TaHRiBaTaDeVaM[TOT: 7.825.872.000] sahbozkara [CEPHE] vs. JOKER(kdrdrl) [TaHRiBaT] & blaze [PEAKY] & Pablo Escobar [TaHRiBaT] (S: 5.776.855.000, D: 2.049.017.000)

• 1000M Üzeri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TaHRiBaTaDeVaM[TOT: 7.825.872.000] sahbozkara [CEPHE] vs. JOKER(kdrdrl) [TaHRiBaT] & blaze [PEAKY] & Pablo Escobar [TaHRiBaT] (S: 5.776.855.000, D: 2.049.017.000)

09-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran sahbozkara [CEPHE]

Fırkateyn 106.613

Savunan JOKER(kdrdrl) [TaHRiBaT]

Küçük Nakliye Gemisi 13.096
      Büyük Nakliye Gemisi 3.130
      Hafif Avcı 163.417
      Ağır Avcı 71
      Kruvazör 4.000
      Komuta Gemisi 6.538
      Koloni Gemisi 2
      Geri Dönüsümcü 2
      Casus Sondasi 251
      Bombardıman Gemisi 5
      Muhrip 7.044
      Ölüm Yıldızı 88
      Fırkateyn 11.895

Savunan blaze [PEAKY]

Geri Dönüsümcü 17.940
      Ölüm Yıldızı 34

Savunan Pablo Escobar [TaHRiBaT]

Büyük Nakliye Gemisi 1
      Hafif Avcı 163.470
      Ağır Avcı 71
      Kruvazör 4.000
      Komuta Gemisi 6.538
      Bombardıman Gemisi 5
      Fırkateyn 11.895

Savaş sonrası ...

Saldıran sahbozkara [CEPHE]

Fırkateyn 38.650 ( -67.963 )

Savunan JOKER(kdrdrl) [TaHRiBaT]

Küçük Nakliye Gemisi 812 ( -12.284 )
      Büyük Nakliye Gemisi 414 ( -2.716 )
      Hafif Avcı 9.505 ( -153.912 )
      Ağır Avcı 6 ( -65 )
      Kruvazör 1.468 ( -2.532 )
      Komuta Gemisi 5.061 ( -1.477 )
      Koloni Gemisi 0 ( -2 )
      Geri Dönüsümcü 0 ( -2 )
      Casus Sondasi 15 ( -236 )
      Bombardıman Gemisi 5 ( -0 )
      Muhrip 6.978 ( -66 )
      Ölüm Yıldızı 88 ( -0 )
      Fırkateyn 10.809 ( -1.086 )

Savunan blaze [PEAKY]

Geri Dönüsümcü 2.933 ( -15.007 )
      Ölüm Yıldızı 34 ( -0 )

Savunan Pablo Escobar [TaHRiBaT]

Büyük Nakliye Gemisi 0 ( -1 )
      Hafif Avcı 9.647 ( -153.823 )
      Ağır Avcı 8 ( -63 )
      Kruvazör 1.526 ( -2.474 )
      Komuta Gemisi 5.355 ( -1.183 )
      Bombardıman Gemisi 5 ( -0 )
      Fırkateyn 11.198 ( -697 )

Savaş berabere bitti.

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      0 Metal, 0 Kristal ve 0 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 5.776.855.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 2.049.017.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 1.715.556.500 metal ve 1.653.764.500 kristal bulunuyor.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: -323.333.500
      Kristal: -1.064.755.500
      Deuterium: -1.019.445.000
      Saldıran toplam 2.407.534.000 kadar birim kaybetti.

