E1 de bişeyler olmadıysa da birşeyler oldu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
    OGameTR Takımı

• New

unbreakable, sen ne istiyorsun? amacın ne? nasıl yardımcı olalım sana?
      bu kadar hafiyelik peşinde koşacağına çık tatilden oyununu oyna.belki 3-5 savaş yaparsın. :P
      insanın oyun alanı daralınca başka yollara başvuruyor.
      mesela şuan senin yaptığın gibi ; sürekli ticket atarak veya foruma bu tür başlıklar açarak oyun operatörlerini rakiplerinin üzerine salmak gibi.yani her yolu deniyorsun ama olmuyor. rakiplerinin ceza almalarını sağlamak sana savaş kazandırmaz.
      sadece vakit kaybettirir.
      freddy ve ekibini (tayyar da dahil) hiç gündeme getirmiyorsun.
      iğneyi kendine batır,çuvaldızı da kendine batır.ve kimseyi boşa rahatsız etme
    • New

GOKALPTR wrote:

unbreakable, sen ne istiyorsun? amacın ne? nasıl yardımcı olalım sana?
      bu kadar hafiyelik peşinde koşacağına çık tatilden oyununu oyna.belki 3-5 savaş yaparsın. :P
      insanın oyun alanı daralınca başka yollara başvuruyor.
      mesela şuan senin yaptığın gibi ; sürekli ticket atarak veya foruma bu tür başlıklar açarak oyun operatörlerini rakiplerinin üzerine salmak gibi.yani her yolu deniyorsun ama olmuyor. rakiplerinin ceza almalarını sağlamak sana savaş kazandırmaz.
      sadece vakit kaybettirir.
      freddy ve ekibini (tayyar da dahil) hiç gündeme getirmiyorsun.
      iğneyi kendine batır,çuvaldızı da kendine batır.ve kimseyi boşa rahatsız etme

Benim istediklerim açık seçik .Adil rekabet ortamı sunulması. Herkes yan hesaplarda maden toplayıp, illegal hesaplar alıp kar etmeye kalkarsa ne olur sence ? İşte bu yüzden ticket açıyorum, birilerinin ceza alması için değil , kimsenin hakkı yenmemesi için. Yaptığım tüm tespitlerin doğru olduğunu içinizden onaylayanların olduğunu biliyorum .Hiç bir oyuncuya karşı nefret , kin, hırs gibi saçma duygular beslemem mümkün değil ve bu bir oyun . Emin ol bu girişimleri sohbetim olan kişiler içinde yaptım, yaparım .Siz hiç sorguladınız mı . Attack ittifağı için sadece bir şey yazayım , yıldızlarının yandığı saatler ve yanmadığı saatler bellidir, sabittir. Öyle hesaplar var ki evrende abartısız sonda saatleri var 3 gün online olmuş :)

Bırak isteyen istediği gibi eğlencesini yapsın sa kastın az kaldı, sabrım bitti bitecek .Dediğin gibi yapacağım.

Mesela gokalptr , hangi hesapta oynadığını söylemende bir mahsur var mı ? GKPL hesabında oynadın mı .
    • New

ya ben pek ısınıze karısmak gıbı olmasında

samuel o soylemı kendı ıcın kuklllanamsı gerekıor

cunku nr1 tarafından defalarca vurulan oydu

kaldıkı hesap satın alıp kıran da oydu

burda hırs sadece kendısınde gozukuyor nıe baskalarına camur atıor kı anlamadım
      E 53

SARAPCI

Kafası güzel filo vurma dünya rekoru.
    • New

Unbreakable wrote:

Merhaba,

Faaliyetleri yavaşlattığımın farkındayım kusura bakmayın :) Yol vereceğim size ( son filonun iskelesinde kalmıştık ) , iyi oyunlar.

Silent Hill wrote:

Dedigim gibi her kim olursa olsun cevap veririm ancak özelden.

Konu başlığını açan Unbreakable arkadaşın mesajının tamamını okumuştum ve tek taraflı olmaması için Silent Hill arkadaşın çağrısına uyarak özelden konu ile ilgili her detayı sordum
      kendisinin bu konuda verdiği cevaplarda ve ispatlarda samimi olduğunu düşünüyorum.
      Olayların görüldüğü gibi olmadığını her iki tarafı dinledikten sonra karar vermenizde fayda var.

İyi oyunlar ve keyifli forumlar dilerim.
    • New

__savasci__ wrote:

artik bu oyunda panel kadar forumdaki yazismalarda ceza ya delil kabul edilmeli. bin senedir soyluyorum. adam forumda kendini vuranla kanka abi dost oldugunu saklamiyor ama vutuldugu zaman bunlar bi kenara itilip sadece panele bakiliyor . bu konudaki isleyis cok sacma malesef. (bu baslik icin demiyorum genel bir ornek)

__savasci__ (Hakan) arkadaşıma bu konuda sonuna kadar katılıyorum.
      Forum hesabı ile oyun hesabı bir tutulmalı.
      Eğer bir tutulmayacaksa forumda uygulanan cezalar oyunda geçerliliğini kaybeder.
      Eğer forumda verilen cezaların oyunda da geçerliliğini sağlamak isteniyorsa o zaman da forumdaki açıklamaların oyundaki hesaplar ile bağlayıcı olması gerek.
    • New

KenanAbi wrote:

Tam olarakda bu ekip için söyledi. İyi oyuncu idi kendisi ama hep proje olarak kullanıldı . Öğrenci idi, doğal olarak maddi kazancı yoktu ve km yi onu seven bazı kişilerin aldığını biliyoruz. Hesap satın alıp kırmaktan ceza aldı ama km alamayan ( bu çok doğal yanlış anlaşılmasın ) samuel bu hesapları nasıl aldığı sır olarak kaldı :)
    • New

Unbreakable wrote:

KenanAbi wrote:

Tam olarakda bu ekip için söyledi. İyi oyuncu idi kendisi ama hep proje olarak kullanıldı . Öğrenci idi, doğal olarak maddi kazancı yoktu ve km yi onu seven bazı kişilerin aldığını biliyoruz. Hesap satın alıp kırmaktan ceza aldı ama km alamayan ( bu çok doğal yanlış anlaşılmasın ) samuel bu hesapları nasıl aldığı sır olarak kaldı :)
      ben samuelı gordugum kadarıyla yorumum bu yonde sekıllendı

dıger anlatıgın hıc konu hakkında vallahı tallahı bır bılgım yok

ama yenı evrenlerde fılo kırmak satın almak normallestı ınan ben sok oldum hatta forumlarda bıle hesap satıp alıyorlar

ben bahsettıgın ekıpten terbıyesızı ı tanıyorum dostumdur ve onun bu ıslere karısabılecegını ıhtımalını bıle dusunmem yanı onunda bu sekılde organıze olabılecek bırılerıyle ortak ıs yapcagını sanmıorum bu soyelenenler benım nazarımda ıftıradır

herkez burda da hada durmaya devam edecez kısmetse tabı , gorecegız dıyorum kımın ne oldugunu cıkar solerım ben merak etmeyın
      E 53

SARAPCI

Kafası güzel filo vurma dünya rekoru.
    • New

Mikasa Ackerman wrote:

bedlam wrote:

Bu Zebba kimbilir ne zamandır burada multi hesap kullanıyor kim bilir oyunda neler yapıyordur. Sİzi rahatsız etmiyor mu bu?
      Yönetime dil uzatana kadar bir şey olmuyor değinmek istediğim konu bu.
      Pegasusa gelip multiciler programcılar sallayıp gidiyordu e1de oynuyormuş öğrenmiş olduk
      Kimsenin günahını bilmeden almayın bence. Bende mesela forum multiden ban yemiştim ama işin komik yanı açtığım mail ve kullanıcı adını unuttuğum için şuan kullandığım hesabı açmıştım. Banlanmamın sebebi hiç mesaj, dahi atmadığım şifresini ve mail adresini unuttuğum yalnızca 1 sefer girilmiş bir hesap yüzündendi. Belki arkadaşın durumu da bu sebeptendir. Ramazanda ithamlarımıza dikkat edelim hiç olmazsa 1 ay...
      E1 - Master Roshi - (Smurfs)
      Uriel - Shunsui Kyouraku - (B O B) (Emekli)

