[TOT: 1.658.185.000] HeLLhOuNd [KOBRALAR] & HeLLFoRCe [KOBRALAR] vs. sessiz gemi [LOWS] (S: 27.111.000, D: 1.631.074.000)

• 1000M Üzeri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sylvester wrote:

NOT: Bu arkadaslarla işbirliği içinde olup İttifaktaki filo hesaplarının on ofunu veren ve karsılığında %10-20 komisyon alan arkadasada selam olsun. O kendini biliyor

Sülo sen nasıl bir insansın la ne kanıtın varda böyle muhabbetlere giriyosun ? Kendin birşey uydurup kızdın çıktın ittifaktan iyide oldu sen gidince herkez iyiki gitti dedi arkandan 1 tane sevenin yokmuş :D

Arkadaş on off bana kapalı sadece ittifaktak liderine açık oda ben değilim ama sen o güzel egon yüzünden böyle bişey uydurdun Canla muhabbetim olduğu için sırf. Sana zerre kadar hakkımı helal etmiyorum sıırf bu yüzden...
    • Ben isim vermedım ustune neden alınıyorsun semih))) . Ama muhabbet sonrası tavırların bunu aşıkar etti zaten. GAMER oyunu ittifaka girdikten bir iki gun sonra aynı şahıslar tarafından vuruldu.

Kişisel dostluklar ittifakı bağlamaz mı yoksa?? 8o 8o Hatırlarsan ittifaktn çıkma sebebim herkese on off açılsın dedim. Korkunun ecele faydası yok dedim. vs vs

Neyse seninle polemiğe girmeyecem.

Bu arada ittifakının yarısı arkadas listemde ))
    • Sylvester wrote:

Ben isim vermedım ustune neden alınıyorsun semih))) . Ama muhabbet sonrası tavırların bunu aşıkar etti zaten. GAMER oyunu ittifaka girdikten bir iki gun sonra aynı şahıslar tarafından vuruldu.

Kişisel dostluklar ittifakı bağlamaz mı yoksa?? 8o 8o Hatırlarsan ittifaktn çıkma sebebim herkese on off açılsın dedim. Korkunun ecele faydası yok dedim. vs vs

Neyse seninle polemiğe girmeyecem.

Bu arada ittifakının yarısı arkadas listemde ))
      Valla sülo isim vermene gerek yok kendi aramızdaki mesajlaşmaları biliyorsun

Hüseyin abiye yazdın casus semih diye

Ben sana mesaj attım ayıp sana diye. Peki sen ne dedin bana ? Ben o sebeple söylemedim ona (Bilerek söyledim sirkuye taşıycakmı olayı acaba diye söylediğini ima ettin)

Kardeşim senin arkadaşlık zihniyetine ben zaten inanmıyorum neden dersen Ali abinin arkasından bir dünya salladın salladın oda hala arkadaşın adamın yüzüne bakıyorsun senin haline üzülüyorum oyun için şekilden şekile giriyorsun.

Ayrıca benle polemiğe gir girme mühim değil kimse on off durumundan burada vurulamaz bukadar batıl görüşlü olmayın hadi adam off olsa filosunun yerde oldugunu nereden bilicek böyle yapan birisi. Ozamanda ben sana söyledim sülo bana on off kapalı diye. Ama sen bahane olarak beni ileri sürdün ben sana yazınca ondan söylemedim bakalım napıcak diye söyledim dedin. Ama maşallah pirim kasmaya çalışıyorsun burada.

İmam benim günlük 80M üretimim var devalmlı yagmada yapıyorum günlük olarak kendinde biliyorsun o yüzden böyle boş konulara girme ben 10-20m için kimsenin ahını alıcak insan değilim beni tanımışsındır sanada herzaman yardım ettim ama yazık sana gerçekten bana bunları söyleyebiliyorsan.
    • Sylvester wrote:

Semih belliki baslığı saptırmaya çalışıyorsun. Boşa uğraşma.

Bahsettiğn arkadaslarlarla ve senınle ilgili ve senin asmadığın savaşlarla ilgili yorumumu duşuncemı sana özelden yazacağım.

Bu başlık yeri değil.

