[TOT: 2.350.918.000] Ersun vs. BOZOK [KRN] (S: 303.104.000, D: 2.047.814.000)

Sevgili Arkadaşlar,

Yeni güncellemede dikkat etmeniz gereken bir husus ; İlk sınıf seçiminiz ücretsizdir, sonraki sınıf değişimleri ücretlidir.
Ancak sınıf düğmelerindeki DURDUR butonuna basarsanız sınıfınız durur, yeni sınıf seçmek zorunda kalırsınız ve bu da ücretlidir.
Bunun için bu hususa dikkat ediniz, çünkü yapacağınız bu hatayı bizlerin düzeltme gibi bir şansı yok yeni seçim içinde ücret ödemek durumunda kalırsınız.

Bilginize.
wonderlive1973
  • bende vuruldum bellatrixte bu şekilde işe dalıp ama oyun açıktı önümde bakamadım tebriğimide ettim helal hoş olsun dedim, oyundayım diye ceza almakmı gerek, bir çoğumuz masa başı işindeyiz anlık işe dalıp vurulabiliyoruz

Sizinle aynı fikirdeyim... Bu bir ceza sebebi olmamalı, ikna edici daha fazla delil şart. Aksi halde bu sebeple birine ceza verip bir başkasına ceza vermemek adil bir davranış olmaz...

• Sizinle aynı fikirdeyim... Bu bir ceza sebebi olmamalı, ikna edici daha fazla delil şart. Aksi halde bu sebeple birine ceza verip bir başkasına ceza vermemek adil bir davranış olmaz...

ceza alan iki oyuncu daha önce birbirlerini sondalayan birbirlerine saldıran oyuncular uzun zamandır nasıl takviye olduğuna kanaat getiriliyor anlam veremiyorum. Oyundayken inaktiflere dalarken bile 6 / 24 kuralına dikkat eder saldırdığım yeri not alır 24 saa sonra tekrar saldırırdım ceza almayim diye gerisini sen düşün

• Amac insanlari bezdirip yeni evrene gitmelerini saglamak.

Ayrica once de soyledim ve hala soyluyorum, oyunda bazi oyunculara degisik muamele yapiliyor.

Fazla konusunca da baslik kapaniyor.

Ticket at deniyor: Attigim ticketi degerlendiren kisiye guvenmezsem bir ust kim soylenmiyor.

Yakinda bu baslik da gider benden soylemesi.

Ha unutmadan: Hani kesifte oluyor ya zzzzt, bzzzzzt. Gecen forumda oldu, bazi mesajlar zzzzt bzzzzt.