• New

OnePunchMan wrote:

Mikasa Ackerman wrote:

bedlam wrote:

Bu Zebba kimbilir ne zamandır burada multi hesap kullanıyor kim bilir oyunda neler yapıyordur. Sİzi rahatsız etmiyor mu bu?
      Yönetime dil uzatana kadar bir şey olmuyor değinmek istediğim konu bu.
      Pegasusa gelip multiciler programcılar sallayıp gidiyordu e1de oynuyormuş öğrenmiş olduk
      Kimsenin günahını bilmeden almayın bence. Bende mesela forum multiden ban yemiştim ama işin komik yanı açtığım mail ve kullanıcı adını unuttuğum için şuan kullandığım hesabı açmıştım. Banlanmamın sebebi hiç mesaj, dahi atmadığım şifresini ve mail adresini unuttuğum yalnızca 1 sefer girilmiş bir hesap yüzündendi. Belki arkadaşın durumu da bu sebeptendir. Ramazanda ithamlarımıza dikkat edelim hiç olmazsa 1 ay...
      Aşikarın adı itham olmaz

Pegasus

----------- 2016 Model FOSİL ------------

Asabiyim :x32:
      Teşekkürler Hellgate

• New

FK.. wrote:

__savasci__ wrote:

cok guzel bir analiz olmuş. hile yapildimi bilemem ama yazilanlar yalan degil. olaya derinlemesine bakilinca bu tip baglantilar var ve bunlarin hile icin yeterli supheyi uyandirdigi bir gercek.

artik bu oyunda panel kadar forumdaki yazismalarda ceza ya delil kabul edilmeli. bin senedir soyluyorum. adam forumda kendini vuranla kanka abi dost oldugunu saklamiyor ama vutuldugu zaman bunlar bi kenara itilip sadece panele bakiliyor . bu konudaki isleyis cok sacma malesef. (bu baslik icin demiyorum genel bir ornek)
      Forumda muhabbet ayrıdır oyunda savaşmak ayrıdır.

Ben ittifağım ve arkadaş listemin dışındaki herkesi vururum, sonra siz gelir burda dersiniz ki senin ittifak arkadaşınla o adam kanka. E bananeeee.

Birini vurdum ama geçmişte şunla arkadaştı hatta şöyle şöyle savaşlar yaptılar, bananeeeee.

Ben şu an e1 de bir sürü kişiyle dostum ama onların kiminle dost oldukları beni zerre ilgilendirmez. Yakalarsam vurur geçerim.

Benim vurmayacağım kişiler şunlardır;

-İttifak arkadaşlarım
      -Arkadaş listemdeki arkadaşlarım
      -Sürekli deut aldığım kişiler
      -Vurmama sözü verdiğim kişiler
      -Birisi için ortak operasyon yapıp bir kaç yerde aynı koordinatta beraber durduğum kişiler

Bunun dışında herkesi vururum. Kimin kiminle dost olduğu, kimin kimin ittifağında olduğu veya kimle ne tür ticaret veya müttefikliğinin olduğu beni ilgilendirmez.

Adamlar başka evrenlerde sistemlerini kapattırdıkları adamları vuruyorlar çıt yok, ama ben dıdısının dıdısının tanıdığının kankasının amcasını vurdum diye ooo kırdı etti.

Yav hee heeee, ağlayın siz burda anca.

