote:

Benim merak ettiğim

sayın @wonderlive1973 yanıtlarsa tüm evrenin içi rahatlar ve bu söylentiler çok yaygın.Tüm evren oyuncuları bu konuda rahatsız.

1 ) @Bendis_ adminin gidişinin silent hill hasanın takımdan atılmasıyla bir alakası varmı ?
      2 ) Bendis admin yerine gelen adminimizin silent hasan'la bir dostluğu varmı ? Böyle bir arkadaşlık dostluk varsa bu durum evrene zarar vermez mi ?
      bu ithamları yapmadan önce forumda multi hesap kullanmanın yasak oldugunu bilmeniz gerekirdi

geçmiş olsun
    • New

Zebba wrote:

Bu konuda tek merak içinde olan ben değilim.Ticket ile bu durumu soracak kişilerde vardı.Sormuş olma ihtimalleri yüksek.

Silent hill e çamur atmaya gerek yok , zaten kendisi sürekli çamurun içinde debelenen bir arkadaş.
      dedi ve aynı gün forumda multi hesaptan kapandı :F

Pegasus

----------- 2016 Model FOSİL ------------

Asabiyim :x32:
      Teşekkürler Hellgate

• New

Bizler ile paylaşmış olduğun bilgiler için çok teşekkür ederim.
      Mesajının hepsini buraya yapıştırmak istemedim merak eden ve isteyen başlığa gider ve okur.
      Verdiğin bilgiler 1.Evrenin seyrini değiştirebilecek nitelikte umarım adminler bu mesajını dikkate alırlar diye düşünüyorum. Gerçi bütün bu olayları ticket yolu ile yönetime bildirmişsin.
      Buna rağmen bir sonuç alınamadıysa mesajında belirttiğin olayların içerisinde bulunan kişi veya kişilerin YÜKSEK OGAME KURULU ÜYELERİ ile bağlantılarını da araştırmalıydın.
      Bilgilendirmede tek eksik kalan kısım bu bence zira bu anlattıklarını ceza almadan veya hafif cezalar ile kurtulabilmeleri için bağlantı şart diye düşünüyorum.
      Umarım bizim ile paylaştıklarından sonra her şey güzel olur.
      iyi oyunlar güzel forum sohbetleri dileğiyle.
    • New

*cimcime* wrote:

Zebba wrote:

Benim merak ettiğim

sayın @wonderlive1973 yanıtlarsa tüm evrenin içi rahatlar ve bu söylentiler çok yaygın.Tüm evren oyuncuları bu konuda rahatsız.

1 ) @Bendis_ adminin gidişinin silent hill hasanın takımdan atılmasıyla bir alakası varmı ?
      2 ) Bendis admin yerine gelen adminimizin silent hasan'la bir dostluğu varmı ? Böyle bir arkadaşlık dostluk varsa bu durum evrene zarar vermez mi ?
      bu ithamları yapmadan önce forumda multi hesap kullanmanın yasak oldugunu bilmeniz gerekirdi
      geçmiş olsun
      Forever Takunda Yağlama Bundan sonra Lahmacun bitmiştir benim için
      Bilmek Herşey Değildir , Çünkü Ego Öldürür !
    • New

*cimcime* wrote:

Zebba wrote:

Benim merak ettiğim

geçmiş olsun
      Bu olayı bu gün mü farkettiniz ilginç olmuş aslında. Başka kaç kişi var ve ne zaaman farketmeyi düşünüyorsunuz. Lütfen işinize saygı gösterin biraz.
    • New

bedlam wrote:

*cimcime* wrote:

Zebba wrote:

Benim merak ettiğim

bu ithamları yapmadan önce forumda multi hesap kullanmanın yasak oldugunu bilmeniz gerekirdigeçmiş olsun
      Bu olayı bu gün mü farkettiniz ilginç olmuş aslında. Başka kaç kişi var ve ne zaaman farketmeyi düşünüyorsunuz. Lütfen işinize saygı gösterin biraz.
      hayırdır ? sizindemi multiniz var da gelmiş hesap soruyorsunuz

herkes işine baksın yenimi fark ettim eskimi orası benim bilecegim bir durum

konu ile ilgili fikriniz varsa yazarsınız benim verdigim karara veya işimi nasıl yaptıgıma karışamazsınız varsa şikayetiniz bir üst yöneticime ulaşıp yaparsınız
    • New

Baslıga istinaden aynı jargonla cevap vereyim.