Özet savunan(s)

Metal: -1.392.223.000
      Kristal: -589.009.000
      Deuterium: -67.785.000
      Savunan toplam 2.049.017.000 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

savaşın hikayesi :

şahbozkaranın vurduğu wiuah hesabını devraldığımda iskeleden gelen 1 M lik filo vardı elimde.. şahbozkara gibi iyi bi oyuncu sistemimde olmasına rağmen vurulmayarak filoyu büyüttüm.. kendisi bi gece uyuyakaldı farkedip tüm aylarına deu yağması attım ancak filosunu vuracak bi gücümüz yoktu pablo escobar gustavo gaviria ve ben filosuna sadece bakabildik :-D vuracak gücümüz olmadığı için çakmayı denedik yüzlerce milyon deu harcadık çakma planlarına bi şekilde hepsi yattı.. sistemimde olduğu için bana gün içinde çok rahat filo kaldırıyordu fır+kom kombinasyonu şeklinde elimden bişey gelmediği için filoyu kaldırmakla yetiniyordum.. taa ki birgün sadece fırkalarla kalkana kadar sadece fırkalarla kalktığı gün kendisiyle de sohbet ettik ''artık sadece fırkalar yetiyor deu masrafı düştü'' dedi.. bizde kendi wp grubumuzda konuştuk ''sadece fırkalarla kalkıyor ha basayım filoyu ikizleyelim'' dedim simler yaptık ama çok zararımız oluyordu pablo escobar ''muhrip bassan 5 k nasıl oluyor'' dedi simledik..sadece fırkalarla vurabileceği seviyeyi hesapladık filoyu o noktada sabitledim ve ha basmak yerine ikiz filo+muhrip basma planını yaptık buna ek olarakta çakıldıktan sonra ikinci saldırıyı atacağını düşündüğüm için pablo escobar dan saldırı çıkar çıkmaz tüm filosuyla dura gelmesini istedim en iyi ihtimal ikinci kom+kru+ha filosunu da çakarız çakamazsakta topladığım çöpü korumuş oluruz diye.. günlerce yaptığım yağmaların ve savaşların madenini biriktirdim sakladım.. 7 k muhrip madenini tersane bastığım ayda muhripe tıkladım.. ilk denemizde pablo escobar gustavo gaviria ve da vinci 4 saat boyunca filomu ikizlediler ancak o gün kalkmadı şahbozkara bende ayda basılı muhripler farkedilmesin diye tatile aldım.. ikinci denememizde pablo escobar ve 4thgeneration filomu ikizlediler 4 saatliğine ancak yine saldırı gelmedi yine tatile almak zorunda kaldım.. bugün 3. denememizde artık yine olmazsa muhripleri basmayı konuşmuştuk filomu ikizlicek rip desteği sıkıntısı yaşadık savaşta da vinci abimiz olacaktı ancak filosu havada olduğu için katılamadı bende blaze den rica ettim elindeki rip kadarıyla dur attı 54 rip eksik ikizleyebildiğimiz için hem zararımız arttı hemde şahbozkaranın kaybı düştü.. bugünki son denememizde saldırı geldi filomu tuttuğum ayın tersanesindeki muhripleri yarıla tamamla ile bitirip önüne sıçradım ve savaş gerçekleşti :) düşündüğümüz gibi çakıldıktan sonra ikinci saldırıyı attı şahbozkara ancak pablo escobarın sıçraması dolu olduğu için planladığımız ikinci duru gerçekleştiremedik :x3: :x3: saldırı yüzünden ayda madeni taşımak zorunda kaldığım için çöpün az bir kısmını kaptırdım ayda taşıyamadığım yüklü miktarda metali ra basmak zorunda kaldım :x3:

kdrdrl der ki;

rakip olarak oynadığım en iyi ve kaliteli filocu şahbozkaradır diyebilirim..savaş sonrası tebrik ederek kaliteli bir insan olduğunu da göstermiş oldu..

evren filo birinciliği koltuğuna oturan bellatrix sefiri pablo escobarı tebrik ederim:) gece uyutmayacak olanlara ve sistemime gelenlere de selam olsun :)

blaze der ki; savaşa davet ettikleri için pablo escobar ve kdrdrl ye teşekkürler.. nazik tebriğinden ötürü şahbozkaraya teşekkürler..

