Kademecinin Savunma Stratejisi Nasıl Olmalı?

• Benim olmadığım evrende olmalı :rolles:

Aha işte beni dümdüz edenler bunlar arkadaşlar birisi evren birincisi bu yorumu yapan oky abi, diğeri de şutdown abi. Rip desteği felan diyenler olmuş, gelin pegasusa bakın bakalım o destekli ripleri naaapıyolar :d: hem canlı canlı öğrenmiş olursunuz.

OchbOQ.jpg

• bu savunma hiç fena değil, evet, ama benim şu anki savunmamdan biraz daha düşük. Size niye saldırdılar? Yerde büyük filo veya maden mi bıraktınız? Yoksa sadece tahrip puanı kasmak için mi?

Mesela

20 M Roketatar

20 M Hafif Lazer

5 M Ağır Lazer

1 M Gaus Topu

5 M İyon Topu

1 M Plazma olan savunmaya, yerde maden veya filo olmasa bile yine de girerler mi?

• Miktar olarak düşünme, her evrenin başlamoş olduğu süreye bağlı bir ekonomik kapasitrsi vardır ve seni temin ederim ki bir evrendeki her savunma aynı evrendrki filolar tarafından istrrnirse vurulabilir, karla da vurulabilit hafif zararla da ama inan vururlar , hrlr ki bombaardımana ekstra rapidlrr grlecrkkrn mrvcut savunmalsr iyice tarih olacak, en mantıklısı caydırıcı yfak bir savunma yapmak sonra işine bakmaktır.

• Yobaz ittifakıy dı. Başlarda tahrifat puanı kastırmak için vuruyolardı sonra ben yeter deyip karşılık vermeye başlayınca sırf zarar ettirmek için gelip gidip vurdular. Pegasus dünkü savaşa bak adamlar ripi sadece 30k. Ha sote bi yer de maden saklama amaçlı ileri de bozdurmak için yapacağım diyorsan o başka, aksi takdir de savunma yapmak özellikle bu gelecek değişikliklerden sonra akıl karı değil.

OchbOQ.jpg

• şu kadar madeni savunmaya harcamayı düşünen adamlar görüyorum, yazıktır günahtır :F