Aile İttifakının Europa Evrenindeki Hazin Sonu

• e siz gelin o zaman o evrene he geldin tarla oldun gittin pardon ama tüm ekibinle gel o zaman :D

Ben birkaç gün baktım ama filo indir kaldırdan başka birşey yapmayınca arsenal e vurulduk. siz gelin burası daha eğlenceli. Aile ekip olarak satar hesapları yeter ki gelin :D Bak çok eğleneceğukkkk :D

İmza için franklinda'ya teşekkürler.

• kanka sen nerelerdesin gözüm seni arıyor vallahi ya :)

Bu arada ittifak arkadaşlarımın haberi var gd lerim vurulduktan sonra bir kaç gün tatile bekleyip çıkmayı planlıyordum ama olmadık sağlık problemleri çıktı maalesef. Aileme vakit ayırmam gerekiyordu şu an için buradayım sorunlar devam etmediği sürece. İttifak dağıtma mevzusuna gelince ; İttifak arkadaşlarımın çoğu yoğun mesai ile çalışıyor yada aile babası. Gün içerisinde aktifler fakat geceleri çok ilgilenemiyorlar. Bir gece de 27 rip saldırısı alınca başka türlü bir çare bulamadık. 4 gece üst üste ayların riplendi beni yakalayamadılar. Dediğim gibi yakalayamazlar da. Ama taktiği verdim ben ali fuat beye. Kendisi biraz üst perdeden konuşsa da altı üstü bir oyun çok kasmamak gerektiğini söylüyorum en fazla vuruluruz ; ki aqua da az vurmadık sizin filocukları bilirsin beni @HazarBey kanka :)

• kanka sen nerelerdesin gözüm seni arıyor vallahi ya :)
    Bu arada ittifak arkadaşlarımın haberi var gd lerim vurulduktan sonra bir kaç gün tatile bekleyip çıkmayı planlıyordum ama olmadık sağlık problemleri çıktı maalesef. Aileme vakit ayırmam gerekiyordu şu an için buradayım sorunlar devam etmediği sürece. İttifak dağıtma mevzusuna gelince ; İttifak arkadaşlarımın çoğu yoğun mesai ile çalışıyor yada aile babası. Gün içerisinde aktifler fakat geceleri çok ilgilenemiyorlar. Bir gece de 27 rip saldırısı alınca başka türlü bir çare bulamadık. 4 gece üst üste ayların riplendi beni yakalayamadılar. Dediğim gibi yakalayamazlar da. Ama taktiği verdim ben ali fuat beye. Kendisi biraz üst perdeden konuşsa da altı üstü bir oyun çok kasmamak gerektiğini söylüyorum en fazla vuruluruz ; ki aqua da az vurmadık sizin filocukları bilirsin beni @HazarBey kanka :)

Gardasım benim seni severim bilirsin , sizin ittifakın nasıl oynadigini yazmayayım buraya elimizde ses kayıtları vs de var , 2 ittifak birleştiniz o kadar ugrastınız ben birakirken hala acik ara 1. sıradaydım.Ayrıca iki ittifak birleşip sonra neden aranız bozuldu tüm evren biliyor :) bak bakıcısız oynadıgını biliyorum senin , sende benim nasıl oynadıgımı bilirsin az cok.Ufacık ayına 6 rip attimda 5 rip patladi ayin düsmemisti :) Sözüm sana değil ama bakıcılı oynayip oyuncuyum diye gecinenler sametle arayı bozunca nasılda tatile aldi biliyoruz :)

Sessiz bir yeminle birbirine bağlanmış bir avuç neferiz. Kimseye ihtiyacımız yok bize biz yeteriz.

• nediyonuz siz ya ? ne denedik ? dümdüz gelindi işte. saçma sapan konuşmayın.
    yenilmişse bile aile adı altında olunsun denildi. itti kuruldu girildi.

sakin ol reis , acınızı anlıyorum da o filo sökmeye yollanır mı be :D

sahi eksi (sıfır değil ) oyun bilgisiyle buralara kadar nasıl geldiniz bi açıklarsanız :901:

Europa - YattaraValli

Fenrir - DanielSturridge

• ne acısı be kardeşim çok komik konuşuyorsun.Neyse savaşa katılan herkese teşekkür ederim kendi adıma.sonucu bile bile geldik.Hesabı alalı 3 hafta falan olmuştu ama girilecek denince tamam demekten başka kelime kullanmadım. herkese iyi oyunlar diliyorum.