Pablo Escobar der ki;

Burçin abi değer verdiğim saygı duyduğum bir oyuncudur.Kendisine geçmiş olsun.

Bundan sonra evrenin sefiri benim. Biat edin.

Tahribata Devam
    • Bizde diyorduk kim tıraşladı şahbozkarayı diye Doğru tahmin de bulunmuşuz
      Geçmiş olsun zarar bize büyük kendisine normal sayılacak seviyede evrende cephe hakimiyetini tek başına kırdın pablo onun için de ayrıca tebrikler
      Sadrazamın başaramadığını başardın
      EVREN 15/16: DELİDUMRULL
      EVREN 17: DELİDUMRUL
      AQUARİS :BOZKURT78
      Bella : BOZKURT
      8)

The post was edited 2 times, last by ANKARABUK ().

• sahbozkaranın fıkralarını düşüren ekibe tebrikler... şahbozkaraya da geçmiş olsun.. lakin bir atasözü vardır :)) Aslanı öldürmeyen yara güçlendirir... sadece atasözü...

Bi de biyat etme konusu pek manidar sanki :))) Che Guevara'nın halka seslenişinde, söylediği tek cümle, Küba devrimini ateşlemiştir.... "Biz Savaşa gitmedik, savaş bize geldi"...

son olarak ta Mustafa Kemal'in, 'Savaş mecburi olmadıkça cinayettir' sözüyle, geceyi kapatıyorum :)

Bu arada evren sanırım CoSSaCK ailesinin hangi tarafta durduğunu merak ediyor... Söz hakkını bana verdikleri için yazıyorum, "CoSSaCK'ın tarafı yok... CoSSaCK'ın en iyi tanımını ekşi sözlük yapmıştır... :)))

Bizim tarafımız gelen sondalar :)) şu an ağırlık Cephe'de :D
      Evren 14: SheriFF
      Evren 35: SheriFF
      Evren 40: SheriFF
      Evren Vega: SheriFF
      UZUN ARA
      Evren BELLATRİX - SHERIFF

Ya AV olacaksın ya da AVCI...Ama asla avı, avcıya götüren köpek olmayacaksın...

The post was edited 2 times, last by SheriFF ().

• savunmadaki arkadaşları burdanda tebrık ederim ,savaşın gerçekleşmesine bi yerde sevindim aslında kımlerin iş çevirdiğini birazda olsa ögrenmiş olduk, bu oyunda 1 kere vuruldum yıne vurulabılırım ama çakılmalarım meshurdur bu zamana kadar ben bıle hayret etmiştim nasıl oldu dıye ,her iki tarafında zarar ettiği (benımkı biraz fazla oldu sanki :-D ) bir savaş oldu keşke o metleri rokete cevirmeseydın be kadir kalan metal size daha çok yarardı şimdi çöp oldu :-D
    • ohs-mi-ahn wrote:

kdrdrl wrote:

Tahribata Devam
      Bu arada bu sadece işin makarası. Kurtlar Vadisi dizisinden bir replik. Kimseye el öptürmek gibi niyetim yok. Pek çok oyuncu benden büyük. Ben hepsinin ellerinden öperim.Saygılar.

Her zaman bir şey demişimdir, arkadaşlarımla sohbet ederken...Aslında kısa bir hikaye bu...

Anlatayım size de, yaş olarak büyük olduğum için gelecekte reel hayatınızda da işe yarayabilir... Bir ayı avcısı kabile varmış. Bu kabilenin gençleri nasıl ayı avlanır konusunda yetiştiriliyormuş.... Fakat gençler çok ateşli, sürekli hareketli, güçlü. Ama ayı onlardan da güçlü... Kabilenin bilgilerinden birisi eğitim de 'Boz ayı nasıl öldürülür usta' dediğinde, ustası da ona 'Ayı'yı anca kendi gücüyle öldürürsün....Mızrağını yere saplar, ayının mızragın üzerine atılmasını beklersin... Yani bazen güç ölümcüldür..O nedenle Fatih Sultan Mehmed Han, İstanbul'un fethi öncesi şu duayı yapmıştır. Allah'ım Benim Gözlerimi, Güz, Kudred, Makam ve Mevki ile kapama. Beni doğruluktan ayırma...
      UZUN ARA

The post was edited 1 time, last by SheriFF ().

