[TOT: 27.683.500] KoD ADI DeaTH [CUKUR] vs. Plevneli [KUZENLER] (S: 2.280.000, D: 25.403.500)

• 10-50M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Merhaba OGameTR ailesi,

Oyun takımında görevlendirilmek üzere, operatör alımı yapılacaktır. Takımın bir parçası olmak isteyenler, ilgili formu doldurarak mail gönderebilir.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
    OGameTR Takımı

• [TOT: 27.683.500] KoD ADI DeaTH [CUKUR] vs. Plevneli [KUZENLER] (S: 2.280.000, D: 25.403.500)

New

15-05-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran KoD ADI DeaTH [CUKUR]

Komuta Gemisi 20.000

Savunan Plevneli [KUZENLER]

Küçük Nakliye Gemisi 500
      Büyük Nakliye Gemisi 225
      Casus Sondasi 101
      Solar Uydu 625
      Roketatar 4.116
      Hafif Lazer Topu 1.579
      Ağır Lazer Topu 256
      Gaus Topu 10
      Iyon Topu 4
      Plazma Atıcı 40

Savaş sonrası ...

Saldıran KoD ADI DeaTH [CUKUR]

Komuta Gemisi 19.962 ( -38 )

Savunan Plevneli [KUZENLER]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      31.778.505 Metal, 14.572.890 Kristal ve 60.255 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 2.280.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 25.403.500 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 2.030.000 metal ve 2.135.500 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 46.411.650 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 32.098.505
      Kristal: 16.138.390
      Deuterium: 60.255
      Saldıran tarafından yapılan kâr 48.297.150 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -48.473.005
      Kristal: -21.749.390
      Deuterium: -1.592.755
      Savunan toplam 71.815.150 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

@DeathNote kardeşime gelsin.

İyi seyirler...
    • New

Plevneli wrote:

Sağolasın Deathnote giflerin güzelmiş eglenmissin su mübarek günde seni sevindirmek mutlu etti beni.

Bak diyorum sana kendi savasınla eglen benim seni vurdugum gibi :-D 8)

Canı da tebrik ederim.
      Evet kardeş program ve hile ile vurdun bunla övün sen :-D yoksa o oyun tecrübesi sende yok 20 kişi bir asaya geldiniz haha Sen anca konuş ve yanaşacak adam bul kedine devamlı

• New

Plevneli wrote:

tamam haklısın twitter trolleri gibisin senle mi uğrasacam.

bos yapmaya devam et elin savasıyla
      elin savaşı değil ittifak arkadaşımızın savaşı el olmuyor aileden oluyor gidip birilerine sığıntılık yaparak çeşitli kayıt programı kullanarak savaşacaksın birde tebrik bekleyeceksin yok o öyle olmuyor işte kardeş twitter herkes kullanmıyor zaten sende gelme face boş bırakma sen oranın adamısın :-D biz böyle iyiz doğru konuşunca boş oluyor zaten

• New

Jdozer wrote:

yav amma boş yapmışsınız altı üstü bi som vurmuş yani böyle savaş yapıp asilinca mutlu oluyorsa ben seni mutlu ederim @DeathNote o değilde seni nasıl vurdular çok eğlendik o gün yav
      haha o günün programcılarından biri daha geldi öyle savaşa eğleniyorsan eğlen her zaman başka türlüsü olamaz zaten tek yaptığın iş bozkurttan itibaren hem fikir arkadaşlarınla yaptığın kırmalar bende böyle eğleniyorum kendini doğru ve düzgün oyuncu sanarak kendini avutmalarına çok eğleniyorum :-D Sende anca kedi gibi konuş ben senin yerinde olsam yiğitlerin ceza yediği çizildiği gün bırakırdım ama sen ben değilsin

• New

yav nerden buldun bunu çok güldüm ben hile yapmam dostum ama yapmayacağım anlamına gelmez bundan sonra yapacagim ağzım la söylüyorum . tahripsiz milyar milyar maden yagmalayan cukurcular varken sen beni elestiriyorsun. Vuruldugun gün bana yazdığın mesajı hatırla ve cevabımı
    • New

Jdozer wrote:

yav nerden buldun bunu çok güldüm ben hile yapmam dostum ama yapmayacağım anlamına gelmez bundan sonra yapacagim ağzım la söylüyorum . tahripsiz milyar milyar maden yagmalayan cukurcular varken sen beni elestiriyorsun. Vuruldugun gün bana yazdığın mesajı hatırla ve cevabımı
      tuturmuşsunuz çukurcular çukurcular diye yaptığımız bir şey olmadığı için ve dağılan bir itti olmadığımız için konuşulması doğal işin içinde sende vardın evet yazdım o zaman program kullandığını bilmiyordum taze iken meğerse öyle kullanmadığınız kalmamış kayıt programı team felan filan