TaHRiBaTaDeVaM[TOT: 3.104.163.000] Pablo Escobar [TaHRiBaT] vs. Armin van Buuren (S: 130.820.000, D: 2.973.343.000)

• 1000M Üzeri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TaHRiBaTaDeVaM[TOT: 3.104.163.000] Pablo Escobar [TaHRiBaT] vs. Armin van Buuren (S: 130.820.000, D: 2.973.343.000)

26-06-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran Pablo Escobar [TaHRiBaT]

Komuta Gemisi 42.707
      Fırkateyn 106.312

Savunan Armin van Buuren

Küçük Nakliye Gemisi 6.700
      Büyük Nakliye Gemisi 6.671
      Hafif Avcı 197.846
      Ağır Avcı 244
      Kruvazör 15.811
      Komuta Gemisi 6.757
      Geri Dönüsümcü 13.771
      Casus Sondasi 79
      Bombardıman Gemisi 1
      Muhrip 303
      Ölüm Yıldızı 13
      Fırkateyn 9.050
      Roketatar 3.000
      Hafif Lazer Topu 318
      Gaus Topu 100
      Iyon Topu 500
      Plazma Atıcı 70
      Küçük Kalkan Kubbesi 1
      Büyük Kalkan Kubbesi 1

Savaş sonrası ...

Saldıran Pablo Escobar [TaHRiBaT]

Komuta Gemisi 42.034 ( -673 )
      Fırkateyn 105.248 ( -1.064 )

Savunan Armin van Buuren

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      2.756.944 Metal, 214.387 Kristal ve 52.820.234 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 130.820.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 2.973.343.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 911.940.000 metal ve 514.556.500 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 55.791.565 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 852.491.944
      Kristal: 462.115.887
      Deuterium: 36.860.234
      Saldıran tarafından yapılan kâr 1.351.468.065 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -1.776.946.944
      Kristal: -984.593.387
      Deuterium: -267.594.234
      Savunan toplam 3.029.134.565 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

Cem abi geçmiş olsun. Savaş dostlarıma gelsin.

Tahribata Devam.
      Bu Gemiyi Tanrı Bile Batıramaz!!!
    • NoGame wrote:

Oyunu bırakacağım, filoyu vurun ziyan olmasın dediğinde bizden bir kişi de kalkıp yapmadı. Onun yerine sinirler gergin, bir tatile al, kafanı topla dediler, yapıcı olmaya çalıştılar. Kalkıp filoyu ikram etmen hiç yakışmıyor.

NoGame wrote:

Tebrikler, aynı sistemden vuramayıp 56 sistem öteden vurmak büyük başarı. Fırtına nasıl başardıysa 3750GD ile çöpten 326M tırtıkladı.
      Sanırım yaptığım her savaşı düzenli olarak karalayacaksınız. Bu da size hiç yakışmıyor.
    • ohs-mi-ahn wrote:

NoGame wrote:

Oyunu bırakacağım, filoyu vurun ziyan olmasın dediğinde bizden bir kişi de kalkıp yapmadı. Onun yerine sinirler gergin, bir tatile al, kafanı topla dediler, yapıcı olmaya çalıştılar. Kalkıp filoyu ikram etmen hiç yakışmıyor.

NoGame wrote:

Tebrikler, aynı sistemden vuramayıp 56 sistem öteden vurmak büyük başarı. Fırtına nasıl başardıysa 3750GD ile çöpten 326M tırtıkladı.
      Sanırım yaptığım her savaşı düzenli olarak karalayacaksınız. Bu da size hiç yakışmıyor.
      Osman niye kiriyon filolari bakayim:)
    • NoGame wrote:

hocam seninle hiç bir rekabetimiz yok evrende rekabet ettiğimiz kişiler belli onların dili varmıyor bize filo kırdınız demeye ama sen her savaşta aynı tavırdasın yakışmıyor.. evrenin başından beri cepheden arkadaşların yaptığı forumda herkesin kırma dediği savaşlara tek kelime laf etmeyip bizim yaptığımız her savaşa aynı şeyi yapıyorsun.. osman abi kalkmadan önce rkurt a armine kalkacam sizle bi alakası varmı diye sorduğunda yok destek lazımsa geleyim diyen rkurt abiyi de dahil etseydin savaşa keşke.. savaşlara ya cepheden ya cossacktan birini dahil ette bundan sonra arkadaş kırdı demesin artık..
    • Fırtına'da adamın programı kapandı, bakıcısı unuttu vs. muhtemelen, denk getirdin uzaktan vurdun, helal olsun. Onu kırmış olsan zaten çöpün yarısını almazdı vurulan oyuncu.

