gf yönetiminin yapılacak değişikliklerde kullanıcıların da fikirlerini artık dikkate alması

 • ya bütün ulusların oynayabileceği bir evren açsalar ama sadece 1 tane 9Galaksi 499 Sistem 15 gezegen tamam ingilizce olsun bütün ülkelerde ona da razıyız x5 e x5 bir evren açılsın (x1 x1 de olabilir.) öneri çok iyi değil mi?

  Sonra bütün Türkler birleşir diğer ülkelerde gedik açarız biliyosunuz PC başındayken bizi kimsecikler yenemez.Çünkü psikopatız :D

 • oyuncu sayısı bu kadar azken global birleşme konusu masaya alınmalı kanaatindeyim. Her ülkeye göre gemi isimlerini çevirsin ama herkes tek bi sunucu üzerinden oynasın. En büyük eksikliği oyuncu sayisi oyunun. Radar basıyorsunuz, bir-çok galakside radar menzilinde üç beş oyuncu ya kalıyor ya kalmıyor evren 3 ayını doldurduktan sonra. Yüksek kademe radarlar boşa yüksek maliyet haline geliyor. Hız konusu kesinlikle zıvanadan çıkmış durumda bence hızı o kadar yükseltiyorlar. 6 7 x lerde filo ve kademe hızı. Afedersin sıçmaya gitsen indirirler. Ama buna rahmen 4.30 dakika aynı sisteme uçuş mesafesi ile aynı sistemdeki oyuncuyu vurunca anlaşmalı takviye diye ceza veriyorlar...

 • rekorlar bölümü geri gelmeli

  mi-ferpubg.gif

  Taht oyunları oynarken, ya kazanırsın yada ölürsün.

  When you play the game of thrones, you win or you die.

 • +1 :like:

 • oyuncu sayısı bu kadar azken global birleşme konusu masaya alınmalı kanaatindeyim. Her ülkeye göre gemi isimlerini çevirsin ama herkes tek bi sunucu üzerinden oynasın. En büyük eksikliği oyuncu sayisi oyunun. Radar basıyorsunuz, bir-çok galakside radar menzilinde üç beş oyuncu ya kalıyor ya kalmıyor evren 3 ayını doldurduktan sonra. Yüksek kademe radarlar boşa yüksek maliyet haline geliyor. Hız konusu kesinlikle zıvanadan çıkmış durumda bence hızı o kadar yükseltiyorlar. 6 7 x lerde filo ve kademe hızı. Afedersin sıçmaya gitsen indirirler. Ama buna rahmen 4.30 dakika aynı sisteme uçuş mesafesi ile aynı sistemdeki oyuncuyu vurunca anlaşmalı takviye diye ceza veriyorlar...  İmkan dahilinde değil bu konu. Teknik bölümünü geçtim, kazanılan para havuza akar bu durumda. Türkiye, İngiltere gibi yönetimler neden payını diğerlerine aktarsın ? İmkansız yani bu global birleşme olayı.


  e10- e35 & e40 (GIRGIR-O.G.C) -Yakini - Antares - Spica - Virgo


  Bellatrix - Devam :O

 • Niye imkansız olsun ? Evren hız değişimleri de imkansızdı evren birleşmeleri de. Bence imkansız diye bir şey yok bu oyunda  "Sie sind das essen und wir sind die Jager"


  ----------- PegasusTR, MensaFR ------------

  Asabiyim :x32:


 • İmkan dahilinde değil bu konu. Teknik bölümünü geçtim, kazanılan para havuza akar bu durumda. Türkiye, İngiltere gibi yönetimler neden payını diğerlerine aktarsın ? İmkansız yani bu global birleşme olayı.

  test evreni var, orayı global birleşme gibi düşünün