Manşetlerle çarpışa çarpışa geldim buralara ben.

Konu ile ilgili olarak @Alcatrazz la konustum ben özelden.

Madde madde kendisine anlattım.

Merak edip sormak isteyen olursa özelden ulasıversin bana.

Foruma cıkıp su baslıga ben de bir post atayım derken üşenmiyorsanız eger bana özelden mesaj atarak cevapları alma konusunda da üşenmezsiniz diye düşünüyorum.

Dedigim gibi her kim olursa olsun cevap veririm ancak özelden.

...ŞİMDİLİK ELİMDE HİÇBİR ŞEY YOK...
      ...AMA YARADAN YOKTAN VAR ETMİŞ...
    • New

*cimcime* wrote:

bedlam wrote:

*cimcime* wrote:

Zebba wrote:

Benim merak ettiğim

bu ithamları yapmadan önce forumda multi hesap kullanmanın yasak oldugunu bilmeniz gerekirdigeçmiş olsun

konu ile ilgili fikriniz varsa yazarsınız benim verdigim karara veya işimi nasıl yaptıgıma karışamazsınız varsa şikayetiniz bir üst yöneticime ulaşıp yaparsınız
      OO süper cevap olmuş. Yakışmış. Size yönelik tehdit olmazsa sorun yok benim anladığım bu. Böyle cevap veren mod varsa sil benim hesabı da rahat et.
    • New

Gelip burada ucu sonu belli olmayan , havalı iki cümle yazınca hımm bak doğru diyecek kişiler.Nereye geldin , hayırdır diyen yok nede olsa.Çevresine almış biat eden bir topluluk devam. Nereye gelindiği açık seçik. Daha öncede gördük bu yalanları, forumda yapmadım dediğin şeyler için yalan ortaya çıkınca özür dilerim diyen bir kişi.

Yaptıklarınız açık seçik ve net.Hak yiyip kademeci oynayan insanları oyundan soğutmak harici bir şey yok. Sadece iptal edilen ceza harici ceza yok . Merakla izlemekteyim evreni.
    • New

*cimcime* wrote:

bedlam wrote:

*cimcime* wrote:

Zebba wrote:

Benim merak ettiğim

@*cimcime* ittifak üyemizin genel üslubu bu şekildedir. Kendisi sakınmadan söyler lafını.

Velhasıl yazılanların cevabında direk ithamla soru sormanız da maalesef hoş değil.

İşinizi yapabilecek yeterliliğiniz olduğu için bu görevdesiniz.

Doğru şekilde yaptığınız için de görevinize devam ediyorsunuz.

Ancak geç gelen adalet de maalesef adaletten sayılmaz.

Oyunda veya forumda çoklu (ingilizce sevmiyorum) hesap bulundurma konusu hassas bir konudur.

Hassasiyetine istinaden ne kadar erken tespit edilebilirse o kadar da iyidir.

Bu tür hesapların tespiti geciktikçe yarattıkları sorunlar katlanarak artmaktadır.

Mesajı yazan arkadaşımız da dahil (forumdaki çoğu kişi de katılacaktır) gerekli özeni gösterdiğinizi ve gelecekte de göstereceğinizi biliyoruz.

THERE IS NO SIN EXCEPT STUPIDITY

• New

bedlam wrote:

Bu Zebba kimbilir ne zamandır burada multi hesap kullanıyor kim bilir oyunda neler yapıyordur. Sİzi rahatsız etmiyor mu bu?
      Yönetime dil uzatana kadar bir şey olmuyor değinmek istediğim konu bu.
      Pegasusa gelip multiciler programcılar sallayıp gidiyordu e1de oynuyormuş öğrenmiş olduk

Pegasus

----------- 2016 Model FOSİL ------------

Asabiyim :x32:
      Teşekkürler Hellgate