Fenrir Cafe

• gameforge... ve hiç birşey yapmayan siz

Market sayesinde haksiz kazanc ve filo sahibi olanlari bi odullendirmediginiz kaldı.

Forumun iyi günleri bunlar. Yakında oyunuda forumuda birlikte kullanırsınız.

Ben bıraktım siz de bırakın en temizi :D

Market sayesinde haksiz kazanc ve filo sahibi olanlari bi odullendirmediginiz kaldı.

doğru dedin yazarız doğaçlama şiir

kaldırır durduk yere modler sebebi belli değil

alkole sigaraya özendiriyormuş bu nasıl fikir

aratınca sayfalarca sonuç çıkıyor bunu kim bilir

Ceyik

tenor.gif?itemid=12568677

inşallah adalet yerini bulur tek söyleyebileceğim ve elimden gelen bu, konuya hakim olmadığım gibi benim bir yetkimde yok ama kimsenin üzülmesini istemiyorum :rolls:

Ben bıraktım siz de bırakın en temizi :D

forumu bırakmyanın ama :rolls: arada gelin sohbet edelim :rolls:

doğru dedin yazarız doğaçlama şiir

kaldırır durduk yere modler sebebi belli değil

alkole sigaraya özendiriyormuş bu nasıl fikir

aratınca sayfalarca sonuç çıkıyor bunu kim bilir

benim tarafınıza karşı uyguladığım bir yaptırım yok. durumun ne olduğunu bilmiyorum ama bir haksızlık veya yanlış varsa ise smodumuza özel mesaj atabilirsin. yanlışımız düzelir.<3 seviliyorsunuz

Bu ben arada hepinizi seviyorum üzülmenizi istemem :ut1: evrene yeni mod olarak geldim başlıkta ses yoktu selam vermek istedim :çk:<3

6D3yy9.gif

• sn modum fenrir evreninden hesap açın filo sıralamasına girin sony isimli hesaba bakin 8 yan hesabi kendi lehine pazardan kar saglayarak 20milyar filo bastığını görün sonra comanın oyun duyurularından yazdığı son mesaja bakın, özeti pazardan kendi hesabına filo geçirmek serbest yan hesaplarla cezai yaptırımı yok, simdi kenfinizi bizim yerimize koyun ne derdiniz, ben söyleyim sony yi foruma davet edin muhabbet edin :) iyi forumlar size he sen kimsin diyorsanız ben fenrir evreni 1. Marat:(

Adalet Nerede Hesap Sorarsa
    Merhamet Orada Haklarını Kaybeder
    Musaya kırk gece (vahyetmek üzere) söz vermiştik.Sonra haksızlık ederek buzağıyı (tanrı) edindiniz.
    MaRaT(e34,e52,taurus,kassiopeia,ursa,spica,fenrir )

• sn modum fenrir evreninden hesap açın filo sıralamasına girin sony isimli hesaba bakin 8 yan hesabi kendi lehine pazardan kar saglayarak 20milyar filo bastığını görün sonra comanın oyun duyurularından yazdığı son mesaja bakın, özeti pazardan kendi hesabına filo geçirmek serbest yan hesaplarla cezai yaptırımı yok, simdi kenfinizi bizim yerimize koyun ne derdiniz, ben söyleyim sony yi foruma davet edin muhabbet edin :) iyi forumlar size he sen kimsin diyorsanız ben fenrir evreni 1. Marat:(

Evren ve Gönüllerin 1.si Marat :)