[TOT: 308.356.500] asanas [GoYGoYs] vs. CarliitO [K S] (S: 46.869.000, D: 261.487.500)

• 250-1000M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Başlıklarda yaptığımız uyarıları daha fazla dikkate almanızı öneririm arkadaşlar, post kasmak için uyarı yapmıyoruz.

Vuslat modun uyarılarına rağmen ısrarla aynı şekilde devam edenler için ilgili kuralları uyguladım. Bu başlıkta ya da farklı başlıklarda aynı üslupla devam edenleri tekrar uyarmayacağız.

Oyunun keyifli kısımlarından biri de forumda yaptığınız atışmalardır eyvallah hatta zaman zaman sertleşiyor bu tartışmalar o da kabul ama bunu yaparken seviyeyi aşağılara çekmeyin lütfen.
    • Alucard wrote:

Başlıklarda yaptığımız uyarıları daha fazla dikkate almanızı öneririm arkadaşlar, post kasmak için uyarı yapmıyoruz.

Vuslat modun uyarılarına rağmen ısrarla aynı şekilde devam edenler için ilgili kuralları uyguladım. Bu başlıkta ya da farklı başlıklarda aynı üslupla devam edenleri tekrar uyarmayacağız.

Oyunun keyifli kısımlarından biri de forumda yaptığınız atışmalardır eyvallah hatta zaman zaman sertleşiyor bu tartışmalar o da kabul ama bunu yaparken seviyeyi aşağılara çekmeyin lütfen.

Dozerci ve painkillerin yazdiklarinda ben hakaret görmedim. 50 küsur yaşında insanlarla aklınca dalga geçmeye çalışan insanları burda tutarsaniz birileri ister istemez tepki vermeye çalışıyor.

Oyunda herhangi bir icraati olmayan ve tek yapabildiği forumda insanlara satasmak olan kişileri temizlerseniz sürekli uyari ya da ceza vermek zorunda kalmazsiniz.
    • HaGaR wrote:

Sen görebilsen senide moderatör yaparlardı. 8I

Göremedim diyor, göremezsin tabi hakaret içerikli postlar silinir. Ya cidden bunlar nobmuş. Carliito senin gibi kankam olduğu için gurur duyuyorum. O kadar hakaretlere rağmen seviyeni hiç bozmuyorsun :like:
      Kahkaha attim şu yazdıklarına. Çok yakistiniz carlitoyla. Bence beraber bi cay için.
    • HaGaR wrote:

Göremedim diyor, göremezsin tabi hakaret içerikli postlar silinir. Ya cidden bunlar nobmuş. Carliito senin gibi kankam olduğu için gurur duyuyorum. O kadar hakaretlere rağmen seviyeni hiç bozmuyorsun :like:
      Cansın kardeşim tatilden sonra kallisto da hesap bulursak eselim eski günlerdeki gibi :)

Not : yakubu biraz az ağla üzülerek söylüyorum ki forumda sizin pisliklerinizi her zaman dökmeye devam edicem Ahmet abinden özür dilersen belki senin yaptıklarını görmezden gelebilirim :F

BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİM..

ÖFKEYLE KALKARSAM ZARAR VERMEDEN OTURMAM..
    • *CarliitO* wrote:

HaGaR wrote:

Cansın kardeşim tatilden sonra kallisto da hesap bulursak eselim eski günlerdeki gibi :)
      Not : yakubu biraz az ağla üzülerek söylüyorum ki forumda sizin pisliklerinizi her zaman dökmeye devam edicem Ahmet abinden özür dilersen belki senin yaptıklarını görmezden gelebilirim :F
      Hem seviyelisin hemde affedici, birde hilecileri yakalayıp bildiriyorsun valla helal olsun. Kıymetini bilmiyorlar işleri güçleri çamur atmak hakaret etmek :thumbdown: