[TOT: 1.290.905.000] O P E T [AILE] & Himura Kenshin [AILE] vs. ReVeNgE OaTh (S: 405.738.000, D: 885.167.000)

• 1000M Üzeri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [TOT: 1.290.905.000] O P E T [AILE] & Himura Kenshin [AILE] vs. ReVeNgE OaTh (S: 405.738.000, D: 885.167.000)

17-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran O P E T [AILE]

Hafif Avcı 7.000
      Kruvazör 834
      Komuta Gemisi 2.375
      Fırkateyn 636
      Casus Sondasi 39.377

Saldıran Himura Kenshin [AILE]

Hafif Avcı 54.735
      Kruvazör 7.627
      Komuta Gemisi 9.913
      Casus Sondasi 51.098

Savunan ReVeNgE OaTh

Küçük Nakliye Gemisi 12.215
      Büyük Nakliye Gemisi 100
      Hafif Avcı 81.322
      Kruvazör 4.684
      Komuta Gemisi 5.461
      Koloni Gemisi 2
      Geri Dönüsümcü 10.087
      Casus Sondasi 31.417
      Fırkateyn 403
      Roketatar 23
      Hafif Lazer Topu 81
      Ağır Lazer Topu 10
      Gaus Topu 5

Savaş sonrası ...

Saldıran O P E T [AILE]

Hafif Avcı 1.202 ( -5.798 )
      Kruvazör 567 ( -267 )
      Komuta Gemisi 2.307 ( -68 )
      Fırkateyn 633 ( -3 )
      Casus Sondasi 999 ( -38.378 )

Saldıran Himura Kenshin [AILE]

Hafif Avcı 9.481 ( -45.254 )
      Kruvazör 4.973 ( -2.654 )
      Komuta Gemisi 9.509 ( -404 )
      Casus Sondasi 1.230 ( -49.868 )

Savunan ReVeNgE OaTh

Küçük Nakliye Gemisi 74 ( -12.141 )
      Büyük Nakliye Gemisi 5 ( -95 )
      Hafif Avcı 489 ( -80.833 )
      Kruvazör 503 ( -4.181 )
      Komuta Gemisi 2.569 ( -2.892 )
      Koloni Gemisi 0 ( -2 )
      Geri Dönüsümcü 387 ( -9.700 )
      Casus Sondasi 14 ( -31.403 )
      Fırkateyn 275 ( -128 )
      Roketatar 0 ( -23 )
      Hafif Lazer Topu 0 ( -81 )
      Ağır Lazer Topu 0 ( -10 )
      Gaus Topu 2 ( -3 )

Savaş berabere bitti.

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      0 Metal, 0 Kristal ve 0 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 405.738.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 885.167.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 651.901.600 metal ve 352.032.000 kristal bulunuyor.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Harabe, saldıran(s) tarafından toplandı:
      49.329.000 Metal ve 0 Kristal
      45.000.000 Metal ve 45.000.000 Kristal
      42.000.000 Metal ve 42.000.000 Kristal
      56.633.200 Metal ve 33.366.800 Kristal

saldıran(s) tarafından toplanan toplam harabe:
      417.962.200 Metal ve 345.366.800 Kristal

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 185.056.200
      Kristal: 178.421.800
      Deuterium: -5.887.000
      Saldıran tarafından yapılan kâr 357.591.000 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -582.258.500
      Kristal: -273.200.500
      Deuterium: -29.708.000
      Savunan toplam 885.167.000 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı
      [/align

Savaş AİLE' mize gelsin, defansa taziyeler...

S a k İ

• shadow_blade wrote:

Musalla taşının eski hesabı değil mi bu. Ne güzel dünya akrebe musalla geçiyor. Hesabı size mi pasladilar garip!!!
      Emrullah seni de bize pasladılar :D zaten tatile alıp duruyor size yarasın dediler. Sana kalkarız dönüş alırsınız diyerek vurduk seni :D Biraz mantıklı ol diyecem. o hesap paslanacak hesap mı? Bu haliyle bile senden üstte. Hadi paslasalar böyle bir savaş mı yapabillirler. Filonun yarısını vur yarısı kalsın yarısının çöpünü çaldır. Sen çok film izliyorsun hayal dünyan ilgimi çekmeye başladı. Bu arada dünkü savaşla ilgili de ufak bir not düşeyim. Eğer gerçekten ekibinizde o filo varış süresini kaçırıp yavaşlattığını ( yaklaşık 1,5 dk) sen dahil olan 5 kişiden biri bile farkedememişse gerçekten siz savaş falan yapmayın :D yapanların arkasından anca yorum yapın.

