[TOT: 1.658.185.000] HeLLhOuNd [KOBRALAR] & HeLLFoRCe [KOBRALAR] vs. sessiz gemi [LOWS] (S: 27.111.000, D: 1.631.074.000)

• 1000M Üzeri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Başlığın amacı devam edıyor aslında da muhattap kalmadı.

Filo kırarak yapılan onca filonun hesabı da sorulmalı. Oyuncu diye ahkam kesip oraya buraya saldırıda bulundular.

Ama tahmınımce başka bir hesaptan gün yüzne çıkacaklardır. 1-2 güne belli olur.

Herkse iyi forumlar diliyorum.

Malüm arkadaslar SESSİZ Gemiye İMAM eşliğinde yolculuğa başladılar. Artık filo yerine balık avlarlar :-D :-D nede olsa sessiz sakın tatil yapacaklar.

Er kişi niyetine El Fatiha....
    • Sylvester wrote:

Başlığın amacı devam edıyor aslında da muhattap kalmadı.

Filo kırarak yapılan onca filonun hesabı da sorulmalı. Oyuncu diye ahkam kesip oraya buraya saldırıda bulundular.

Ama tahmınımce başka bir hesaptan gün yüzne çıkacaklardır. 1-2 güne belli olur.

Herkse iyi forumlar diliyorum.

Malüm arkadaslar SESSİZ Gemiye İMAM eşliğinde yolculuğa başladılar. Artık filo yerine balık avlarlar :-D :-D nede olsa sessiz sakın tatil yapacaklar.

Er kişi niyetine El Fatiha....
      :x8: 8)

Kaliteli insan işiyle, boş insan kişiyle uğraşır.
    • 1-2 gün demiştim ama yanılmısım. :dislike: :dislike: :dislike: :dislike:

Filo sırlaması

61 (5) [KOBRALAR] HeLLFiRe (52.492)
      2.453.669

Puan sıralaması

Hemen yedekte krılmayı bekleyen hesaba geçildi. Merak ediyorum hangı mantıkla oynayacak. Kaç günde 2M üstyü fılosu olur.
      Kaç hesap daha yedekte var?

Can bey sende 2. Yiğit vakasına döneceksin yakındır..

IP deyıstırdın umarım. Gerçi sen bu konularda uzman sayılırsın.
    • Sylvester wrote:

1-2 gün demiştim ama yanılmısım. :dislike: :dislike: :dislike: :dislike:

Filo sırlaması

Puan sıralaması

Hemen yedekte krılmayı bekleyen hesaba geçildi. Merak ediyorum hangı mantıkla oynayacak. Kaç günde 2M üstyü fılosu olur.
      Kaç hesap daha yedekte var?

Can bey sende 2. Yiğit vakasına döneceksin yakındır..

IP deyıstırdın umarım. Gerçi sen bu konularda uzman sayılırsın
      Kırılmayı bekleyen hesap derken ? şimdi bir şeyler yazcam 1.si kurallar gereği yorumum silinecek ceza verilecek.

2. si ise çok fena kalbini kırcam hakaret etcem buna gerek yok.

Saçma sapan şeyler yazmak yerine sesini kes edebinle otur. Mahalle karıları gibi hiç durmadan konuşman boş boş yorum yapman seni bir yere getirmez. Ağır taşı kimse yerinden kaldıramaz diye bir laf vardır bilir misin? O misal işte... Biraz ağır ol konuştuğunda dinlensin yazdığında okunsun. Belki biraz da insan içine girdiğinde hatrın sayılır o vakit.

• Senin adamlıgın yeter. Gerişi boş sohbet zaten. Bunu sorgulamak yargılamakta sana kalmaz. Buna emin ol. O kapasitede deyilsin

Ben adamlıgımın zekatini versem senden 100 tane çıkar bunu kafana sok. Karakterin ve kişiliğin belli ediyor kendini zaten. Yazacak söz verecek cevabın olmayınca sokak ağzıyla konuşmaya başladın. Sana yakışanı yapiyorsun devam et

Oynayacaksan edepli oyna. Oyuncuysan edebinle oyna filo vur. Sorsam cebinde metelik yoktur ama. Oyunlara verdiğin paranın haddi hesabı yok.

Yoksa yüz tane hesap kırsanda sana oyuncu demezler. Ancak rezil derler.

Biz yalan konuşmuyoruz. Gerçekleri yansıtıyoruz.
    • Sylvester wrote:

Senin adamlıgın yeter. Gerişi boş sohbet zaten. Bunu sorgulamak yargılamakta sana kalmaz. Buna emin ol. O kapasitede deyilsin

Ben adamlıgımın zekatini versem senden 100 tane çıkar bunu kafana sok. Karakterin ve kişiliğin belli ediyor kendini zaten. Yazacak söz verecek cevabın olmayınca sokak ağzıyla konuşmaya başladın. Sana yakışanı yapiyorsun devam et

Oynayacaksan edepli oyna. Oyuncuysan edebinle oyna filo vur. Sorsam cebinde metelik yoktur ama. Oyunlara verdiğin paranın haddi hesabı yok.

