[TOT: 23.732.000] sortama vs. The Kademec [AILE] (S: 3.302.000, D: 20.430.000)

• 14-09-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran sortama

Kruvazör 802

Komuta Gemisi 182

Bombardıman Gemisi 791

Muhrip 27

Fırkateyn 6

Savunan The Kademec [AILE]

Solar Uydu 664

Roketatar 2.850

Hafif Lazer Topu 3.000

Ağır Lazer Topu 80

Gaus Topu 30

Plazma Atıcı 40

Küçük Kalkan Kubbesi 1

Büyük Kalkan Kubbesi 1

Savaş sonrası ...

Saldıran sortama

Kruvazör 744 ( -58 )

Komuta Gemisi 176 ( -6 )

Bombardıman Gemisi 777 ( -14 )

Muhrip 27 ( -0 )

Fırkateyn 6 ( -0 )

Savunan The Kademec [AILE]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:

105.076 Metal, 62.160 Kristal ve 63.839 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 3.302.000 birim kaybetti.

Savunan taraf, toplam 20.430.000 birim kaybetti.

Şu an bu koordinatta 1.704.000 metal ve 1.739.200 kristal bulunuyor.

Saldıran taraf, toplam 231.075 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: -320.924

Kristal: 955.360

Deuterium: -262.161

Saldıran tarafından yapılan kâr 372.275 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -13.445.076

Kristal: -5.560.160

Deuterium: -1.655.839

Savunan toplam 20.661.075 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.2 tarafından hazırlandı

Burdaki amacı ben anlamadım solar vurmaksa işte nasıl tip oyuncularla evrende oyun oynuyoruz malum savunmama dalmaksa bende riplerle savunmasını dövdüğümde arkadaş kendide assın buraya raporları. Solar vurmayı filoculuk sanan arkadaşlar var herkese iyi oyunlar. Vurduğu savunmada zararım yok nerdeyse hepsi yerinde tekrardan:thumbsup::thumbsup:

Edited once, last by tahsin01 ().

• İtina ile savunma vurulur.2 gün oldu filo basalı belkide 3.Ne filoculuğundan bağsediyorsun anlamadım.Gereksiz boş şekilde geçiyordu oyunum bende heyecan arıyorum.Filomu tamamen savunma vurma odaklı kuracağım.Kademecilerin korkulu rüyası olacağım :)

• İtina ile savunma vurulur.2 gün oldu filo basalı belkide 3.Ne filoculuğundan bağsediyorsun anlamadım.Gereksiz boş şekilde geçiyordu oyunum bende heyecan arıyorum.Filomu tamamen savunma vurma odaklı kuracağım.Kademecilerin korkulu rüyası olacağım :)

:(

geçmiş olsun

Ben sana bi korkulu rüya yaşatacağım aklın şaşacak sortama abi :d:

OchbOQ.jpg

Yalnız arkadaş sağlam filo basmış kademeciler tir tir titriyo dikkatli olun :-D :x8::x8::x8:

TcTurkBey

VATAN SEVERLER

• 09-10-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran sortama [R E D]

Muhrip 1.003

Savunan grkn61 [SANCAK]

Solar Uydu 182

Roketatar 1.094

Hafif Lazer Topu 2.742

Ağır Lazer Topu 10

Gaus Topu 40

Iyon Topu 15

Plazma Atıcı 10

Savaş sonrası ...

Saldıran sortama [R E D]

Muhrip 1.003 ( -0 )

Savunan grkn61 [SANCAK]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:

0 Metal, 0 Kristal ve 0 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 0 birim kaybetti.

Savunan taraf, toplam 11.107.000 birim kaybetti.

Şu an bu koordinatta 0 metal ve 291.200 kristal bulunuyor.

Saldıran taraf, toplam 0 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 2%.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 0

Kristal: 291.200

Deuterium: 0

Saldıran tarafından yapılan kâr 291.200 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -7.691.000

Kristal: -2.945.000

Deuterium: -471.000

Savunan toplam 11.107.000 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.2 tarafından hazırlandı

var öyle tiplerya çok takmayın

• senin gib egolu tipler nasıl mesela yazssan sortama forum hesabı değişmiş oyundamı el değiştirdi korksak bu oyunu oynamayız bakın kum orda ben size oyuncaklarınızı alırım takılırsınız :) öyle övünmeyecen filom var bir gün biri gelişine çakar oturur ağlarsın bende kademe var vursanda kaybım yok sende filo vurularsa aa bakmışsın tatil hesap silinmiş bay bay deriz işiniz bakın la egoistler sizi övünmeyin çok oyun la bu oyun altı üstü sanki dünyaya barış getirdi havalara bak

• savunmaya girmekten başka ne yapabilirki korkak filocular hiçbirşey filo yakala vur deseler yok zihniyet kötü yapacak birsey yok oyunda şu egoist filocular kadar boş insanlar yoktur

• Tebrikler, savunmaya bişey olmaz zaten kademeci.

işte anlatmak istediğim bu benimde bana bişey olmaz ama karsıdaki elinde filo var diye o kadar egolu davranıyorki vurur geçerim benim silahım rip kademeci olarak başka basmam yatarım off a madenler bir yerde rip bir yerde saldırırsın sıçratırım ripleri sen oyunu bırakırsın ben kademe kasmaya devam ederim

• işte anlatmak istediğim bu benimde bana bişey olmaz ama karsıdaki elinde filo var diye o kadar egolu davranıyorki vurur geçerim benim silahım rip kademeci olarak başka basmam yatarım off a madenler bir yerde rip bir yerde saldırırsın sıçratırım ripleri sen oyunu bırakırsın ben kademe kasmaya devam ederim

Tamam sakin ol kademeleri bas hafif gemi ile sende onu çaktırırsın.

• Tamam sakin ol kademeleri bas hafif gemi ile sende onu çaktırırsın.

ben gayet sakinim şuan 16 evrende oynuyorum o kadar güzeş hesaplarım var istesem bazı evrenlerde bunların hayal edemeyeceği filolar basarım kademelerim sayesinde ben bu kadar egoist değilim

• E bas kardes biseler çak sende adami egoistlikle ne alakasi var arkadasin belliki cani sıkılmıs zararina girmis yada hasmı bellemis ve dalmis sende biseyler yap oyun sonucta dedigin gibi herkes istedigi gibi oynayabilir kimsede bisey diyemez..soyle kademem var boyle kademem var 16 evrendeyim hayala edemeyecekleri filo basarim derken sen egoist davranmis olmuyormusun??

swapper ile ilgili görsel sonucu

• senin gib egolu tipler nasıl mesela yazssan sortama forum hesabı değişmiş oyundamı el değiştirdi korksak bu oyunu oynamayız bakın kum orda ben size oyuncaklarınızı alırım takılırsınız :) öyle övünmeyecen filom var bir gün biri gelişine çakar oturur ağlarsın bende kademe var vursanda kaybım yok sende filo vurularsa aa bakmışsın tatil hesap silinmiş bay bay deriz işiniz bakın la egoistler sizi övünmeyin çok oyun la bu oyun altı üstü sanki dünyaya barış getirdi havalara bak

Kafalar pırıl pırıl :facepalm:

Edited 2 times, last by kasvetli: Tamamı büyük harf ile yazmayalım! ().

• E bas kardes biseler çak sende adami egoistlikle ne alakasi var arkadasin belliki cani sıkılmıs zararina girmis yada hasmı bellemis ve dalmis sende biseyler yap oyun sonucta dedigin gibi herkes istedigi gibi oynayabilir kimsede bisey diyemez..soyle kademem var boyle kademem var 16 evrendeyim hayala edemeyecekleri filo basarim derken sen egoist davranmis olmuyormusun??

adamdaki ego ee ben kademecilere oyun oynatmıcam girecem savunmalarına kendi kendine şov yapıyor kademeci sana oyun oynatmazsa oturur ağlarsın