İmza için franklinda'ya teşekkürler.
    • shadow_blade wrote:

Musalla taşının eski hesabı değil mi bu. Ne güzel dünya akrebe musalla geçiyor. Hesabı size mi pasladilar garip!!!
      Seni vurduktan sonra konuştuk ettik. Bizimde savaş yapmamız lazım diye onlarda bu hesabı önerdiler bizde vurduk ;) :F

Terbiyesizlere bak ki hem vurduruyorlar hem harabeyi alıyorlar
      Birde üstüne savaşı kazanamıyoruz

Olucak iş mi bu şimdi emrullah sen söyle :x3:

Şampiyon Olan Takımı Tutmadık , Tuttuğumuz Takımı ŞAMPİYON Yaptık.
      Satır Satır Satır , Döner Döner Döner , Bu Alemde Kral
      ! KARAGÜMRÜKLÜLER !

imza İçin Hell Gate'e teşekkürler
    • shadow_blade wrote:

Valla hocam senin bu yorumunla boş salladığın kanaatine vardım. Haliyle benim için yapmış olduğun diğer yorumların ciddiyetini ve sağlamlığını kaybetti. Savaşta 400 milyon kayıp var, berabere bitme var, gd yetmediğinden çöpü alamama var. Var da var yani. Neyse, fırkaları vurdurmuş olmanın stresine veriyorum.
    • HeLLFoRCe wrote:

shadow_blade wrote:

Emrullah seni de bize pasladılar :D zaten tatile alıp duruyor size yarasın dediler. Sana kalkarız dönüş alırsınız diyerek vurduk seni :D Biraz mantıklı ol diyecem. o hesap paslanacak hesap mı? Bu haliyle bile senden üstte. Hadi paslasalar böyle bir savaş mı yapabillirler. Filonun yarısını vur yarısı kalsın yarısının çöpünü çaldır. Sen çok film izliyorsun hayal dünyan ilgimi çekmeye başladı. Bu arada dünkü savaşla ilgili de ufak bir not düşeyim. Eğer gerçekten ekibinizde o filo varış süresini kaçırıp yavaşlattığını ( yaklaşık 1,5 dk) sen dahil olan 5 kişiden biri bile farkedememişse gerçekten siz savaş falan yapmayın :D yapanların arkasından anca yorum yapın.

Emoş sen hem noobsun hemde hemde idrak problemin var :facepalm:
      Saldıranlara tebrikler , vurulan kardeşime oh olsun dün bana bişey diyodu sesli skype da afklajlslfnkaksjfaslfşasf

184 Bireysel Evren Rekoru
      158 İss Evren Rekoru
      3 Rip Vurma Rekoru
    • CooL wrote:

HeLLFoRCe wrote:

shadow_blade wrote:

Emoş sen hem noobsun hemde hemde idrak problemin var :facepalm:
      Saldıranlara tebrikler , vurulan kardeşime oh olsun dün bana bişey diyodu sesli skype da afklajlslfnkaksjfaslfşasf
      @CooL dengesiz dengesiz konuşma istersen. İdrak problemi sizde var bence. İlk işe açıldığında iss açan arkds tekrardan hamle yapıp yavaşlattı . Benim ekledigim filoyu benden başkası bilemez. Artı biz gd kilit attık savaşla arasında 40 sn vardı. Ben bile bı hata yapsam gd ler direk savaş önüne gecerdi. Savaştan 2 sn sonra biz harsbeyi soktuk. Hala neyin kafasını yaşıyorsunuz. Dediğiniz gibi olsa herkesin dikkatini çekerim karşınızda çocuk yo vurdunuz. Daha doğrusu siz benim filoyu o şekilde kaldırdığını düşünüp yuzdeli kilit atiyorsunuz. İstemeden kilitin yüzdesini tutturuyorsunuz. Hayal dünyasında yaşamayın. Karşınızdaki 5 kişi savaş sonrasında 1-3 sn aralığında gd atti. Bunu bilin yeter. Hep iss gurubunun hemde benim oyubcugulumu sorgulayacak kapasiteye ulaşacak oyuncu değilsin cool. Git sen tarlada yada kumda oyna bu oyunu. Senin bildiğin gibi yürümüyor bu oyun. Kuyruk açın var belli. Damgalı olmak böyle oluyor. Anlıyorum seni :like:
    • shadow_blade wrote:

CooL wrote:

HeLLFoRCe wrote:

shadow_blade wrote:

Emoş sen hem noobsun hemde hemde idrak problemin var :facepalm: Saldıranlara tebrikler , vurulan kardeşime oh olsun dün bana bişey diyodu sesli skype da afklajlslfnkaksjfaslfşasf
      @CooL dengesiz dengesiz konuşma istersen. İdrak problemi sizde var bence. İlk işe açıldığında iss açan arkds tekrardan hamle yapıp yavaşlattı . Benim ekledigim filoyu benden başkası bilemez. Artı biz gd kilit attık savaşla arasında 40 sn vardı. Ben bile bı hata yapsam gd ler direk savaş önüne gecerdi. Savaştan 2 sn sonra biz harsbeyi soktuk. Hala neyin kafasını yaşıyorsunuz. Dediğiniz gibi olsa herkesin dikkatini çekerim karşınızda çocuk yo vurdunuz. Daha doğrusu siz benim filoyu o şekilde kaldırdığını düşünüp yuzdeli kilit atiyorsunuz. İstemeden kilitin yüzdesini tutturuyorsunuz. Hayal dünyasında yaşamayın. Karşınızdaki 5 kişi savaş sonrasında 1-3 sn aralığında gd atti. Bunu bilin yeter. Hep iss gurubunun hemde benim oyubcugulumu sorgulayacak kapasiteye ulaşacak oyuncu değilsin cool. Git sen tarlada yada kumda oyna bu oyunu. Senin bildiğin gibi yürümüyor bu oyun. Kuyruk açın var belli. Damgalı olmak böyle oluyor. Anlıyorum seni :like:
      Neyse emrullah sana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor. Anlaşılan gerçeği kabullenip forumdaki karizma çizdirmemeye uğraşıyorsun. Saniye saniye takip ettiğim için zaten eminim. Yoksa hiçbir noob oyuncu %60 la sokmaz fırkaları :D rüyamda gördüm attım çaktık geçtik. Hayır bir de o kadar kendinizi inandırıp gd mi kitliyorsunuz :D Neyse kalkma cesareti göstermek de güzel birşey. Ekibinizi kutlarım bu cesaretlerinden ötürü. Ama sanırım bir süre kalkmayı aklınızdan bile geçirmezsiniz tuzak olabilir düşüncesiyle :)

İmza için franklinda'ya teşekkürler.
    • shadow_blade wrote:

CooL wrote:

HeLLFoRCe wrote:

shadow_blade wrote:

Emoş sen hem noobsun hemde hemde idrak problemin var :facepalm: Saldıranlara tebrikler , vurulan kardeşime oh olsun dün bana bişey diyodu sesli skype da afklajlslfnkaksjfaslfşasf

Yav emoş sende harbi idrak problemi var bak tekrarlıyorum :x3:
      Yok yok şansa değildi vahiy geldi bize vahiy :x3: :x3: :x3:
      Sen benim oldugum evrende oyun bile oynayamazsın aslan parçası , benim hiç birinizden kuyruk acım yok 1 kez bile vurmadınız ne acım olacak senden , senin gibi nooblara vurulacağıma inaktif savunmasına çakılırım daha iyi la :facepalm:
      Damgalı olan da ben değilim , can basmış görüldüğü üzere :facepalm:

184 Bireysel Evren Rekoru
      158 İss Evren Rekoru
      3 Rip Vurma Rekoru