Malum savaş.

• Oynadığım tek evren burası, tr serverinde bu evrenden başka hesapta açmam bu saatten sonra. Açıklamalarını Şansla vurduk şeklinde yaptılar ve yöneticiler tarafından kabul gördü. Benim daha fazla yapabileceğim bir şey yok. Daha doğrusu uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum.

senin savaş beyin yakar , can acıtır

• Arkadaşlar şimdide işi gücü bıraktınız o bunu dedi şu bunu demişlere mi başladınız.

Karşılıklı birbirimizin sabrını sınamayalım isterseniz.

Varsa iddialarınızı destekleyen şeyler ticket ile bildirimde bulunun, kullanıcıları ya da yöneticileri zan altında bırakan söylemleri olanları tekrar uyarmam.

bolorpo5.png

:x22:

• Arkadaşlar şimdide işi gücü bıraktınız o bunu dedi şu bunu demişlere mi başladınız.

Karşılıklı birbirimizin sabrını sınamayalım isterseniz.

Varsa iddialarınızı destekleyen şeyler ticket ile bildirimde bulunun, kullanıcıları ya da yöneticileri zan altında bırakan söylemleri olanları tekrar uyarmam.

yahu smodum hiç mi oyun yönetimine iletmiyorsunuz bu başlıkları bakın böyle böyle insanlar cevap arıyor milyonda bir şansla olcak birşey olmuş yaptk ettik vurduk diyorlar bu işin aslı nedir astarı nedir savaş temiz mi diye ??? bir iletin hele bi oyun yönetiminin gözünden kaçmıştır belki birileri gelip bir kaç aydınlatma yapar belki :O Ogame Platformu Aydınlatma Spotu kurulsun :O :O

İMZA MASTER GÖKBÖRÜ GÖKTÜRK

• yahu smodum hiç mi oyun yönetimine iletmiyorsunuz bu başlıkları bakın böyle böyle insanlar cevap arıyor milyonda bir şansla olcak birşey olmuş yaptk ettik vurduk diyorlar bu işin aslı nedir astarı nedir savaş temiz mi diye ??? bir iletin hele bi oyun yönetiminin gözünden kaçmıştır belki birileri gelip bir kaç aydınlatma yapar belki :O Ogame Platformu Aydınlatma Spotu kurulsun :O :O

Sizler bu konu ile ilgili bildiriminizi ticket üzerinden yaptınız öyle değil mi? Forum konuşun tartışın diye var eyvallah ama birbirinizi ya da yöneticileri zan altında bırakın o bunu dedi bu şunu dedi diye rivayetlerle birbirinizi kışkırtın diye değil.

Oyun yöneticileri de sizlerin soru ve sorunlarınız için sizlere açıklamalarını ticket üzerinden yapıyordur ya da yapacaktır.

Bir zahmet hepiniz oyun kurallarına gösterdiğiniz özeni forum kuralları için de gösterin.

bolorpo5.png

• Sizler bu konu ile ilgili bildiriminizi ticket üzerinden yaptınız öyle değil mi? Forum konuşun tartışın diye var eyvallah ama birbirinizi ya da yöneticileri zan altında bırakın o bunu dedi bu şunu dedi diye rivayetlerle birbirinizi kışkırtın diye değil.

Oyun yöneticileri de sizlerin soru ve sorunlarınız için sizlere açıklamalarını ticket üzerinden yapıyordur ya da yapacaktır.

Bir zahmet hepiniz oyun kurallarına gösterdiğiniz özeni forum kuralları için de gösterin.

sayın smod ben kurallara son derece özen gösteriyorum bir tane mesajımda yöneticilere itham bulamazsın :O ayrıca onlarca başlık bulabilirim sgo admin ve coma'nın gelip başlıklara açıklama yaptıkları :O burda olamaz denilen olay olmuş milyonda bir şans deniyor hala ticket diyorsunuz :O illa evrenlere arasında başlık mı açalım çığrından mı çıkartalım daha da insanları uslu uslu kendi başlığımızda OYUN YÖNETİMİNDEN bir açıklama bir cümle bekliyoruz wonderlive1973 comamız gelsin savaş temiz arkadaşlar desin gıgım çıkarsa gemilerim vurulsun :O

İMZA MASTER GÖKBÖRÜ GÖKTÜRK

• Sabırları zorlamayalım demiştim ama ısrar ediyorsunuz arkadaşlar onun için artık konu kilit, tickettan devam edin sorularınıza.

Yazdıklarımı kişiselleştirmeyin bakın ne yazmışım "Bir zahmet hepiniz oyun kurallarına gösterdiğiniz özeni forum kuralları için de gösterin."

bolorpo5.png