Biri de demişki cevap vermek yerine başka yöne çekiyorlar diye, sizi de gördük devirsiz oynayan kankanızı çok güzel savundunuz, herkes sus pus, şurda bir kişi bile attacka yakışmadı bu yapılan diyemedi, güç yalaması ağlaklar sizi. x(
      Fatih tek bir fark var ama evren50 bizi ittifaktan nedensiz yere atıp elimizdeki madeni almak için yine aynı ittifaktan daha önce esrarengiz bir şekilde çıkan arkadaşlarınızın bütün savunmalarımızı sıfırlamasına ne demeli neymiş sizi ittifaktan çıkarınca denedik bahaneye bak iki kuruş maden için yapmayacağınız şey yoktur, hayatınız sanal alem olmuş sizin gerçeklerle yaşanmaktan bir habersiniz, hilenin kralını da yaptınız hala da yapıyorsunuz burada gelip temiz çocuk numarası çekmesin kimse minareyi çalıyorsunuz çokta güzel kılıfına uyduruyorsunuz ve bunu da kendinize yediriyorsunuz sonra burada çıkıp ben şunu yaptım bunu yaptım deyip efelenip geziyorsunuz, kaç tane temiz savaşınız var ? Yok denecek kadar azdır yıllardır katakulle ile bir yerlere geldiniz onun bunun emeklerini çalarak herkese burada ders vermeye kalkıyorsunuz sizin ciğerinizi biliyoruz biz burada fasikül fasikül de yazsanız boş boş ...
      Sürekli hesap satın alarak ve bunları kırdığınızı kademeci hesap toplayıp düzenli bir şekilde vurduğunuzu şu oyunu oynayan herkes biliyor

Küçük bir örnek evren ölmüş bitmiş adamın birisi bir anda bilmem kaç yüz bin k komuta basıyor nereden bu yoğurdun bolluğu şimdi bunu savaş yaparak mı bastı bir hesaplamaya kalksan hesap Makinesi bozulur toparlamaya kalksan temiz savaşla zaten evren bitmiş kaç yılda toparlarsın geçin bu işleri çocuk değiliz karnımız tok böyle şark kurnazlıklarına
      Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil

Bunu söylerken sadece seni kast etmiyorum yanında bazı kişiler var onlar zaten tescilli onları da dahil ederek konuşuyorum
      Hadi iyi forumlar :x5:
    • New

Hiç üşenmeden bütün postları okudum. Ve açıkcası bu polemiklere dahil olamadığım için biraz kırgınım kendime.:)
      Eğer başlığı açan arkadaşın söylediklerinde gerçeklik payı var ise operatörlerin gözünden kaçmayacağını; eğer bir yaptırım uygulanmadıysa büyük bir ihtimalle temiz savaşlar olabileceğini düşünüyorum. Çok ta şeapmayın bence arkadaşlar. Geçmiş zamandan bu güne forumda bug sorunları ile gerçekleşmeyen savaşlar olmadığını görmek bence çok iyi bir gelişme. Yoksa bahsedilen şaibeli durumların yönetici panellerinden kolaylıkla anlaşılabileceğini şahsen biliyorum ve bu açıdan içim rahat.
      Evren 1
    • New

HUULKK wrote:

FK.. wrote:

__savasci__ wrote:

cok guzel bir analiz olmuş. hile yapildimi bilemem ama yazilanlar yalan degil. olaya derinlemesine bakilinca bu tip baglantilar var ve bunlarin hile icin yeterli supheyi uyandirdigi bir gercek.

Forumda muhabbet ayrıdır oyunda savaşmak ayrıdır.
      Ben ittifağım ve arkadaş listemin dışındaki herkesi vururum, sonra siz gelir burda dersiniz ki senin ittifak arkadaşınla o adam kanka. E bananeeee.

Birini vurdum ama geçmişte şunla arkadaştı hatta şöyle şöyle savaşlar yaptılar, bananeeeee.

Ben şu an e1 de bir sürü kişiyle dostum ama onların kiminle dost oldukları beni zerre ilgilendirmez. Yakalarsam vurur geçerim.

Benim vurmayacağım kişiler şunlardır;

-İttifak arkadaşlarım
      -Arkadaş listemdeki arkadaşlarım
      -Sürekli deut aldığım kişiler
      -Vurmama sözü verdiğim kişiler
      -Birisi için ortak operasyon yapıp bir kaç yerde aynı koordinatta beraber durduğum kişiler

Bunun dışında herkesi vururum. Kimin kiminle dost olduğu, kimin kimin ittifağında olduğu veya kimle ne tür ticaret veya müttefikliğinin olduğu beni ilgilendirmez.

