YaMaLi_Ayi vs LeeSin ( Şakir'e çay yok savaşı )

• Aşağıda bir takım resimler paylaştım. Sanırım bazı şeyleri açıklıyor. Şimdi dicekler şakir'ede çay yok .Ama biz genede şansımızı deneyip meraktan noldu acaba diye soralım diyoruz.

Resimlerde savaşlar, ittifaklar, oyuncuların tatil zamanları ne isterseniz var.

he4XaJ.jpegUvM6gf.jpeg6gOvZI.jpegR9YKWq.jpeg3zXT5O.jpeg

uyypnz.jpeg

• Yazık çok yazık. Yobazların yerinde olmak, özellikle volvox mevzusunu hala sıcak tuttukları bir dönemde böyle bir şeyle anılmak açıkçası istemezdim. Sonda atmasını bile hala beceremeyen ben bile şu siteye girip anladım. Yobazların meşhur iki üç tane tebrikçisi var, onları da sahaya davet ediyoruz.

OchbOQ.jpg

• Burada aga ittidağı ile bağı varmış gibi gösterilmiş. Leesin hesabı gibi diğer hesaplar zamanında vurmayalım diye aga ittifağına girdi. Meğer yobazlar vurmasın diye girmiş. Tanımadığımız herkesi vururuz. En sonunda herkesi ittifaktan kovdular. Bunu evrende bilmeyen yoktur. Ayrıca en az 2 3yıllık mevzu.

Herkes aklını kendi hesabına gelince neden kullanmıyor?

100er milyar bozulan savunmalar.

Aynı sistemi kapattıgı adamı vurmalar.

Vurdugu hesapla iss yapmalar vs..

Yönetim size hileci dedi diye ağlıyorsunuz.

Birde bize sizin hakkınızda yazdıklarıno ticketta görseniz oyunu bırakırdınız.

• Thanatos hesabının kim oldugunu bilip susmanız gibi mi? Thanatosun multi olarak kullandıgı hesapların 2si ittifağında.

• Thanatos hesabının kim oldugunu bilip susmanız gibi mi? Thanatosun multi olarak kullandıgı hesapların 2si ittifağında.

thanatosun kimde olduğunu biliyorum evet. ama bunun meseleyle ne alakası var? özelden yapılan muhabbetleri ve benim tavrımı nereden biliyorsun?

thanatosun vurduğu hesap multi oluyorsa git önce bilgekaandan henryden başla multilerle uğraşmaya. ittifakımızda thanatosun değil 2 multisi, 2 metali bile yoktur

• ShutDownn iftra atarken önce kendi elinizin kirlendiğini bilin lütfen. Bazı arkadaşlarımız bir kaç defa vuruldu diye bu ithamlarda bulunamazsınız. İttifağınızdan Oky kardeşimiz bir çok kez benim filoya kalkmış ve her seferinde zor kaçırdım. Ama saniye farkı ile vurmuşluğuda vardır. Hepimiz çalışan insanlarız insan hali, yorgun olunuyor Bi hitap düşüp oyun unutula biliyor ve neticede filolar vurulabiliyor. Bir oyuncu başka bir oyuncuya iki kez vuruldu diye onu multisi olarak kasttemek kişinin aynı işi yaptığının delili olarak görünür. Daha evvel de dile getirdiğim gibi atasözü der ki "kişi herkesi kendi gibi sanarmış" Filo da çok güzel puanlar yakalamış ve yükselmiş siniz bunu multili veya multisiz bilemem. Ama şu bir gerçek ki filo iner inmez 30 saniye sonra ittifak oyuncularınızdan filonun indiği aya sonda gelmesi de farklı bir konudur! Filonuzun gücü ile konuşmak ayrı, delil ve netlik kazanmış açıklamalar ile konuşmak arasında çok büyük fark vardır bilesiniz.