Sülo işin doğru tarafını duyunca başlığı saptırma deme. Tamam aç farklı bir başlık orada tartışalım yada yaz özelden bekliyoru.

Benim asmadığım savaşlar derken 30-40m lik savaşlar yapıyorum neden asayım buraya ama hep ittifaktan paylaşıyordum bunu sende biliyorsun. Her büyük savaşımı astım asmadığım varsa şunu vurdun asmadın de.

Sen bizim ittifaktan çıkana kadar 1 savaş paylaşmadın ittifaktan çıktığın gün eski savaşlarının hepsini paylaşıverdin birden biri dedimi sana ozamana kadar neden savaş paylaşmıyorsun diye.

Bana özelden yazmanı bekliyorum Sülo burası madem yeri değil bekliyorum...
    • Birisi satmis birisi almis digeride cakmis olay evrene adapte olamadi. Bu kisir donguden nasil cikacaksiniz belkide hikaye dogrudur. Belkide uydurmadir net. Emin olmadan kimsenin hakkina girmeyelim kendimi onun yerine koyuyorumda ilk 10 da hakkimla hesap vurdum ama hesap devir yemis bir gun once simdi ben multicimi oluyorum :)
    • tekrardan anlatıyorum . Ali fuat isimli arkadaş yani helhound nickli arkadaş hesabımı devir aldı daha doğrusu para ile sattım ( o zaman bu arkadaşın helound oldugunu bilmiyordum ) . ben zaten tatile alacağım için ölü bir fiyata kendisine sattım. hatta kendisi oyunu oynayacağı için karanlık madde alıcaktı o yüzden ölü fiyatı biraz daha indirdik. neyse dekontuda paylaştım ali fuat adına isteyenler bakabilir. ben verdikten sonra hesap tatile alındı bir süre. dün de kırdılar olay budur. zaten bir kaç güne neticesi belli olur.
    • emrebrlk35 wrote:

tekrardan anlatıyorum . Ali fuat isimli arkadaş yani helhound nickli arkadaş hesabımı devir aldı daha doğrusu para ile sattım ( o zaman bu arkadaşın helound oldugunu bilmiyordum ) . ben zaten tatile alacağım için ölü bir fiyata kendisine sattım. hatta kendisi oyunu oynayacağı için karanlık madde alıcaktı o yüzden ölü fiyatı biraz daha indirdik. neyse dekontuda paylaştım ali fuat adına isteyenler bakabilir. ben verdikten sonra hesap tatile alındı bir süre. dün de kırdılar olay budur. zaten bir kaç güne neticesi belli olur.
      Tesekkurler acıklama için.
      Arkadaşım senin yaptığında doğru bişey deyil. Ama eğerkı oynayacak maksadıyla ve paraya ıhtıyacın oldugu için satmıssan yorumlama farklı olabilir.

Ben dün iki evrende hesaplarımı devrettim. İkiside ilk filoda 25 de idi. Satmadım. Bağış kodunu direk arkadaslara verdim. Haa hesabları kırsalar direk ben şikayet ederim ama oynarsalar başımın üstünde yerileri vardır.

Senin yaptığın yanlış ama kırıcıların yaptığı daha büyük bir yanlış. Biz uykumuzdan gerekirse feragat ederek bişeyler yapmaya çalışıyoruz. Arkadaslarımız beleşe filo yapıp sonrada meydan okuyorlar.
    • Çakılınca dediği 200 m çakılmısom 3 günlük madenim. Hadi ötede ağla tickete yanıt geksin daha çok ağlarsın . 24 minde vurmuş en çok buna güldüm siz gidin filo kırın. Madem filon artmayacakto niye para harcadın boşa filo kırmak için. Allah bilir daha ne filo kırmışsınızdır siz.:D
    • Sen önce nasıl çakıldığını öğren de sonra gel burada oyunculuktan bahset. Ana gezegenden giriş yapmasını bekle belki çakılmazsın. Senin üstüne daha önce düşmedim oyundan o kadar çok yalandın ki acıdım sefil filonu elinden almayım diye. Şimdi madem hesap sende degil yeni bir hesap bulup gel de o hesaba da çakayım.

İmza için franklinda'ya teşekkürler.