[TOT: 193.520.000] Jedi46 [AN KA] & Kiyamet [AN KA] vs. GoD of WaR [iNFeRNo] (S: 0, D: 193.520.000)

• 17-09-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran Jedi46 [AN KA]

Fırkateyn 5.000

Saldıran Kiyamet [AN KA]

Casus Sondasi 1

Savunan GoD of WaR [iNFeRNo]

Büyük Nakliye Gemisi 730

Hafif Avcı 177

Kruvazör 38

Koloni Gemisi 1

Geri Dönüsümcü 10.038

Casus Sondasi 145

Fırkateyn 3

Roketatar 832

Hafif Lazer Topu 81

Savaş sonrası ...

Saldıran Jedi46 [AN KA]

Fırkateyn 5.000 ( -0 )

Saldıran Kiyamet [AN KA]

Casus Sondasi 1 ( -0 )

Savunan GoD of WaR [iNFeRNo]

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:

181.137 Metal, 35.526 Kristal ve 5.598.344 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 0 birim kaybetti.

Savunan taraf, toplam 193.520.000 birim kaybetti.

Şu an bu koordinatta 74.305.700 metal ve 45.735.200 kristal bulunuyor.

Saldıran taraf, toplam 5.815.007 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 74.486.837

Kristal: 45.770.726

Deuterium: 5.598.344

Saldıran tarafından yapılan kâr 125.855.907 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -108.117.637

Kristal: -65.412.026

Deuterium: -25.805.344

Savunan toplam 199.335.007 kadar birim kaybetti.

Harabe tarafımızdan toplanmıştır.

Jedi : Savaş AN KA ya ailemize hediyedir.

Nereden başlasam bilemiyorum 1 casus sondası ile çiziksiz almışım filosunu :facepalm: Hocamın yaptığı gibi görsel show yapmicam. Her keze söylüyordum yine söylüyorum kışa yakın işlerim yoğunlaşır bakamam diye , oyunu bu sebepten pek kasmıyorum her hangi bir yardım da talep etmiyorum iyi bir hesap peşine de düşmüyorum. Abilerim ve kardeşlerim olmasa çoktan bırakırdım oyunu onların güzel gönülleri sayesinde devam ediyorum. Sanırım pek ilgilenmediğim içinde oyunla kolay hedef gibi görülüyorum. Meşhur bir laf vardır "Kral geri döndü " diye ^^ o kral ben değilim merak etmeyin kendi halimde takılıyorum 8o   

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.2 tarafından hazırlandı

• bana bu savaşdan çok diyet gibi geldi bilmeyende azdamın belini kırdınız sanır 10 k gd sini vurmuşsunuz onu da 5000 fırfırla vurup 1 sonda cizdi muhabeti, userci ne ya? her savaşda bir şahibe ogame bazılarını paronayak yapmış yada komleksli her ikisinide sevmem.neyin kafası anlamıyorum arkadaşlar sabahdan beri mesaj yazdım sizi yüzünüzden aslında şu

( vuran arkadaşları tbr ederim iyi savaş iyi kar vurulan arkadaş gd lerin dönüşünü bekleyemedi uykuya yenik düşdü herhalde yapılanmasında başarılar dilerim )

• Vurulan arkadas gd donusu beklemedi rıiplerin aya ulasmasını beklerken uyudu fıloyı dordüncü galaksıye cekmostı 10k gd yı unuttu o esnada sızdı evet ben kıyameti iki sefer vurdum tum filo bu kadar buyutmedim fazlasıyla geri alınacaktır kıyametten aldıklarımın onda biri adettendir tebrikler saldıranlara

• Vurulan arkadas gd donusu beklemedi rıiplerin aya ulasmasını beklerken uyudu fıloyı dordüncü galaksıye cekmostı 10k gd yı unuttu o esnada sızdı evet ben kıyameti iki sefer vurdum tum filo bu kadar buyutmedim fazlasıyla geri alınacaktır kıyametten aldıklarımın onda biri adettendir tebrikler saldıranlara

Buyur gel hocam bekleriz biliyorsun bizim kapımız her daim açıktır , sen geldin de biz seni kapıdan mı çevirdik muhakkak bir ikramımız olmuştur yani :)

Tatil konusuna gelince de ilk ders öğrencim kolunu feda bir sekildr kırdı bakamam dıye tatile cektim 2 gun sonra yerimde olacam bilmeden yorum yapmayın

Öğrencin için çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

ben senin uyuduğunu nerden bileyim tabiki tahmin ettimde yazdım bunu çocuklar bile tahmin eder sanki saldırıdan yada hadan dönen filoya kilit atılmış havası verilmesini ilginç buldum 10 sene ara verdim ogeym oyuncu portföyü ne kadar değişmiş anlamakda bile zorlanıyorum her nasıl oluyorsa kaptanlar host hostlar kaptan olmuş başkada bişiy demem (yaşasın karanlık)