Efreeti VEDA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Efreeti VEDA

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.

Değerli evren sakinleri,
      Uzun bir müddet birlikte oynadık, iyi kötü muhabbetlerimiz, atışmalarımız veya sert atışmalarımız olanlar oldu.
      Herkese oyunda rakiplerine karşı başarılar diliyorum.
      Birlikte rekabet edip oyunu güzelleştirenlere teker teker teşekkür ediyorum.
      Efreeti was here :-D
      Sevgiler / Saygılar.

Birkaç birşey yönetime sallamadan gitmeyeyim.

Uzun bir süre önce savaş nasıl gerçekleşir bilmeyen yönetimden OP' un DAYII savaşıyla bana verdiği haksız CEZA sebebiyle Bellatrix' i bırakmıştım.
      Üstüne birde savaşı anlatmama rağmen, hatalarını görmelerine rağmen DAYII' nın söylediklerine istinaden açıyorum hesabınızı demeleriyle çılgına döndüm.
      Hızlı evren açıyorsunuz, ışıklar sönmeden saldırı çıkartılıyor diye yönetim CEZA' ya teşebbüs ediyor. Açmayın hızlı evren olsun bitsin.
      OP getiriliyorsa savaş nasıl yapılır bilmeyen / öğrenemeyen leri de OP yapmayın...

Yönetimin yolu açık olsun.

Hesabım boşta duracağına oynamak isteyen bir arkadaşıma verdim. Kendisine de başarılar diliyorum.
    • Dostum yolun acik olsun iyi bir arkadastin oyunun hakkini veren saglik olsun oplardan yana sikinti bolll:) dunde bana bi cevap yazmislar tam komedi:) op diyor bana online dedildin mevzu oldugunda ustune basa basa her saniyesini takip ettim diyorum gene mesaj atiyo ofline oldugunuzu yukarda belirttim diye :) o zaman filo heralde kendiliginden aylardan aylara sicradi durdu dedim ben oflineyimya haha
    • Bırakmak en iyisi. Bende sizin ittifakda ki BAM BAM yüzünden bıraktım :)
      Kendisine sevgiler saygılar. Oyun üzerinden nişanlima laf söylücek kadar delikanlı kendisi ama numarasını veya adresini vericek kadar da cesur degil.
      Sana gelince bu oyunda saygı duydugum NADIR adamlardansın adını bilmiyorum ama adam gibi adamsın yolun açık olsun.
      AirkopaT
      - Majoris -