• Her zaman bir şey demişimdir, arkadaşlarımla sohbet ederken...Aslında kısa bir hikaye bu...

Anlatayım size de, yaş olarak büyük olduğum için gelecekte reel hayatınızda da işe yarayabilir... Bir ayı avcısı kabile varmış. Bu kabilenin gençleri nasıl ayı avlanır konusunda yetiştiriliyormuş.... Fakat gençler çok ateşli, sürekli hareketli, güçlü. Ama ayı onlardan da güçlü... Kabilenin bilgilerinden birisi eğitim de 'Boz ayı nasıl öldürülür usta' dediğinde, ustası da ona 'Ayı'yı anca kendi gücüyle öldürürsün....Mızrağını yere saplar, ayının mızragın üzerine atılmasını beklersin... Yani bazen güç ölümcüldür..O nedenle Fatih Sultan Mehmed Han, İstanbul'un fethi öncesi şu duayı yapmıştır. Allah'ım Benim Gözlerimi, Güz, Kudred, Makam ve Mevki ile kapama. Beni doğruluktan ayırma...

hikaye eksik çıkmış.. tekrar ekleyeyim dedim
      UZUN ARA

• kdrdrl wrote:

Pablo Escobar der ki;

Tahribata Devam

Herşey güzel hoş da şu zafer sarhoşluğu olmamış.. Hangi amaçla yazarsan yaz sen kimsin sana biat edelim, vuruyormusun vuruluyormusun ne halt ediyorsan et ama terbiyesizlik yapma...
    • sahbozkara wrote:

savunmadaki arkadaşları burdanda tebrık ederim ,savaşın gerçekleşmesine bi yerde sevindim aslında kımlerin iş çevirdiğini birazda olsa ögrenmiş olduk, bu oyunda 1 kere vuruldum yıne vurulabılırım ama çakılmalarım meshurdur bu zamana kadar ben bıle hayret etmiştim nasıl oldu dıye ,her iki tarafında zarar ettiği (benımkı biraz fazla oldu sanki :-D ) bir savaş oldu keşke o metleri rokete cevirmeseydın be kadir kalan metal size daha çok yarardı şimdi çöp oldu :-D
      abi ikinci saldırı için de plan yapmıştık ama uygulayamayınca hem km den hemde baya bi metalden olduk bide aydaki madeni taşıyım derken çöpten de kaptırdık :) aya ek alan filan alıp bozarım o roketleri heralde :) tam oturup hesaplamadım ama iskeleyle beraber biz kara geçiyoruz ama miktar ne kadar bilemiyorum 1M metal 1M kri çöpten topladım..çöpün kalanı sende kalan çöpe ek olarak ikinci saldırı ile 188m metali sen aldın benden basamadım metalin hepsini çok olunca :) çeşitli aksaklıklar oluyor işte böyle uzun soluklu plan yapınca :)
    • KaZiMKaRTaL wrote:

kdrdrl wrote:

Pablo Escobar der ki;

Tahribata Devam
      Herşey güzel hoş da şu zafer sarhoşluğu olmamış.. Hangi amaçla yazarsan yaz sen kimsin sana biat edelim, vuruyormusun vuruluyormusun ne halt ediyorsan et ama terbiyesizlik yapma...
      hocam Pablo editleyip kaldır onu yanlış anlaşılıyor galiba dedi senin msjını görmeseydim o kısmı kaldırmaya çalışacaktım ama pablo açıklamaya ne olduğunu yazdığı halde sert bir üslupla giriyorsun olaya.. evrendeki oyunculara karşı bir söylem olmadığını yazdı arkadaş hatta büyüklerin ellerinden öprerim diye ekledi görmediğini düşünerek alta koyuyorum tekrar..

