[TOT: 26.019.000] Nalmes & TAUSGAS [ELITE] vs. mp5 [FRIEND] (S: 4.240.000, D: 21.779.000)

• 10-50M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [TOT: 26.019.000] Nalmes & TAUSGAS [ELITE] vs. mp5 [FRIEND] (S: 4.240.000, D: 21.779.000)

10-07-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran Nalmes

Komuta Gemisi 118
      Fırkateyn 363

Saldıran TAUSGAS [ELITE]

Kruvazör 213
      Komuta Gemisi 37

Savunan mp5 [FRIEND]

Küçük Nakliye Gemisi 62
      Büyük Nakliye Gemisi 188
      Hafif Avcı 1.324
      Ağır Avcı 96
      Kruvazör 135
      Komuta Gemisi 85
      Geri Dönüsümcü 118
      Casus Sondasi 48
      Solar Uydu 50
      Roketatar 536
      Hafif Lazer Topu 265
      Ağır Lazer Topu 3
      Gaus Topu 1
      Iyon Topu 3
      Küçük Kalkan Kubbesi 1

Savaş sonrası ...

Saldıran Nalmes

Komuta Gemisi 110 ( -8 )
      Fırkateyn 357 ( -6 )

Saldıran TAUSGAS [ELITE]

Kruvazör 103 ( -110 )
      Komuta Gemisi 36 ( -1 )

Savunan mp5 [FRIEND]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      244.358 Metal, 241.081 Kristal ve 247.636 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 4.240.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 21.779.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 13.032.000 metal ve 5.744.800 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 733.075 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 22%.
      Boşta bulunan yüksek miktarda metal ve kristaller birbirlerini çekiyorlar.
      Gezegen etrafında oluşan ayın çapı 8.774 km'dir.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 10.491.358
      Kristal: 4.840.881
      Deuterium: -62.364
      Saldıran tarafından yapılan kâr 15.269.875 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -15.272.858
      Kristal: -6.458.581
      Deuterium: -780.636
      Savunan toplam 22.512.075 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı

• Harabenin tamamı biz de.
      Tausgas : Savunan arkadaşa yyb, anlamsız bir şekilde ''Hayırlı filo kırmalar, hemen ticket atıyorum'' diyen arkadaşa hediyem olsun. 7 sene sonra oyuna başladım, evren de kimseyi tanımam, 11. evren de başladım bu oyuna birçok evren de oynadım, şimdiye kadar bir tane cezam yok, olmaz, olmayacak.
      Sürekli hesabı devretmeyi/satmayı düşünür müsün diye mesaj atmayın, satmam/devretmem, 2-3 ay oynayıp gidiceğim.

Nalmes : Savunan arkadaşa yyb, Vice Triton'a teşekkürler.
    • TAUSGAS wrote:

Tausgas : Savunan arkadaşa yyb, anlamsız bir şekilde ''Hayırlı filo kırmalar, hemen ticket atıyorum'' diyen arkadaşa hediyem olsun. 7 sene sonra oyuna başladım, evren de kimseyi tanımam, 11. evren de başladım bu oyuna birçok evren de oynadım, şimdiye kadar bir tane cezam yok, olmaz, olmayacak.
      Sürekli hesabı devretmeyi/satmayı düşünür müsün diye mesaj atmayın, satmam/devretmem, 2-3 ay oynayıp gidiceğim.
      O mesajı sana atan arkadaşın yaptığı anlamsız değil, bu savaşı takip eden herkes kırma olduğunu düşünebilir, hatta bir oyuncu bu savaşın oluş şeklini bilip de bu savaş normal diyorsa hiçbir savaşa şaibe gözüyle bakmaz.
      Hangi oyuncu o kadar güçlü filonun dünya kadar ayın olduğu bir yerden tüm filosunu anlamsız biçimde uzaktaki sömüne nakliye kaldırır? Hadi diyelim yanlışlıkla yaptın niçin nakliye tamamlanıp madeni kurtarmadan geri çeker, hadi diyelim bunu da hatayla yaptı niçin dönüş için tedbir almaz ve oyuna girmez. Bu soruların cevabı belki basit dir bilemem ama oluş şekli itibari ile gayette şaibeli bir savaş..
    • tausgas can arkadaşımın bu tür olaylarda işi olmaz onu çok iyi biliyorum birinci galaksinin başlarındaki sömüne konuş atardı bir kaç sefer konuştuk kalkalım diye konuşuna yakalayamamıstık olmadı.tausgas ay ını 1. galaksi başlarına taşıdı takip devam etmiş son bulmuş .