Yoksa yüz tane hesap kırsanda sana oyuncu demezler. Ancak rezil derler.

Biz yalan konuşmuyoruz. Gerçekleri yansıtıyoruz.
      adamlığının zekatını versen benden 100 tane alır öyle mi ? Dogrudur ben dünyanın en delikanlı adamıyım demem benden delikanlıları da vardır adam gibi adamları da... kibir dediğin şey Allah ' a mahsustur ondan başkasına da yakışmaz. Sen Bu kibrinle başörtüsü takan adama benziyosun çünkü kibir sana yakışmıyor. Sen Bu kibir ve egonu dile getirecek kadar adamsın. Bende senin gibi bir adama saygı duyuyorum daha fazla kendimi küçük düşürecek değilim. Beni bilenler vardır bilmeyenler olduğu gibi onların ne düşündüğü önemli benim için seni su saatten sonra kaale dahi almam.

Hadi eyvallah.
    • HeLLFoRCe wrote:

Sen önce nasıl çakıldığını öğren de sonra gel burada oyunculuktan bahset. Ana gezegenden giriş yapmasını bekle belki çakılmazsın. Senin üstüne daha önce düşmedim oyundan o kadar çok yalandın ki acıdım sefil filonu elinden almayım diye. Şimdi madem hesap sende degil yeni bir hesap bulup gel de o hesaba da çakayım.

HeLLFoRCe wrote:

Emre kıvırmaya başladın. Asenayı geçtin neyse sana daha cevap vermeyecem meydanı boş buldun salladın neyse
      Önce edep lazım tabi :) farkettimde forum hesabında ceza yemiş bu kadar kasıntı yapma bence :)
    • Çok yazık. Keyser soze iş yoğunluğundan dolayı hesap satlık etti diye yerden yere vuranlar, avukatlığa soyunanlar ve ceza verenler nerdeler acaba hiç sesleri çıkmıyor.
      Sevgili Altarın yavrusu siz temiz oyuncuydunuz. Hile yapmazdınız.
      Bu iki arkadaşın yukardaki kırma savaşı deşifre olanı ya deşifre olmayan kaç tane daha var acaba. Geç gelen adalet adalet değildir.
      Şuan europa evreni bitme aşamasında bu tür şike yapan oyunculara müsade ettiği için başta operatörler suçludur. Operatörler bu tür hileci oyunculara karşı çok daha dikkat etmeliler. Bu tür oyuncular her evrende ya ceza alarak yada rekor olarak oyunu bırakmışlardır. Yine ceza aldılar ceza günü kaç gün acaba 21 gün mü? 21 gün sonra kaldığı yerden devam.
      Bu tür hileci oyuncuların olmasından dolayı oyunda haksız rekabet oluyor. Dürüst oynayan oyuncuların hevesi kalmıyor. Oyundan zevk almıyor.
      Oyunu bırakanlardan biride benim. Çünkü oyunu boşuna oynadığımızı ve zevk almamaya başladığımı hissettim, ayrıca Altarın yavrusu gibi hileci ve seviyesiz oyuncular bir arada olduğumu farkettim. Baybarsla birlikte bırakmaya karar verdik. Ben kendi adıma şimdilik ne burda nede başka evrenler de devam etmeyi düşünmüyorum.
      Europa da devam eden arkadaşlara iyi eglenceler dilerim. Başarılar.

TURGUT
    • Aslında verilen cezalar daha agır olmalıdır. 3 ay fılo kırarak evrenı alt üst et. sonra az bi ceza. Garibanlar ne yapsın ozaman. Nasıl karsı koyacaklar. En azından tespit edildiğinde ibreti alem için Tatilsiz cezalar olmalıdır.

Eskiden ne güzeldi. Teşhir direği vardi tatilsiz cezalar vardı. Ahh eski gunler. Bilenler bilir. Daha zevkliydi ozamanlar.

Birde Boş sohbetlerde parazit gibi her konuda zıplayıp yorum yazanlar. Bu tip konularda sessiz kalıyor.

Korkak olmamak lazım sonucta bir oyun vurulsakta vursakta oyun.

Herkesi sağ duyuya davet ediyorum. Özellikle yönetimi..
    • yukarda tebrik etmiştim ama ozaman boyle durumlar yoktu
      sevdiğim veya sevmediğim kişiye karsı adaletten ayrı dusunceler beslersem,
      gordugum bir yanlışa bu yanlıştır demessem,kendime saygımı yitiririm
      üzüldüm duyunca ama soylemek zorundayım ki cok yanlış olmuş
      insallah bende gereken dersi alırım