[TOT: 7.716.617.000] S i N [AILE] & Himura Kenshin [AILE] & SADRAZAM [AILE] vs. DonNt Touch Me & Legendarrow [PRoSiTH] & F E D A [EAGLES] & SeSSiZ CiN [PRoSiTH] & Keyser Soze [EAGLES] & E R T 1 [EAGLES] & Baybars [EAGLES] & TURGUT [EAGLES] (S: 5.961.983.0

• 1000M Üzeri
    • ISS Evren Rekoru

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ben de rakip arkadaşları kutlayarak savaşın bir de bizim tarafımızdan görüntüsünü paylaşayım. Ben ( S i N ), güncelde dont stop me nickli arkadaşın sistemine gittim ve arkadaş aslında saat 4 de oyuna girdi ancak ana gezegenini yıldıza bağlayıp gitti (açıkcası burası hiç etik olmadı o arkadaş için) Neyse ben de yıldızlı yıldızlı ripledim, ve son dakikalarda on olsa da önüne filo kaldırdıgımdan ay alındı ve filo açığa çıktı. Arkadaşın en büyük şansı filo taaa öğlen 13:05 de iniyor olmasıydı. Evren önünüze gelir tabi:)

Sonra radardan gördük ki bizim bu savaşta en belalımız olan Turgut arkadaşa ay çıkarıyor. Güzel de mink bir ay da çıkardı gıcık adam:) (şaka yapıyorum) Tabi o noktada işin rengi değişti artık karşımızda 9 lu durma olacak biz ise 3 kişiyiz. Bir arkadaşımızı daha çağırabilirdik ama özel nedenlerden dolayı onu rahatsız etmek istemedik. Dedik, ne olacaksa bu üçlüye olsun, çünkü bellatrix den alışkınız, evren yine bize topluca karşı:)

Yapılan yeni ayı almak için 2 girişimimiz oldu ama birini Turgut savuştururken birini de arkadaş HL basarak arkadaş savuşturdu. Burda Turgut un inatçılığı takdire şayen. Çok inatçı bir adammış, pes etmedi ve gereken neyse onu da yaptı. Savaş ona çok şey borçlu.

Sessiz cin tatilden çıkmış, e zaten şöyle bir baktığınızda evrenin en kallavi filoları karşınızda , fırkalar havada uçuşacak:) Biz de 3 kişiyiz:) Neyse biz anladık ki bu savaşta çakılacağız.Fakat elimiz bir türlü R yapmaya gitmiyor. Olabilecek olan savaşın keyfi cezbedici geliyor. Gezegen isimlerimizi de ''fişi çekip gidiyoruz'' yapıp rekora hazırlandık. Tek tesellimiz var, gd leri yönetme opsiyonu bizde.Ve sağolsun Fatihciğim yememiş içmemiş gd basmış:) O nedenle ince hesaplarla atılmış olan gdlerin çoğunu boşa çıkardığımızı düşünüyorum ya da zaten devasal çöp çıktığından bir kısmı alındı.

Harabe merak edilen kısım onun da hesabını yazayım;

Şu an bu koordinatta 3.892.846.400 metal ve 1.928.631.200 kristal bulunuyor.
      Bizim topladıgımız: 2.731.496.800 metal ve 1.928.631.300 kristal
      Karşı tarafın topladgı: 1.161.349600 metal

Bunun dışında benim bu savaşta tek sitemim, ateş ( Legendarrow) nickli arkadaşa. Ya kardeşim sen bu dont stop me adlı oyuncuyu lastworld lere , bizlere karşı yem olarak kullandın, adamda filo bekletip yatırdın ve geleni vurmaya çalıştın. Sonra bir gün gittin bu arkadaşı arkadaşlıktan çıkararak kendin vurdun sonra tekrar gelip arkadaşa dur attın. Biraz oyuna karakter koysak nasıl olur diyorum?! Ben arkadaşlıkta var olmuş bir oyuncuya arkadaşlıktan çıkarsam bile sonda atmaya çekinirim. Biraz tuhaf değil mi böyle ilişkiler! Olmuyor, ayıp oluyor!

