TaHRiBaTaDeVaM[TOT: 3.104.163.000] Pablo Escobar [TaHRiBaT] vs. Armin van Buuren (S: 130.820.000, D: 2.973.343.000)

• 1000M Üzeri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ohs-mi-ahn wrote:

SheriFF wrote:

Cem ile ittifakta mini tartışma yaşayan benim. kendisi ittifaktan ayrılmak istediğini oyunu bırakacağını özel hayatına yansıdığını belirtti... Çıkayım ittifaktan filo boşa gitmesin vurun dedi... Bunun üzerine whatsap gurubunda herkes, git dinlen kafanı topla dedi... İttifaktan kendi rızasıyla çıktı. Daha dün sistemleri gezerken tatilde olduğunu gördüm, bugün arkadaşlarda paplo, armini vurmuş dedi... Şok yaşadım... Ama savaşın nasıl olduğu konusunda da bir bilgim yok... O nedenle kimsenin de günahını almıyorum... Aramızda geçen konuşmaya istinaden NoGame'de buraya yazmış... Yazabilir kimse buna tepki göstermesin, çünkü Cem yani ARMİN zaten giderken siz vurun diye teklif etti. whatsapp kayıtlarında da duruyordur.... Ha şu da olabilir belki Cem devretmiştir, devir alan vurulmuştur.. onuda bilemiyorum... lakin ilginç işte o nedenle kimse kimseye kızmasın.. NoGame görüneni yazıyor diye de sanki o vurmuş gibi tepki göstermeyin...

Saldırana tebrikler, savunan kimse geçmiş olsun... zaten eminim tersaneyi çıkarır... hesabı tatile alır.... Ogame'in de 4 yıl aradan sonra hiç değişmediğini görmek ne güzelmiş :)))

özür dilerim ogame nin değil tr deki ogame oyuncularının :D
      Savaşın nasıl olduğunu bilmiyorum, kimsenin günahını almayayım deyip ağzına ne gelirse yazmışsın abi. Hayır burda direkt bana hiç birşey söylemiyorsunuz ama benim savaşımı kirletiyorsunuz. Hepinize ayrı ayrı açıklamamı yapacağım ben. Baktınız kimseyi vuramıyorsunuz sanırım polemik ekibi oluşturmaya karar verdiniz savaş ekibi yerine. İlk defa adam vurmuyorum. Herkes kendi işine baksın.Buraya asılan asılmayan kaç savaş hakkında kırma düşüncemiz oldu birine de çıkıp emin olmadan konuşmadık. Açtık ticketımızı bekledik. Sizler için de bu yol her zaman açık. Haydi iyi oyunlar.
      neyse nogame in dediği gibi, herkese iyi oyunlar... beni çok ilgilendirmiyor
      Evren 14: SheriFF
      Evren 35: SheriFF
      Evren 40: SheriFF
      Evren Vega: SheriFF
      UZUN ARA
      Evren BELLATRİX - SHERIFF

Ya AV olacaksın ya da AVCI...Ama asla avı, avcıya götüren köpek olmayacaksın...