nalmes i tanımam böyle birşey yapar demek saygısızlık olur .can la iss yapmışsa oda yapmamıştır diyebilirim

son olarak hata oyunu hata yapan filosuna veda eder bir anlık dalgınlık filonun gitmesi demektir.

saldıran ekibe tebrikler savunmaya geçmiş olsun.
    • savaş temiz. hesap benim eski hesabım. bitliste uzman çavuş bi kardeşim var. ısrar etti ona verdim oyunu yoksa silme modundaydı. kendisi oyuna yeni başladı. böle böle alışcak öğrencek. geçmiş olsun canı sağolsun. karşı tarafada tebrikler

imza için Derviş'e büyük teşekkürler
    • savaşa şaibeli dıyenlere bir atasozu var da soylemıyorum. bizim kervan yuruyor konuşmaya devam edin. senın 1 sayfa yanında ayın var neden sen kitlemedin madem? biz kaldı kı 3 sn ile kilit attık sende sıfıra sıfır kıtleseydın gdleri de kıtleseydın kimse alamazdı çöpünü. kedi ciğer muhabbeti olmasın. birbirimizi tanımayız bile hemen buraya gelip ahkam kesmek kolay oluyor. savaş assak bir dert asmasak ayrı bir dert. asmasak kırdı oluyor assak yine kırdı oluyor iki ucu bilmem neli deynek. filocu olmak zor bir zanaat. tum evrene açık şekilde naklıyeye kalkan filoyu vuramamak sizin ayıbınız. ben 45 sayfadan kalktım sizin burnunuzun dıbı. neyse polemiğe girmeyelim
    • KaZiMKaRTaL wrote:

TAUSGAS wrote:

O mesajı sana atan arkadaşın yaptığı anlamsız değil, bu savaşı takip eden herkes kırma olduğunu düşünebilir, hatta bir oyuncu bu savaşın oluş şeklini bilip de bu savaş normal diyorsa hiçbir savaşa şaibe gözüyle bakmaz.Hangi oyuncu o kadar güçlü filonun dünya kadar ayın olduğu bir yerden tüm filosunu anlamsız biçimde uzaktaki sömüne nakliye kaldırır? Hadi diyelim yanlışlıkla yaptın niçin nakliye tamamlanıp madeni kurtarmadan geri çeker, hadi diyelim bunu da hatayla yaptı niçin dönüş için tedbir almaz ve oyuna girmez. Bu soruların cevabı belki basit dir bilemem ama oluş şekli itibari ile gayette şaibeli bir savaş..
      Biz de aynısını düşündük hatta kesin tuzak dedik, yoksa herhangi birimizin filosu rahat alıyordu, durma gelir diye de benim fırfırları hazır da beklektik eklemek için, gelmeyince yağma filosuna ekledim, vurduğumuz da arkadaş oyun da idi, mesaj attı bize, km ile yarıla bitir süphesi ile maden seviyesini sürekli kontrol ettik birşey çıkmadı. Kimin ne düşündüğü pek önemli değil ama dediğim gibi, bu oyun da hiç hile yapmadım, yapmam. İsteyen istediği kadar istediği konu da ticket atsın, isteyen istediği kadar incelesin.