Eagles ittifakı üyelerine ve game over ( SeSSiZ CiN) 'a tebrikler. Ve savaşın büyük yükünü çeken Turgut a ayrı bir tebrik( Ya arkadaş ne inatçı bir adammışsın sen yaaaa:). Ve tabii saldıran bizim tayfaya da ayrı bir tebrik, biz eğlendik umarım evren de eğlenmiştir:) Ha devam edecek miyiz? Sanırım ederiz:) Basalım gemileri bakalım ne olacak elimizde:)
    • Baybars wrote:

Öncelikle savaşın hikayesine geçmeden önce rakip oyuncuları tek tek kutlamak istiyorum. Evren başından beri gerçekten çok seviyeli taktire şayan şekilde oyunu hakkını vererek oynuyorlar. Her birine hem oyunculuk anlamında hemde kişilik olarak saygı duymakla birlikte evrendeki rekabetimizi seviyeli bir şekilde götürmeye çalışıyorduk. Savaşın hikayesine geçerken böyle bir savaşın kısa zamanda geleceği belliydi çünkü evrendeki 3 büyük ittifak olarak Aile, Eagles ve Prosith böyle bir savaşın temellerini atmaya çalışıyordu ki, o bugüne denk geldi. Aile ittifakından Sin adlı arkadaşımız, Dont Touch me arkadaşımızın ayını alarak filosunu gördü. Arkadaş ivedi bir şekilde Sungur [Turgut) abi ile irtibata geçmiş. Sungur abide hemen haber etti kısa bir planlama yaptıktan sonra 9 lu dura karar verdik ve Dont touch me 'ye yeni bir ay çıkardık. Karşı ittifakta bizim geleceğimizi bildiği için onlarda önlem almaya başlamıştı, Aile ittifakı filo gücü olarak çok fazla bir güce sahip olduğu için Legendarrow [Burak] ve Sessiz Cin [Emrullah] arkadaşlarımızdan yardım rica ettik. Onlarda sağolsunlar bizleri kırmadan tereddütsüz savaşa girdiler. Zaten onlar olmasaydı bu güzel savaş gerçekleşemeyecekti. Biz kolonileri ve durları, tabi tam bir gizlilik içinde atarken Aile ittifakıda gardını almaya başlayarak Sinle birlikte Sadrazam ve Himura kenshinde, sisteme geldiler. Artık büyük savaş kaçınılmazdı. Savaşın son 15 sn öncesine Sungur abi riplerini ayarlamıştı, burada şans faktörü bizim yanımızda oldu ve ay düşerek gördüğünüz savaş gerçekleşti. Savaşta emeği geçen her oyuncuya ve Aile ittifakına tebriklerimi sunuyorum. Harabe kısmını tahmin ettiğimiz gibi Aile ittifakı aldı biz 1,2 M kadar harabe alabildik. Ama şunu biliyoruz ki hem karşı ittifak hemde biz bu savaşı kar-zarar ilişkisine göre yapmadık. Rekor tüm evrene hayırlı olsun.
      Sizi tanımam lakin savaşı anlatışınız olsun üslubunuz olsun taktirlik bir olay. İttifakınızdaki Turgutu da tanırım önceki evrenlerden kendiside efendi biridir. Saldırı ekibinde de Sadrazam Fatih abiyi tanırım o da aynı şekilde kalender biridir.

Her iki tarafıda yürekten tebrik ederim bu güzel savaşı bize izlettikleri için.

The post was edited 1 time, last by PoRCHe ().

• Tarafları tebrik ederim, olabildiğince düzgün, eğlenceli ve saygılı bir savaş olmuş. Evrene renk geldi.

Ancak üzülerek belirtmeliyim ki böylesine bir savaşta dahi hemen hemen hiç kimsenin normal puan sıralamasında yeri değişmiyorsa bu durum diğer oyuncular adına oldukça can sıkıcı çünkü savaş var ama sonuç yok. Sadrazam bu şekilde devam ederse evrenin padişahı olacak.
    • saldıran ekıb ve savunma ekıbı olarak arkdslarımı tebrık ederım. kar zarar gozetmeksızın guzel savas oldu.

