Malum savaş.

• Öncelikle herkese selamlar,taziye mesajları için teşekkürler. bir süredir kimsenin kalbini kırmamak adına foruma girmiyordum fakat artık zamanının geldiğini düşünüyorum. Saldırı ekibi savaşın nasıl olduğu ile alakalı aydınlatsa ya evreni, inanın nasıl vurulduğuma bende tam olarak vakıf değilim. Saldırı ekibi aydan sömürgeleştirmeye giden filonun dönüşünü süre(min) vermememe, herhangi bir yerde ss paylaşmamama rağmen nasıl 1 saniye ile kitlendi? Evren Bi aydınlansın...

• Ayı söktüler mi?

Yok dostum o kadar amatör müyüm, ayın alınma durumu vs yok.

Ay sapasağlam yerinde, filo söm e gidiyor (boşta söm yok), min verme gibi bir durum yok. 1 saniye ile kilit var. Buyursun kendileri anlatsınlar.

• Filo söm e gidiyor (boşta söm yok),

burayı biraz açarmısın anlamadım

ayrıca ayından filoyu kaldırdıktan hemen sonra min vermemişsin anladığım kadarıyle, bir süre sonra çıkılmış

bunlarından dışın filo konuşmu, sömürgeleştirmemi yoksa sökme mi atıldı

Eridanus = Anekin
    Pegasus = Anekin

• burayı biraz açarmısın anlamadım

ayrıca ayından filoyu kaldırdıktan hemen sonra min vermemişsin anladığım kadarıyle, bir süre sonra çıkılmış

bunlarından dışın filo konuşmu, sömürgeleştirmemi yoksa sökme mi atıldı

Yani fazladan astro tekniği basılı değil, astro 23 ve tam 13 gezegen mevcut, filo sömürgeleştirmeye gidiyor. Sömürgeleştirmeye giden filo dönüşünde 1 saniye ile kilit yiyor.

Karşı taraf forumda aslında, başka başlıklara yazıyorlar ama buraya etiketlenmelerine rağmen gelen giden yok muhtemelen istişare ediyorlardır.

• Yani fazladan astro tekniği basılı değil, astro 23 ve tam 13 gezegen mevcut, filo sömürgeleştirmeye gidiyor. Sömürgeleştirmeye giden filo dönüşünde 1 saniye ile kilit yiyor.

Karşı taraf forumda aslında, başka başlıklara yazıyorlar ama buraya etiketlenmelerine rağmen gelen giden yok muhtemelen istişare ediyorlardır.

Anladım

Şu sorulara cevap verebilirmisin sana zahmet

Filonu kaldırdıktan hemen sonra aydan veya oyundan çıkış yaptınmı

Düzenli olarak aynı yerden aynı saatlerde mi kaldırıyorsun filonu

Astro 23 ile 13 sömün varken kusura bakmada koloni neden attın

Eridanus = Anekin
    Pegasus = Anekin

• Arkadaşım şimdi dışardan bir göz olarak

Sen aydan filonu kaldırıp hemen min vermediysen, üstüne üstünlük bu şekilde rutin harekelerin yoksa bakıcına bir sor. Dönüş saatini neden verdin diye hesabı ona sor.

Şununda altını çizeyim. Yönetime sallayan olacaksada sömden veya aydan kaldırılan bir filo hareketi görevini tamamlamadan, yani filonun görevi ne olursa olsun hedefine varıp geri kalktığı yere inmediği sürece filo hareketleri log lara işlenmez. Yöneticilerde sizin sürelerinizi verme olasılığı ortan kalkar otomatikman.

Eridanus = Anekin
    Pegasus = Anekin

Sen aydan filonu kaldırıp hemen min vermediysen, üstüne üstünlük bu şekilde rutin harekelerin yoksa bakıcına bir sor. Dönüş saatini neden verdin diye hesabı ona sor.

Şununda altını çizeyim. Yönetime sallayan olacaksada sömden veya aydan kaldırılan bir filo hareketi görevini tamamlamadan, yani filonun görevi ne olursa olsun hedefine varıp geri kalktığı yere inmediği sürece filo hareketleri log lara işlenmez. Yöneticilerde sizin sürelerinizi verme olasılığı ortan kalkar otomatikman.

İlyas Bey konuyu çözümleyip , özetlemiş hadi dağılalım.

severek yapıyorsun işini :F

İMZA MASTER GÖKBÖRÜ GÖKTÜRK

Herkes senin gibi değildir belkide hiç düşündün mü? Seni beğenende başkası olamazdı zaten :) Bakıcılar kralı kwn :)