Bireysel Evren Rekoru KaZiMKaRTaL [CEPHE] vs. SESSIZ GEMI [AILE]

• 07-11-2019 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran KaZiMKaRTaL [CEPHE]

Kruvazör 793

Komuta Gemisi 4.171

Fırkateyn 1.057

Savunan SESSIZ GEMI [AILE]

Küçük Nakliye Gemisi 2.570

Büyük Nakliye Gemisi 148

Ağır Avcı 2

Kruvazör 20

Geri Dönüsümcü 64

Casus Sondasi 31

Fırkateyn 115

Hafif Lazer Topu 44.063

Savaş sonrası ...

Saldıran KaZiMKaRTaL [CEPHE]

Kruvazör 0 ( -793 )

Komuta Gemisi 0 ( -4.171 )

Fırkateyn 11 ( -1.046 )

Savunan SESSIZ GEMI [AILE]

Küçük Nakliye Gemisi 1.303 ( -1.267 )

Büyük Nakliye Gemisi 104 ( -44 )

Ağır Avcı 1 ( -1 )

Kruvazör 14 ( -6 )

Geri Dönüsümcü 44 ( -20 )

Casus Sondasi 17 ( -14 )

Fırkateyn 114 ( -1 )

Hafif Lazer Topu 22.272 ( -21.791 )

Savaş berabere bitti.

Saldıran taraf ele geçiriyor:

0 Metal, 0 Kristal ve 0 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 362.167.000 birim kaybetti.

Savunan taraf, toplam 49.821.000 birim kaybetti.

Şu an bu koordinatta 166.662.300 metal ve 79.081.800 kristal bulunuyor.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: -68.272.700

Kristal: -30.874.200

Deuterium: -17.276.000

Saldıran toplam 116.422.900 kadar birim kaybetti.

Özet savunan(s)

Metal: -35.840.500

Kristal: -13.913.500

Deuterium: -67.000

Savunan toplam 49.821.000 kadar birim kaybetti.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.2.2 tarafından hazırlandı

merhaba,

öncelikle bu savaşın benim için büyük bir anlamı var konuya hakim olan arkadasların bilgisi var zaten

hayatımda boyunca denk gelen en cok şanslı kişi diyebilirim kartal için onunda şansı buraya kadar sürdü.

4 günlük bir hazırlıgın sonunda arkadaşa hakettiği dersi vermiş oldum.

fazla uzatmıyorum.

SAVAŞ TÜM İTTİFAK DOSTLARIMA YANİ AİLE İTTİFAKINA GELSİN

ERGÜN ABİ İBRAHİM MURATLAR KAAN FATİH ABİ UĞURLAR ÖMER BÜLENT ABİ SAMET

adı daha aklıma gelmeyen tüm AİLE ittifakına gelsin

savas oldukdan sonra laptop kendı kendıne guncellemeye basladı kafayı yedı tlf dan int cok yavas cektıgınden harabede

150 m kadar cöp aldm harabeyı alırken bana gelen saldıryı dıkkate almadım bakmadım kartal sandım oysakı bana dost gibi

kapıma sıgınan eleman afyok bnm gd lere kılıt atmıs ayrıca harabedende acıkmıs olsa gerek hırsızlık da yapmayı kendıne

yakıstırdıgı gıbı benm gdlerı vurdu

kapınıza dost gıbı sıgınan sıgınmacılara kapı acmamak gerekmıs gokhan 1 bu eleman 2 oldu sıgınmacı elemanlar

herneyse sonuc olarak amacıma ulastım

yeni bireysel evren rekoru evrenimize hayırlı olsun ,

• Tebrikler kardeşim emeğinin karşılığını büyük ustalıkla aldin ... madenden çok daha öte bir savaştı masallahin var ... plan tıkır tıkır işledi .

• Tebrikler. Analizi iyi yaparak güzel hazırlanmış bir savaş.

Rekorunuz hayırlı olsun.

Savunan Mustafa abi' ye geçmiş olsun. Toparlanması kısa sürer onun.

Savaşı anlatmanıza bakarsam birkaç soru takıldı onları sormak isterim.

1- Af Yok kapınıza mı sığındı, Sizi defalarca koruyup kolladı mı ? bir kaç kere dur atıp kolladığını biliyorum.

AF YOK' u tanımam ama herkesin birbiriyle rekabet ettiği bir evrende ittifak dışı insana hakaret etmenizi anlayamadım.

2- SALTANAT yapmış gibi anlatılmış savaş, öyleyse SESSİZ GEMİ kim veya oyunları sizde kim kaç kişi oynuyor ?

Ya da savaştan sonra SALTANAT abinize kıyak mı geçtiniz AL abi savaşı as diye.

• ben zaten SALTANATIM ısmımı bılerek degıstım takı kartalı vurana kadar oyle kalacaktı ve vurunce ılk ıslerımden bırı ısmımı tekrar kullanmak oldu.

gokhanın benm fıloyu sattıgı gıbı dost kazıgı yemıstım

afyok denen elemanda kartalı vuralım dıe kapımı caldı oncesındende eren ile birleşip benı yem olara kullanıp kartalı vurmak planlarıyrdı

sunu gordum afyok muhendısmıs ama karanterı yerıne oturmayan bı eleman yapacak bısı yok

dost edındıgın adama fılo kaldırmak boyle olsa gerek

kardesım umarım aklında soru kalmamıstır

• Saldiran arkadaşa geçmiş olsun kendisini tanımam ama ismine aşinayız eski evrenlerden saglam oyuncudur.