ohs-mi-ahn wrote:

kdrdrl wrote:

Tahribata Devam
      Bu arada bu sadece işin makarası. Kurtlar Vadisi dizisinden bir replik. Kimseye el öptürmek gibi niyetim yok. Pek çok oyuncu benden büyük. Ben hepsinin ellerinden öperim.Saygılar.
    • kdrdrl wrote:

KaZiMKaRTaL wrote:

kdrdrl wrote:

Pablo Escobar der ki;

Tahribata Devam
      hocam Pablo editleyip kaldır onu yanlış anlaşılıyor galiba dedi senin msjını görmeseydim o kısmı kaldırmaya çalışacaktım ama pablo açıklamaya ne olduğunu yazdığı halde sert bir üslupla giriyorsun olaya.. evrendeki oyunculara karşı bir söylem olmadığını yazdı arkadaş hatta büyüklerin ellerinden öprerim diye ekledi görmediğini düşünerek alta koyuyorum tekrar..

ohs-mi-ahn wrote:

kdrdrl wrote:

Tahribata Devam

Hangi amaçla yazdıysanız yazın samimiyetle söylüyorum sinirlerim hopladı, evrenin oyuncularına yazmadı kime yazdı o kurtlar vadisi repliğini, ister kaldır ister kaldırma benim hoşuma gitmedi ve tepkimi gösterdim...
    • KaZiMKaRTaL wrote:

kdrdrl wrote:

KaZiMKaRTaL wrote:

kdrdrl wrote:

Pablo Escobar der ki;

Tahribata Devam

ohs-mi-ahn wrote:

kdrdrl wrote:

Tahribata Devam

Hangi amaçla yazdıysanız yazın samimiyetle söylüyorum sinirlerim hopladı, evrenin oyuncularına yazmadı kime yazdı o kurtlar vadisi repliğini, ister kaldır ister kaldırma benim hoşuma gitmedi ve tepkimi gösterdim...
      yerinde bende olsaydım o yazıyı görünce sinirlenirdim sinirlenmeni anlıyorum ama diğer oyuncular gibi alttaki açıklamasını okuyunca da yanlış düşünmüşüm derdim.. başka yorum yapanlarda da önce kibir olarak görenler veya kızanlar olsada alttaki açıklama pek çok kişiye yetmiş görünüyor.. size yetmemiş olabilir ona ne yazık ki yapabileceğimiz birşey yok.. ancak o söyleme oyunculara bir saygısızlık olarak değil sizin açınızdan aşırıya kaçan bir espri gözüyle bakarsanız olay dostane konuşulabilir..
      saygılar
      iyi forumlar..
    • açıklamasını da okudum yanlış düşünmüşüm demedim, kimin ne düşünüyorsa kendini bağlar, evrenin sefiri olma kısmına kadar sorun yok ama biat kısmı benim açımdan hoş olmamış, keşke sana kaldır dediğinde kaldırsaydın bu lüzumsuz muhabbete girmeseydik, ayrıca buna takılıp sinir olan sadece ben değilim bende başkalarından duyup baktım buraya, savaş kirlenmesin diye kimse birşey yazmıyor, sadece benim kızdığımı sanma.. neyse daha fazla uzamasın, senin dediğin gibi aşırıya kaçan espri olsun...
    • Savunan ekibi tebrik ederim saldıran oyuncuya geçmiş olsun güzel savaş olmuş . Diğer konuya gelicek olursak küçük bir espiri yapmış fazla kale alınacak bir şey oldugunu sanmıyorum zaten kendileri de açıklama yapmış konuyla ilgili. Bugün onlar biz onlara biat ediyoruz sanarlar sonra bir bakmışsın ki yok olmuşlar bu oyunda her şey olur kimler geldi gitti sıra size de gelir elbet saygılarımla ...
      NACHTKRİEGERS