[TOT: 1.047.898.000] NickMickYock [GOMTAN] vs. Commander Deuterium [RIP] (S: 165.290.000, D: 882.608.000)

• 15-09-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran NickMickYock [GOMTAN]

Hafif Avcı 108.968

Ağır Avcı 22

Kruvazör 260

Komuta Gemisi 54

Fırkateyn 21.114

Savunan Commander Deuterium [RIP]

Küçük Nakliye Gemisi 23.379

Büyük Nakliye Gemisi 1.760

Hafif Avcı 6.758

Ağır Avcı 2

Kruvazör 7.828

Koloni Gemisi 2

Casus Sondasi 38

Muhrip 3.788

Fırkateyn 474

Savaş sonrası ...

Saldıran NickMickYock [GOMTAN]

Hafif Avcı 69.455 ( -39.513 )

Ağır Avcı 14 ( -8 )

Kruvazör 233 ( -27 )

Komuta Gemisi 54 ( -0 )

Fırkateyn 21.039 ( -75 )

Savunan Commander Deuterium [RIP]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:

8.944.743 Metal, 0 Kristal ve 20.365.661 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 165.290.000 birim kaybetti.

Savunan taraf, toplam 882.608.000 birim kaybetti.

Şu an bu koordinatta 298.530.500 metal ve 185.026.000 kristal bulunuyor.

Saldıran taraf, toplam 29.310.404 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 186.098.243

Kristal: 142.292.000

Deuterium: 19.186.661

Saldıran tarafından yapılan kâr 347.576.904 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -484.628.743

Kristal: -327.318.000

Deuterium: -99.971.661

Savunan toplam 911.918.404 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.2 tarafından hazırlandı

• oyoyoyoyoyoyy intikam alınmış..ben de merak ediyordum yav bu arkadaş 5 rip kaybetti filo puanında hiç düşme olmadı diye. Malum döteryumların komutanı öyle salladıki önceki savaşın altında dedim herhalde gizli bir filosu var evren rekoru falan kıracak. İşin ilginci sömlerine de çok
    güzel yazılar yazmış.döteryumun sonu.jpg

filoyu al alabiliyorsan çakılma ama demiş.

Bak sen neler de bilmiş te neler de söylermiş..İnsan biraz tevazu sahibi olmalı yav. Benide Risus vurdu ama adamı efendi gibi tebrik ettim. habire beni tarla etsin diye tahrik edip durmadım. Şimdi ne oldu. Bu manzaradan on dakika sonra manzara bu
    döteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpg

• Oyundan da tebrik ettim. En kısa süren savaş ilanı oldu bu .. Zaten filonun yerden kalktığı yoktu yatıyordu hep yerde normalde savaş ilanlarını da filoyu hikmikyok tan başkası vurur diye açtım çünkü onun dışında sonda atan bile yoktu da gene ona kımsetmiş :) . Ripleri perdelediğim gece de yerdeydi filo Direk 5 e rip salmak yerine orayı sondalasan o zaman da vururdun galetada filocuğu kaldırdım da burdaki yatıyordu yerde sürekli. hatam hikmikyok un geldiğin sistemde sineklenmek oldu.. Exe ile de başkası uğraşsın artık benden bu kadar..

• oyoyoyoyoyoyy intikam alınmış..ben de merak ediyordum yav bu arkadaş 5 rip kaybetti filo puanında hiç düşme olmadı diye. Malum döteryumların komutanı öyle salladıki önceki savaşın altında dedim herhalde gizli bir filosu var evren rekoru falan kıracak. İşin ilginci sömlerine de çok
    güzel yazılar yazmış.döteryumun sonu.jpg

filoyu al alabiliyorsan çakılma ama demiş.

Bak sen neler de bilmiş te neler de söylermiş..İnsan biraz tevazu sahibi olmalı yav. Benide Risus vurdu ama adamı efendi gibi tebrik ettim. habire beni tarla etsin diye tahrik edip durmadım. Şimdi ne oldu. Bu manzaradan on dakika sonra manzara bu
    döteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpgdöteryumun sonu tatil.jpg

Zerre önemsediğim yada kaale aldığım bi evren değildi. Tek derdim exe ile uğraşmaktı bu evrende. Filo exe tatilde olmadığı zamanlar full yatıyordu yerde Awesome nickli arkadaş önceki hesaptan tanıdıktı uyarmıştı birkaç kez. Karargah nickli eleman bile iss teklif ediyor seni vurmak için kaldır filonu arada diye.. .. Gezegen isimlerine gelince maksat muhabbet olsun diye konmuş şeyler.. Yoksa arkadaş ayıma rip salana kadar sonda atmışlığım bile yoktu.. O da dokunmazdı.. Ayda bnler knler 10-15 m maden olurdu.. Exe ye karşı yardım istemiştim kendisinden Oda yok ikinizi de tanımam kim denk gelirse vururum demişti..Bende sıçramalı bütün aylarıma rip salıyor dediydim. Buraya gelmeye cesaret edemez dediydi. O zaman filoyu 5 ten kaldırmaya başladı herhalde deyip 4 parti rip saldı.. Tabiki filo her zamanki gibi yerde yatıyordu off olmama rahmen.. Çünkü tek kişi bile sonda atmıyordu.. Kaldı ki bu akşam da ilkinde ayıktım ama yine kaldırmadım. İkincisinde vurmuş oldu.. Tebriğimizi oyundan da buradan da yaptık... anlamadığım nokta sen kimsin necisin ?

• Ben senin gibi boş boş efelenenleri ve efelenmeyi sevmeyen biriyim. Sen git bir elini yüzünü yıka açılırsın. Valla tecrübe konuşuyor bak. Risus beni vurduğunda ben öyle yaptım. iyi gelecek sana da. çık dolaş temiz hava al. Oyun hayat değil. Bu kadar hırs yapma. Sonra adamın başına bir sürü hastalık açılıyor. Geçmiş olsun yyb diliyorum sana..

• Ben senin gibi boş boş efelenenleri ve efelenmeyi sevmeyen biriyim. Sen git bir elini yüzünü yıka açılırsın. Valla tecrübe konuşuyor bak. Risus beni vurduğunda ben öyle yaptım. iyi gelecek sana da. çık dolaş temiz hava al. Oyun hayat değil. Bu kadar hırs yapma. Sonra adamın başına bir sürü hastalık açılıyor. Geçmiş olsun yyb diliyorum sana..

hırs yapsam filo havada olur ilk saldırısından sonra ... Oyunun hayat olmadığının farkındayız. Risus vurmuş tekrar vurmasın diye etraflarında mennana dönmüşsün. Filodur vurulur tebrik edilir geçilir. Oyundan nick verde bi savunmalarını düzleyelim tatilden çıkınca burda atıp tutana kadar Ripçi arkadaşların şakşakçılığını yaptığına göre savunma bayağı bir bol herhalde ..

• Çok mu acıdı canın bu kadar hırs yaptığına göre.. Bu kadar arsız olma,hala konuşuyorsun. Efelenen sensin, sopayı yiyen sensin hala konuşan sensin. sarhoşmusun nesin. Sana bu kadar kapak yeter, biraz mütevazi olmayı öğren yoksa öğretirler böyle. Hadi şimdi altına yazmaya devam et. işim gücüm var benim. Seninle daha fazla yazışmaya gerek yok. Kendi kendine konuş hala devam etmek istiyorsan.