oncelıkle @varlayokarasi ıcın bırsey demek ıstıyorum.
      cevrenızdekı fılolar buyuk ıse tuzak atmak ıcın ıllakı kendınıze tuzak hazırlayacak hesap secersınız.
      ben evren basında flapboy nıcklı arkdsı tuzaklamak ıcın kullanıyordum. suanda kendısı ıttıfakımda bıle degıl.
      ateş aynı sekılde bu bahsettıgın oyuncuyu tuzaklamak ıcın kullandı. ve tutmus olsaydı brave ve lastword ıcın daha cok hazırlanmıs bırseydı. ıkısıde evrenı bırakınca hedef lıstesıne koydu.
      oyundan sanada acıklamıstım. bu konuyu konusmustuk. her oyuncunun oyun anlayısı farklıdır. ben arkdslık lıstemden sıldıgım oyuncuya dırek nıyet bellı ederım. flappboya da belırttım. ve bu zamana kadar cogu kez fılosunu bılınkı ben kurtardım.
      ben bu oyuncuyu vurdugum zaman kırdımmı olucam ?

ateş benzerı sekılde bakkal gazıyı 10 gun once vurdu. sonrasında bu planın ıcıne dahıl edıldı. Biraz ilgiliz oyunu misalı.
      dostum her zaman dostumdur. ama. rakıbım ıle ezelı rakıplerımı ekarte edeceksem kücük planların ıcıne gırerım misali ateşın yaptıgı. bundan dogal bısı yok. kırmıştır kırmamıştır ben kendısıne sordum ve onun cumlesı benım ıcın yeterlı. aynı sekılde seytan nıcklı arkdsımda kendısının arkdslık lıstesıne gırdı 1 gun boyunca. sonrasında cıkartıp 1 hafta ıcınde vurmustu. bunuda soyleyın ozmn. dırek ön yargınızı ınsanlara buradan konu detayını anlatmadan yada bıldıgınız gıbı yansıtırsanız oyuncularda heves bırakmazsınız.

sadrazam 1 29 dakı nıcklı oyuncuyu vurdugunda ben satan oyuncunun whatsap gorusmelerıne kdr comaya bıldırdım. neden kapanmadı .? sadrazam sıze arkdsım oynuyordu bırakmıs bende vurdum dedıgıme emınım. banada aynı cumleyı kurdu.

bırakın savas temızlıgıyle kalsın. burda tartışma yataracak cumleler kurup alt alta postlar atmak ıstemyorum. sıkıldıgımız oyundan bugun telefon aramaları sonrasında cıkmısım. yıne tatıle alıcam ve buyuk bır ıhtımalle bırakıcam oyunu. kırıcı olup ınsanların on yargılarını dahada alevlırmeye gerek yok. cezalık bısı olsa almıştı coktan..

tesekkurler rekor ıkı tarafada hayırlı olsun...
      ıyı oyunlar
    • shadow_blade wrote:

saldıran ekıb ve savunma ekıbı olarak arkdslarımı tebrık ederım. kar zarar gozetmeksızın guzel savas oldu.

oncelıkle @varlayokarasi ıcın bırsey demek ıstıyorum.
      cevrenızdekı fılolar buyuk ıse tuzak atmak ıcın ıllakı kendınıze tuzak hazırlayacak hesap secersınız.
      ben evren basında flapboy nıcklı arkdsı tuzaklamak ıcın kullanıyordum. suanda kendısı ıttıfakımda bıle degıl.
      ateş aynı sekılde bu bahsettıgın oyuncuyu tuzaklamak ıcın kullandı. ve tutmus olsaydı brave ve lastword ıcın daha cok hazırlanmıs bırseydı. ıkısıde evrenı bırakınca hedef lıstesıne koydu.
      oyundan sanada acıklamıstım. bu konuyu konusmustuk. her oyuncunun oyun anlayısı farklıdır. ben arkdslık lıstemden sıldıgım oyuncuya dırek nıyet bellı ederım. flappboya da belırttım. ve bu zamana kadar cogu kez fılosunu bılınkı ben kurtardım.
      ben bu oyuncuyu vurdugum zaman kırdımmı olucam ?

ateş benzerı sekılde bakkal gazıyı 10 gun once vurdu. sonrasında bu planın ıcıne dahıl edıldı. Biraz ilgiliz oyunu misalı.
      dostum her zaman dostumdur. ama. rakıbım ıle ezelı rakıplerımı ekarte edeceksem kücük planların ıcıne gırerım misali ateşın yaptıgı. bundan dogal bısı yok. kırmıştır kırmamıştır ben kendısıne sordum ve onun cumlesı benım ıcın yeterlı. aynı sekılde seytan nıcklı arkdsımda kendısının arkdslık lıstesıne gırdı 1 gun boyunca. sonrasında cıkartıp 1 hafta ıcınde vurmustu. bunuda soyleyın ozmn. dırek ön yargınızı ınsanlara buradan konu detayını anlatmadan yada bıldıgınız gıbı yansıtırsanız oyuncularda heves bırakmazsınız.