Savunan arkadaşıda tebrik ederim rekor hayırlı olsunnn

">

• Öncelikle tebrik ederim, gerçekten çok iyi kurgulanmış benim diyen oyuncunun yiyeceği bir tuzaktı.. Ancak bu ustalığı savaş sonrası sürdüremeyip gd lerini vurdurman harabenin kalanını toplamama sebep oldu. Ayrıca merak ettiğim şu, sen bu hesabı ne zaman devraldın? Devirmi aldın yoksa bakıcı olarak mı girip bu savaşı yaptın? Zira seni ıss rekoru yaptıktan sonra bu hesabı da bireysel yaptım geçen hafta bir 100m filosunu daha vurduk arada yağmaladıklarım hariç yani tüm bu süreçte hesapta sen mi vardın merak ettim. Yani tarla muamelesi gördüğün bu süreçte hesabını kimin sattığını düşünüyorsun? Bu kadar hırs yapmana gerek yok, bak ben her evren bir kaç kere rekor olurum ama oyunuma sahip çıkar yine toparlarım keyif almaya bakarım, Bir oyun yüzünden kimsenin ölmüş anasına küfür etmene gerek yok..

• Tebrikler mustafa reis :) plan işlemiş güzel sonuç almışsın sonrası hariç.

Efreeti ve KaZiMKaRTaL sorunuzun cevabına gelirsek ilk savaştan sonra hesap el değiştirdi. Devir etmek yasak mı ?

velhasıl kelam rekor evrene hayırlı olsun.

ne diyordunuz #cephecopoldu :F

Şampiyon Olan Takımı Tutmadık , Tuttuğumuz Takımı ŞAMPİYON Yaptık.
    Satır Satır Satır , Döner Döner Döner , Bu Alemde Kral
    ! KARAGÜMRÜKLÜLER !

imza İçin Hell Gate'e teşekkürler

• Kazim kartal deilde baska biri olsa idi bu savasta cok fena dalga gecicektim 600e kirdirdi felan anladiniz

Saldiran arkadasa gecmis olsun ani dalginlik kotu sonuclara vesile oluyor

Savunan arkadasa tebrikler guzel set dizmis km ile rekor hayirli olsun

• saldıran kazım kartal a geçmiş olsun savunmaya savaş için tebrık ama kendi kusurunu baskalarına yamamak buda farklı birşey olsa gerek fılosu yerde uyuyor 2 3 saat vurulunca uyandırmayan hesabımı sattı oluyor ne dünya burdan kendine pay çıkarıcak ego çıkarıcak san oynama fılonun basında dur baskasının şeyiyle anladınız kanımca kı uyumussun vurulmussun arkadasın da senı uyandırmamıs bu kadar basıt karambolde gitmişssin o savaşı bunlara sattı dıye yazıyorsun yazık bu anlayış bitmedikçe çöp oyuncular olarak devam edersiniz kanımca sadrazam parasıyla hammaddelerı toplar 1 tane bırıncımız var dıye avutarak oynayın durun evrenı işte savaş açıklaman dan rekor olmanı başklarının suçu dıye gostermen kalite düzeyini döküyor

kazım usta ya tekrar geçmiş olsun

bu zamana kadar ki başarılı oyunculuğunla gösterdin ki bu tip oyuncuların topluluğunun çok olduğu yerde yıne kolay basar vururgeçersin

buzkalpli

Kah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi kah inerim yeryüzüne seyreder alem beni

• KaZiMKaRTaL

Siz saltanat hesabını gökhan size peşkeş çektikten sonra arkadaş buna geçti. Ve intikamı için elinden geleni yaptı.. sonrasında sen tarla demissin ya evet senide rekor edip buraya asıp COP etti . Olay bu kadar basit ağlamayı bırakıp gözyaşlarını sil acını anlıyorum... sadece saltanat emaneti olan şehri filolarını almaya geldi ve hepsini aldı.. :))) AFYOK hatasını biliyor sende yaranmak için peşkeş çekme:))) çünkü seni vurmak için 1 ton plan yapan adamdır kendisi .. Nasıl saltanatı sattıysa senide satar ...

• teşekkürler tebrik için

savastan 3 dk sonra 2 tane laptop aynı anda guncelleme basladı kendı ekan gıttı tlf dan gırdım ınt cekmıyo bu turk telekom intneti beni maffetı

tlf caldıgında ınt kesılıyor yanı sansızlık yasandı hesaba ara ara girebildım

obur olaya gelince de gokhandan sonra ben bu oyunda senı vurmadan cıkmıyacam diye karar aldım o hesabı ben devir aldım evet vuruduggun fıloları ben 1 gunde bastım 600 fırfır 800 fırfır ilk olayda sana kurdugum planın saatını beklerıken uyuya kalmısım 48 saatır uyumamıstım

2. 800 fırfırı vurma olayına gelınce trafıkde sureklı ceza yedıgımden yogun bı trafıge denk geldım ben guncel yaptıkdan sonra sen kalkmıssın ve dıger guncelımde vurulmustum sansın yaver gıtmıstı evet yaptıgın yagmalar vurdugun fılolarda hesapda bendım

bu gune kadar hayatımda 1 defa vurulmustum oda uyuya kalarak

ılk defa 1 evrende ard arda vurulacak ilke imza attırmıs oldun

ıttıfagımdakı arkadaslar olsun cevremdekıler olsun dalga gecemeye basladı haklılardıda

baktımkı iş olmuyo kagıt kaleme basvurup kesap kıtap derken 4 günlük bi emeğin sonucu almıs olduk

bir dıger konu vurmak vurulmak dogal normal birşey

fakat sızın benı ılk vurdunuz savasın adil olmadıgını dost kazıgı yıyerek fılomun hiç yere gittigini dusunuyorum herneyse o konular gectı

tekrar yapılanmanızda başarılar

iyi oyunlar