ARES [KAMIKAZE] & Peder [KAMIKAZE] & Kn1ght [KAMIKAZE] vs. masteryoda [TOT: 2.997.946.000]

• masteryoda08.11.2019 14:15:24 tebrikler gençler.
      cuma namazına denk geldik çekemedim filoyu iyi takip etmişsiniz :)
    • ARES08.11.2019 14:16:12 teşekkürler hocam geçmiş olsun. bana da hutbede harabe takip ettirdin.

hayırlı cumalar. iyi oyunlar
    • masteryoda08.11.2019 14:16:55 Allah affetsin ne diyeyim :)

kılmasaydınız bari 😀

inananlar asla kaybetmez...

• Saldırana tebrikler ustalık işi bir adam vurma taktiği. Ben şahsen beceremiyorum ilk bu şekilde vurulduğumda hile ile vurulduğumu düşünmüştüm.

Savunana geçmiş olsun, kendisi için fazla kayıp sayılmaz.

Harabe takibini geçin yerde off olan filolar ve kırdıkları filolar dışında meziyetleri olmadan savaşlar yapan insanlar iftiralar ancak sizin gibi suretlere yakışır doğrusu. Böyle kutsal bir günde ağzınıza aldığınız laflara dikkat etmeniz için ailenizden hiç mi eğitim almadınız?

Bir sözümde forumda sinirlenip reelde karşılaştığı herkesi döven psikopat şahısa olacak

Kaç yaşına geldin hâlâ aynısın. Gerek yok böyle şeylere adam taa nerde sen neredesin, onun yaşı kaç senin kaç, senin seviyen ne onun ki ne?

Gerek yok böyle ortamı germeye. Yazık sanal rakamlardan oluşan bir oyun için şu konuşmalara yazık. cidden acıdım bir oyun sizleri ne hale getirmiş böyle.

• pasted-from-clipboard.png

Belki içine kurt düşen arkadaşlar vardır. Şöyle savaşın olay örgüsünü kısaca özetleyeyim.

İlk olarak 4. galakside izlediğim frequency, stoch, rizo, cekmeceli gibi isimlerin yanında masteryoda da vardı. Standart sondalarımı atarken masteryodanın filosunu gördüm.

Tabi hemen sıçradım kalktım falan o arada goygoylu oyuncuları izliyorum. Biraz uçtuktan sonra kaldırdığını gördüm sürekli sonda ile kontrol ediyordum, çünkü savunan arkadaş on yazmıyordu ve eğer belli bir sürenin üstünde uçar isem ve birazcık oyundan anlıyorsa çok rahat dönüşüm alınabilirdi.

filo.jpg

Baktım kaldırmış hemen söme mi attı acaba diye meraktan bir radar atayım dedim ve kendi harabesini söktüğünü gördüm. Benim de yavaştan cuma hazırlıklarına başlayacağım zamana yaklaşıyordu.

pasted-from-clipboard.png

Arasında 5 dk olan iki rapor var elinizde ve arkadaşın cuma vakti kendi harabesini söktüğünü görüyorsunuz, azıcık filodan anlayan arkadaşlar harabeye atmış olabileceğini düşünüp harabe takibi yapar. Ben de keza öyle yaptım. Uygun zamanı bekledim ve hemen sonda patlatmadım. Son ana kadar bekledim ve son 5 dk 2 tane sonda patlattım. Harabe söküş süresini aldım. Savaşa kısa bir süre kala goygoyluları kontrol ettim çoğu yerdeydi. Benim gün içinde onlarca sonda attığımı bildikleri için çok önemsemediklerini düşünüyorum.

pasted-from-clipboard.png

Bir tek disj vardı ikizinde durmayan, onun da nerede oldugunu tahmin ettigim icin filosunu bulmak icin sondalamadım.

filo.jpg

Kilit attığım zaman da galaksi ötesi dur varsa diye fırkaları az yolladık ki çakılırsak da çok koymasın istedik. Arkadaşa özellikle 4 sorti attım, ki ben bu kadar maden vurdursam baya bi kendime gelemem. Kendisine toparlanma payı olarak kaldı 350m civarı bir maden. Hayrını görsün.

Tekrardan herkese iyi oyunlar. Bilip bilmeden sağa sola salça olmayan arkadaşlara hediye olsun ;)

• Tebrikler Çağrı

Vurduğun arkadaş astro için maden biriktiriyordu. Deu fazlam var mı diye bana da sormuştu hatta.

Şimdi biraz zamana ihtiyacı olacak kendisine geçmiş olsun diyorum.

Deuyu Peder sormadan harca :)

Güzel maden tebrik ederim tekrardan....

• tebrikler

yukarda arkadaşın söyledıgıne hitaben diyorum ben hayatımda bir sefer harabe ye filo kaldırmadım genelleme herseye yapılmaz

tartışmaya gerek yok tebrık edilir gecmıs olsun denir şüphe varsa ticket açılır yönetim ne ise kararı verir savaş temız yada pis demiyorum ama burda ne savaşlar oldu altında romanlar yazıldı sizlerin burda tartışmanızla karar vermiyor maalesef yönetim

C19-C1-D12-13-BE-4736-9814-9-D6769-FB1688.png

• kılmasaydınız bari 😀

burda konuşulacak bir şey değil tabi mutlak Rahman bilir ama hutbenin adabı var nasıl namazda birşeyle meşgul değilsen bu hutbe içinde geçerli arkadaş için demiyorum konu ondan açıldığı için dedim genel olarak insanımız hutbeyi gereksiz önemsiz bir şey gıbı görüp sünneti kıldım hoca farzı kıldırana kadar olacaklar kendısını ilgilendirmiyormuş başka dünyadaymış gıbı davranıyor

C19-C1-D12-13-BE-4736-9814-9-D6769-FB1688.png

• Hak ile irtibata geçince halk ile irtibatı kesmek gerek

01100001 01010001 01110101 01100001 01010001 01110101 01100001

10 çeşit insan vardır binary sayı sistemini bilenler ve bilmeyenler

• goygoy un birisinin savaşına kırdı yazması çok komik duruyor açıkcası insanın gülesi geliyor ve tutamıyorum kendimi gülüyorum okurken :)

savaşın temizliği gün gibi ortada ustaca takibi yapılmış bir savaş gerçekten tebriği hak ediyor :like:

Ares in savaşlarını ve üslubunu takip ediyorum filo kırmaya tenezzül edebilecek bir oyuncuya benzemiyor .

savunmanın mesajı da gayet samimi . Geçmiş olsun toparlanmasında kolaylıklar diliyorum

forza-6.gif

İmza için Forzacığıma teşekkürler:girl:

• Konu dışı ve kışkırtma içerikli mesajları ve ilgili alıntıları kaldırdım. Kuralları gayet iyi biliyorsunuz. Tartışmalarınızda ölçüyü kaçırmayınız.

Devamı halinde tekrar uyarı yapmayacağım.

Keyifli forumlar.