sadrazam 1 29 dakı nıcklı oyuncuyu vurdugunda ben satan oyuncunun whatsap gorusmelerıne kdr comaya bıldırdım. neden kapanmadı .? sadrazam sıze arkdsım oynuyordu bırakmıs bende vurdum dedıgıme emınım. banada aynı cumleyı kurdu.

bırakın savas temızlıgıyle kalsın. burda tartışma yataracak cumleler kurup alt alta postlar atmak ıstemyorum. sıkıldıgımız oyundan bugun telefon aramaları sonrasında cıkmısım. yıne tatıle alıcam ve buyuk bır ıhtımalle bırakıcam oyunu. kırıcı olup ınsanların on yargılarını dahada alevlırmeye gerek yok. cezalık bısı olsa almıştı coktan..

tesekkurler rekor ıkı tarafada hayırlı olsun...
      ıyı oyunlar
      Ya hocam bak şimdi senle biz bunu özelden de konuştuk oyunda ve fikrim hala sabittir. Bak bu savaşı yapan adamların 1 kişi haricinde hepsinin off u var. keyser gece offtu, turgut öyle, ert1 sabahın erken saatinde yattı ama savaşa yetişti, feda offtu, turgut öyle ki sabah erken geldi, sadrazam tosur zaten ya bu adamlar bugün böyleydi ama normalleri zaten böyle. O arkadaş evren başından beri nöbetleşe takip ettiğimizde daha yeni yeni azıcık offlar vermeye başladı. Filoyu semirttikten sonra olur tabi değil mi! Filosu havadayken bile nonstop on idi evren başından beri. Senin de offun vardı. Bunu geçtim, şeytan meselesinde evet şeytanı vurdu da vurdu vurdu da vurdu. Sonra o şeytan bana mesaj atıyor, gelişmemi önlüyor , yardım diye. Büyük ihtimal ali cengiz oyunu için bana yolladı. Benim etim ne budum ne , niye bana geldi ki şeytan ağlamak için:) Ben o hesabın dürüst olduğuna inanmıyorum. Neyse çok konuştuk senle bunları.

Diğer taraftan demişsin ya ''cezalık bir şey olsaydı çoktan almıştı'' diye. Senin bu mantık %100 geçerli olsaydı dayı bey en az 10 kez ceza alırdı değil mi:)

Neyse bu konu havada kalacak zaten, senin fikrin belli benim fikrim belli çok da uzatmanın manası yok.
    • Saldıran arkadaşlara cesaretlerinden dolayı tebrikler.

Duran ittifak arkadaşlarıma ve yardımlarını esirgemeyen ve bu savaşın oluşumunda büyük pay sahibi PROSİTH ittifakındaki (Legendarrov ve Sessiz Cin)'e kocaman tebrikler. (Bu arada savaşı adeta yaşayan ve ittifak arkadaşlarımızla telefon ile hararetli bir şekilde savaş planları yaparken sabah 08.00'da beni uyandıran abim TURGUT (Sungur)' u ayrıca kutlarım.
    • PUSUPUSU wrote:

Saldıran arkadaşlara cesaretlerinden dolayı tebrikler.

Duran ittifak arkadaşlarıma ve yardımlarını esirgemeyen ve bu savaşın oluşumunda büyük pay sahibi PROSİTH ittifakındaki (Legendarrov ve Sessiz Cin)'e kocaman tebrikler. (Bu arada savaşı adeta yaşayan ve ittifak arkadaşlarımızla telefon ile hararetli bir şekilde savaş planları yaparken sabah 08.00'da beni uyandıran abim TURGUT (Sungur)' u ayrıca kutlarım.
      Vallahi de hepsinin farkındaydım:)Sen mışıl mışıl uyurken ve senin ordaki ay da bina bile yokken seni uyandırdı, radar 6 bastırdı ama ben açıkcası senden de rip yollanacagını düşünmüştüm ama radar desteği ile sınırlı kaldın sanırım. Gd de atmışmıydın?:)