Bu savaşa ise yazmayayım dedim ama tutamıyorum kendimi . Sondayı bile havada yakalayan adam aktif olduğu saatlerde yerde filo vurdurtmaz, vuruluyorsa bu ikramdır. Hele tatilden çıktığı gün oluyorsa, üstüne bir kaç gün önce bize vurun demişken başka bir şey düşünmek mümkün değil.

Hiç ticket falan demeyin cem'in vicdanı rahatsa daha diyecek bir şeyim yok.
      Bellatrix - NoGame
    • ohs-mi-ahn wrote:

VARCERINS wrote:

Tebrikler , Tertemiz kırılmış :)
      Hahahaha.
      Evet elindeki hesabı iki defa kırdım. Başkan61 abini de 1 kere kırdım.

Dur devam edeyim Kazım Kartal'ı 1 kere, en son da sahbozkarayı kırdım. 8) 8)
      aahahhahahh
      abi sınav bitsin ay alacam herkesi vuracam diyormuş herkese :facepalm: sen abisini kırınca aldı tatile gitti çocuk bombacı abisi devam ederse arkadaşına vermiş bizde başkası vurmasın diye vurduk diyip alır kırar hesabını üzerine gitme onun :thumbsup:
    • ohs-mi-ahn wrote:

VARCERINS wrote:

Tebrikler , Tertemiz kırılmış :)
      Hahahaha.
      Evet elindeki hesabı iki defa kırdım. Başkan61 abini de 1 kere kırdım.

Dur devam edeyim Kazım Kartal'ı 1 kere, en son da sahbozkarayı kırdım. 8) 8)
      bu hesap bana gelmeden önce vuruldu pablocum ben hesabı aldığım zaman bana sistemde çok kez kalktın 1 kez bile vuramadın hatta o zamanlar sana bizzat dedim ben nickimi ve devir aldığımı Osman Abi diye yazdığımı da çok iyi hatırlıyorum .1 kez ben seni vurdum sende beni o savaştan maden farkından dolayı karlı çıkmıştım sadece ikimizde ne kar ne zarar ettik gibi bişeydi . Hakkınla yapmış olduğun savaşlara ağzımı açmam tebrik ederim geçerim , anlık sinirle yazdıklarım vardır doğru ama bu savaşın ben temiz olduğuna hiçbir şekilde inanmıyorum kimse de inandırmak zorunda değil. Ticketimi açtım eğer birşey varsa zaten ortaya çıkar .

Gelelim ay alma meselesine sınavımdan sonra 6 sorti bir ayını riplemiştim konuş atıp geri çektiğini biliyorum alsamda bişey çıkmayacaktı muhtemelen, belirli özel sebeplerden dolayı tatile almam gerekti pek açacağımı da düşünmüyorum açıkçası ama en azından lafımın arkasındayım ripleyebiliyorum ay patlamış veya patlamamış önemli değil burda kimse boş laf yapmasın herkesin oyundaki icraatini biliyoruz .

Abimin dönüşüne gittiğinde veya yerde veyahutta çakılan abilerimiz oldu ittifakta , herkes hata yapar pablo bunu sende biliyorsun burda boş saygısız alay eder ve üstten üstten konuşmanın anlamı yok üslubunuzu koruyun .
    • NoGame wrote:

Oncelikle Pablo yu tebrik ederim. Konu ile herhangi bir bilgi sahibi degilim ama vurulan arkadas kasitli vurdursa oyunu birakirdi herhalde, halen devam ediyor. Soyledigin o sozlerden sonra. 2. kez siz vurursaniz suphe ederim Admin lerde dikkat etmeli. Yigidi oldur Hakkini yeme demisler atalarimiz... K.gelsin
    • Cem ile ittifakta mini tartışma yaşayan benim. kendisi ittifaktan ayrılmak istediğini oyunu bırakacağını özel hayatına yansıdığını belirtti... Çıkayım ittifaktan filo boşa gitmesin vurun dedi... Bunun üzerine whatsap gurubunda herkes, git dinlen kafanı topla dedi... İttifaktan kendi rızasıyla çıktı. Daha dün sistemleri gezerken tatilde olduğunu gördüm, bugün arkadaşlarda paplo, armini vurmuş dedi... Şok yaşadım... Ama savaşın nasıl olduğu konusunda da bir bilgim yok... O nedenle kimsenin de günahını almıyorum... Aramızda geçen konuşmaya istinaden NoGame'de buraya yazmış... Yazabilir kimse buna tepki göstermesin, çünkü Cem yani ARMİN zaten giderken siz vurun diye teklif etti. whatsapp kayıtlarında da duruyordur.... Ha şu da olabilir belki Cem devretmiştir, devir alan vurulmuştur.. onuda bilemiyorum... lakin ilginç işte o nedenle kimse kimseye kızmasın.. NoGame görüneni yazıyor diye de sanki o vurmuş gibi tepki göstermeyin...

Saldırana tebrikler, savunan kimse geçmiş olsun... zaten eminim tersaneyi çıkarır... hesabı tatile alır.... Ogame'in de 4 yıl aradan sonra hiç değişmediğini görmek ne güzelmiş :)))

özür dilerim ogame nin değil tr deki ogame oyuncularının :D
      Evren 14: SheriFF
      Evren 35: SheriFF
      Evren 40: SheriFF
      Evren Vega: SheriFF
      UZUN ARA
      Evren BELLATRİX - SHERIFF

Ya AV olacaksın ya da AVCI...Ama asla avı, avcıya götüren köpek olmayacaksın...

The post was edited 1 time, last by SheriFF ().

• SheriFF wrote:

Cem ile ittifakta mini tartışma yaşayan benim. kendisi ittifaktan ayrılmak istediğini oyunu bırakacağını özel hayatına yansıdığını belirtti... Çıkayım ittifaktan filo boşa gitmesin vurun dedi... Bunun üzerine whatsap gurubunda herkes, git dinlen kafanı topla dedi... İttifaktan kendi rızasıyla çıktı. Daha dün sistemleri gezerken tatilde olduğunu gördüm, bugün arkadaşlarda paplo, armini vurmuş dedi... Şok yaşadım... Ama savaşın nasıl olduğu konusunda da bir bilgim yok... O nedenle kimsenin de günahını almıyorum... Aramızda geçen konuşmaya istinaden NoGame'de buraya yazmış... Yazabilir kimse buna tepki göstermesin, çünkü Cem yani ARMİN zaten giderken siz vurun diye teklif etti. whatsapp kayıtlarında da duruyordur.... Ha şu da olabilir belki Cem devretmiştir, devir alan vurulmuştur.. onuda bilemiyorum... lakin ilginç işte o nedenle kimse kimseye kızmasın.. NoGame görüneni yazıyor diye de sanki o vurmuş gibi tepki göstermeyin...

Saldırana tebrikler, savunan kimse geçmiş olsun... zaten eminim tersaneyi çıkarır... hesabı tatile alır.... Ogame'in de 4 yıl aradan sonra hiç değişmediğini görmek ne güzelmiş :)))

özür dilerim ogame nin değil tr deki ogame oyuncularının :D
      Savaşın nasıl olduğunu bilmiyorum, kimsenin günahını almayayım deyip ağzına ne gelirse yazmışsın abi. Hayır burda direkt bana hiç birşey söylemiyorsunuz ama benim savaşımı kirletiyorsunuz. Hepinize ayrı ayrı açıklamamı yapacağım ben. Baktınız kimseyi vuramıyorsunuz sanırım polemik ekibi oluşturmaya karar verdiniz savaş ekibi yerine. İlk defa adam vurmuyorum. Herkes kendi işine baksın.
      Buraya asılan asılmayan kaç savaş hakkında kırma düşüncemiz oldu birine de çıkıp emin olmadan konuşmadık. Açtık ticketımızı bekledik. Sizler için de bu yol her zaman açık. Haydi iyi oyunlar.