[TOT: 389.840.000] TSunami [RGK] vs. Cura [STEEL] (S: 340.000, D: 389.500.000)

• 250-1000M

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [TOT: 389.840.000] TSunami [RGK] vs. Cura [STEEL] (S: 340.000, D: 389.500.000)

15-07-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran TSunami [RGK]

Fırkateyn 10.500

Savunan Cura [STEEL]

Kruvazör 12.500
      Geri Dönüsümcü 1.500

Savaş sonrası ...

Saldıran TSunami [RGK]

Fırkateyn 10.496 ( -4 )

Savunan Cura [STEEL]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:
      0 Metal, 0 Kristal ve 0 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 340.000 birim kaybetti.
      Savunan taraf, toplam 389.500.000 birim kaybetti.
      Şu an bu koordinatta 132.560.000 metal ve 48.330.000 kristal bulunuyor.
      Saldıran taraf, toplam 0 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.
      Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 132.440.000
      Kristal: 48.170.000
      Deuterium: -60.000
      Saldıran tarafından yapılan kâr 180.550.000 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -265.000.000
      Kristal: -96.500.000
      Deuterium: -28.000.000
      Savunan toplam 389.500.000 kadar birim kaybetti.

Savunan arkadaşa geçmiş olsun..Herhalde ufak bi filosunu yerde unuttu.Savaş dur yaptığı savaşı bana hediye eden @GRAF SPEE ye gelsin.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.0 tarafından hazırlandı
      Sana dar gelmiyecek makberi kimler kazsın?

'Gömelim gel seni tarihe' desem, sığmazsın.

• kardesim seni uzdum galiba
      yada siz steel lerde hep ayni sikinti var
      o gun rekor yapacam dediginde de sana canin sagolsun dedim
      ama bak burda beni rekor yapacagini soyledigimde sen agresiflesiyorsun
      -ki @Atalante ile konuyu paylastigimda tabula yapmaz oyle sey efendidir falan demisti artik kendisi yapsin yorumu

savaslarima gelirsek hepsi milyonluk olmasa da foruma bak kac tane savasim var ki ben oyle her savasimi asan biri degilim ayrica tahrip puanina da bakabilirsin
    • GRAF_SPEE wrote:

kardesim seni uzdum galiba
      -ki @Atalante ile konuyu paylastigimda tabula yapmaz oyle sey efendidir falan demisti artik kendisi yapsin yorumu

savaslarima gelirsek hepsi milyonluk olmasa da foruma bak kac tane savasim var ki ben oyle her savasimi asan biri degilim ayrica tahrip puanina da bakabilirsin
      Atalante ve beni tanıyan herkesin bildiği üzere gerçekten sakin bir insanımdır. Oyunu oyun gibi oynayan vurulduğu zaman tebrik eden birisiydimdir. Hakkımda oyun sattı, oyun Satın aldı çok şey söylendi, gerçi savaş yapan herkese dendiği gibi, çoğuna cevap bile vermedim. Ama sen ve Evren’de birkaç kişi daha var sadece forumda konuşan ama oyunda herhangi aktivitesi olmayan, doğru dürüst sonda atamayan tiplerin burada cik cik konuşmasına artık tahammül edemiyorum...

Neyse Evren’in başından beri genelde sözümü tuttum inşallah seni evren rekoru yaparak da sözümü tutacağımı umuyorum.

Oyunu oyun gibi oynayan tüm herkese selam olsun. Bundan sonra buradan daha başka yazı yazmayacağım. Oyundan görüşelim...
    • Tabula Rosa wrote:

GRAF_SPEE wrote:

kardesim seni uzdum galiba

Atalante ve beni tanıyan herkesin bildiği üzere gerçekten sakin bir insanımdır. Oyunu oyun gibi oynayan vurulduğu zaman tebrik eden birisiydimdir. Hakkımda oyun sattı, oyun Satın aldı çok şey söylendi, gerçi savaş yapan herkese dendiği gibi, çoğuna cevap bile vermedim. Ama sen ve Evren’de birkaç kişi daha var sadece forumda konuşan ama oyunda herhangi aktivitesi olmayan, doğru dürüst sonda atamayan tiplerin burada cik cik konuşmasına artık tahammül edemiyorum...
      Neyse Evren’in başından beri genelde sözümü tuttum inşallah seni evren rekoru yaparak da sözümü tutacağımı umuyorum.

Oyunu oyun gibi oynayan tüm herkese selam olsun. Bundan sonra buradan daha başka yazı yazmayacağım. Oyundan görüşelim...
      bak kardesım aslolan ne bılıyormusun hıc sebepsız durup duruken "bayram degıl seyran degıl kaynanam benı nıye optu" mısalı sen bana msj yazdın "rekor olacaksın" sımdı ben sana ukalalık yapma desem hakkımdı dımı ? ama ben sana ne dedım canın sagolsun dedım cık cık otuyorsun demedım hatta sen ne dedın sonra bu sevıyede muhabbet hosuma gıder falan dedın senın tavrına alcak gonulle yaklasınca hosuna gıdıyor
      aynı tavırla sana gelındıgınde hosgoru ıle karsılayamıyorsan sen de yapma kımse sana hakaret etmedı dımı
    • Merhaba Arkadaşlar

Başlıktan bazı mesajları kaldırdım. Görüşlerinizi daha uygun dilde ifade ediniz. hitaplarınızda konunun karşı tarafını rencide edici ifadeler veya çıkarımlarda bulunmayınız. Başlığımızda atılan mesajlar için tekrar uyarım olmadan ilgili kuralları uygulayacağımı da belirtmek isterim.

Keyifli Forumlar.