zoro [SANCAK] vs. Dovahkiin [MIRS]

• Arkadaşlarda bukadar net yazsa sıkıntı olmıycakta biz hasımmısınız diye soruyoruz yok avukatmısın yok yağma nedir bilirmisin gibi cevaplar alınca elbet konu uzuyor.

Diyorum ya insan önce okuyup karşıdakini anlayıp sonra cevap vermesi gerekiyor.

Aslında yazılması gereken cevap yukarıda belirtilmiş

olay bukadar net bunu yazmak zaten yeterliyken kimsenin egosunu sergilemesine gerek yok

bana kalırsa her iki tarafta kendine göre haklı kim daha haklı tartışılır bu konu vurdukta vurmadık mı dedik ? bence bunlar bahane arkadaşlar herkez birbirini vurabilir vurmayada bilir ben bunları neden yazıyorum bilmiyorum şuan herkeze iyi geceler. :F

Kalabalıkta Artistlik Yapanın,Tenhada Özrü Kabul Olmaz.

• bu arada şu yazdıklarından çok etkilendim tam benim aradığım kriterlerde hasım :like: yeni evrene gitmesem bana ulaşabilirsin. :d:

Kalabalıkta Artistlik Yapanın,Tenhada Özrü Kabul Olmaz.

• Öncelikle foruma bu savaşları asmanın ve polemik yaratmanın gereksiz olduğunun geç de olsa farkına vardım. Olayın sıcaklığının vermiş olduğu hırsla savaş raporlarını bile detaylı incelememiştim ama eymenko ile aramızda geçen diyalogda sizin için karlı bir savaş olduğuna kanaat getirdik ve olay benim için kapandı. Mesaj da orada duruyor. Ayrıca oyun içinden de üslubumun yanlış olduğu ile ilgili size bir mesaj atmıştım.

Gün içinde üretimi sıfır yapma gibi bir durum yoktu. Sömürgelere yakın olduğunuzu bildiğim için yağma riskine karşı günde birkaç kez madenleri topluyordum. Bir kademeci üretimini niye sıfırlasın ki. :)

Kimsenin benim avukatlığımı yaptığını düşünmüyorum, kaldı ki gerek yok zaten. Elbette herkes görüş ve düşüncelerini dile getirebilir ancak sizlerden ricam konuyu dallanıp budaklandırıp başka yerlere çekmemeniz.