Adamlar başka evrenlerde sistemlerini kapattırdıkları adamları vuruyorlar çıt yok, ama ben dıdısının dıdısının tanıdığının kankasının amcasını vurdum diye ooo kırdı etti.

Yav hee heeee, ağlayın siz burda anca.

Biri de demişki cevap vermek yerine başka yöne çekiyorlar diye, sizi de gördük devirsiz oynayan kankanızı çok güzel savundunuz, herkes sus pus, şurda bir kişi bile attacka yakışmadı bu yapılan diyemedi, güç yalaması ağlaklar sizi. x(
      Fatih tek bir fark var ama evren50 bizi ittifaktan nedensiz yere atıp elimizdeki madeni almak için yine aynı ittifaktan daha önce esrarengiz bir şekilde çıkan arkadaşlarınızın bütün savunmalarımızı sıfırlamasına ne demeli neymiş sizi ittifaktan çıkarınca denedik bahaneye bak iki kuruş maden için yapmayacağınız şey yoktur, hayatınız sanal alem olmuş sizin gerçeklerle yaşanmaktan bir habersiniz, hilenin kralını da yaptınız hala da yapıyorsunuz burada gelip temiz çocuk numarası çekmesin kimse minareyi çalıyorsunuz çokta güzel kılıfına uyduruyorsunuz ve bunu da kendinize yediriyorsunuz sonra burada çıkıp ben şunu yaptım bunu yaptım deyip efelenip geziyorsunuz, kaç tane temiz savaşınız var ? Yok denecek kadar azdır yıllardır katakulle ile bir yerlere geldiniz onun bunun emeklerini çalarak herkese burada ders vermeye kalkıyorsunuz sizin ciğerinizi biliyoruz biz burada fasikül fasikül de yazsanız boş boş ...Sürekli hesap satın alarak ve bunları kırdığınızı kademeci hesap toplayıp düzenli bir şekilde vurduğunuzu şu oyunu oynayan herkes biliyor

Küçük bir örnek evren ölmüş bitmiş adamın birisi bir anda bilmem kaç yüz bin k komuta basıyor nereden bu yoğurdun bolluğu şimdi bunu savaş yaparak mı bastı bir hesaplamaya kalksan hesap Makinesi bozulur toparlamaya kalksan temiz savaşla zaten evren bitmiş kaç yılda toparlarsın geçin bu işleri çocuk değiliz karnımız tok böyle şark kurnazlıklarına
      Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil

Bunu söylerken sadece seni kast etmiyorum yanında bazı kişiler var onlar zaten tescilli onları da dahil ederek konuşuyorum
      Hadi iyi forumlar :x5:

Nedensiz demek :) ben hiç kimseye nedensiz düşman olmam!

Senin gibilere nefes aldırmamak lazım ki aldırmıyoruz da, o yüzden böyle her yerde ismimi görünce delirircesine sallıyorsun daa anca gidersin, acına veriyorum malum pegada 100M savunmanı sıfırladık o günden sonra saldıracak yer arıyorsun :)

Seni 50 de vurmayalım diye nasıl yalvarıp abi çektiğini de yaz bence, hikayen tam olsun. Ne olur vurmayın artık oyun oynayalım, ne isterseniz eyvallah dediğin günleri çabuk unutmuşsun :)

Sen unutursun ama ben unutmam bir çok şeyi, pegasusta da zamanını bekledik ve o kaç senede kastığın savunmanı 1 gecede sıfırladık, zannettin ki Fatih Abin unutur bazı şeyleri ama unutmam, eninde sonunda hesap kapatılır bizde bunu böyle bil, hadi şimdi git forumun ıssız yerlerinde sessizce ağlamana devam et :x5:
      " Fitne; Fitneye Susmaktır "

** Ogame İSS TR Rekoru **