CEZA!! God of war - dimetoka - samsun ve daha birsürü şey...

• Evet gelelim fasulyenin faydalarına forumda bangır bangır savaşların altında üstünde heryerinde paylaştığımız ve yandaşları tarafından savunulan bu arkadaşı, sonunda attığımız ticketlardan bir tanesinde yakalamayı başardık. Öncekilerde de yönetim de %100 emin olmasına rağmen, ustalıkla kırıp hata yapmadığı için cezadan yırtmıştır, ancak geç te olsa adalet tecelli etmiştir.

Öncelikle kimdir bu Dimetoka;

resimden de görüldüğü üzere evrende baştan beri oynayanların bildiği ufak bir hamsi hesabı. Bu resme bakıyoruz bir çok kez isim değiştirilmiş

Önce God of ismi samsun yapıldıktan sonra bir kez vuruyor;

tabi bu sırada biz yine ticket attık ama, yönetim herşey usulünde demişti. Onlar da çaresiz kalıyolar böyle usta kırıcılar karşısında.

Sonra isim xrm oldu isim değişir değişmez ticket atıldı fakat vurulmadı. taa ki dimetoka yapılana kadar.

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere 2 kez vurulduğu tarihler ve vurulan filo grafik şekilde gözükmekte.

Bu resim dimetoka/samsun son 2 aylık tahrip ve kayıp grafiği

Yukarıdaki de God of war ın 2 aylık tahrip ve kayıp grafiği, Gördüğünüz gibi aynı tarihlerde örtüşüyor.

Bu arada bilmeyen varsa God of war hesabı eski Nrttn yldrm hesabıdır. Kendi hesabını Mby' ye vermiştir. Nrttn yldrm hesabı da bildiğiniz üzere bundan 1 ay önce forumlarda satılıktı. hatta bir cezai işlem oldu ancak sonra hemen açıldı. güzel çevrildi. Sonra o hesap God of war a geçti.
    her ikisi hesap ta eski Downahar ittifakı üyesidir

Son olarak ta her ikisinin üstü çizili hali;

Şimdi normalde bu konuyu açıp derdim ki god of şundan dolayı ceza aldı. Ancak forumda ne yazıkki bazı şeyleri defalarca anlatmamıza defalarca söyleyip fotoğraflarla sunmamıza rağmen anlamayan yandaş medya daha da üstüne birşey söyleyemesin diye bu şekilde yazdım. yani KRAL ÇIPLAK diyebilmek için değil alın size tüm delilleriyle diyebilmek adına böyle bir sunum hazırladım.

Ha nolucak bu hesaplar tekrar açılacak. Tekrar oyun oynucaklar. Belki isim değiştirecekler. Ama şunun utancıyla belki bir nebze yüz kızarıklığı yaşanır ve bir daha yapmaz diye umut ederek paylaşıyorum.

Bunun yanında daha paylaşacağım şey çok ama zamanını bekliyor, illaki hata yapacaksın. Şuanda bilindiği üzere bizle ittifak savaşı içerisindeler. Ancak bunu yalnızca bu yukarıdaki ve bunun gibi kırılan filoların özgüveniyle değil de biraz da bilek hakkıyla yapabilselerdi çok sevinirdim oyuna renk katan bir olay çünkü. Şimdilik bu kadar..

Önemli bilgi ; inferno ittifakında hakkıyla oynayanlar da üzerine alınmasın. Onlar kendini biliyor.

RASTGELE...

• Her savaşlarina kirdiniz diyorsunuz diyen yandaş medyaya güzel bir cevap olmuş oldu. Teşekkürler god of. :) Sirada muhteşem takipçi Kara nickli oyuncu var. Ne haltlar yediğini biliyoruz merak etme. Xxxxx nickli eski htt li gicik internetciyi tatilden çikarip kirip takibim iyidir diyen Kara. Sira elbet sanada gelicek. Ama bugün ama yarin.

E 48
    E 52
    İzar
    Kallisto
    Nusakan
    Rhea

• Eline emeğine sağlık, güzel açıklamışsın. Laz Bebe - Huso - Sancar zamanından beri tahrip puanı takibi yapan herkesin farkedebileceği ölçüde filo kırma işine bulaşanlara karşı tepkim açık şekilde dile getirdim, tabi ki kendilerinden başka kimse sallamadı. God of War bir kere Fenririn Kıyameti ile benim yanıma geldi, onu vurdu, beni denk getiremeden gitti. Şimdi yine bana bilenecekler, ancak bariz bir şekilde hile yapan bu kişiler ortalıkta biz temiz oyuncuyuz diye dolanmasa ben de sesimi çıkarmayacağım, oyunu böyle anlamsızca oynamak demek ki onların tarzı, ülkedeki doyumsuz insan profilin bir yansıması diyip geçeceğim. Ancak onlar konuşursa biz de konuşuruz ki meydan onlara kalmasın. Biz derken heterojen bir grubu kastediyorum, ANKA ile ittifak olarak bir ilgim yok, içlerindeki 2-3 kişi ile arada bir seviyeli muhabbetimiz var o kadar.

Ogame neden kan kaybetti sorusunun en güzel cevabı burda. Şimdi bu hilecilerden biri gelse vursa ben de oyunu bırakırım, çünkü düzgünce vakit geçirmeye değmeyecek bir platform olarak görüyorum artık. Cezalar caydırıcı değil, oyuncular oyuncu değil...

• geçen 1.6m puanken nrttnyydmr benim nakliyelere kilit atmıştı, kilidi filonun 2 saniye önüne attı ben kendisini centilmence uyardım, konuş attığım için geri çekerim gerekirse dedim, fakat herkesi kendimiz gibi iyi niyetli kaliteli ogame oyuncusu sandık, filoyu yavaşlatarak 3bin bn vurdu 2.225 de neticede benim gibi köklü bir ogame oyuncu dostu kaybetti, filo kırdıysa beter olsun, kırmadıysa devam :b3:

• arkadaşlar bunlar bitmez sinirlerinizi boşa germeyin şu oyunda

değmez ,az kafa dağıtmaya girdiğiniz şu oyunda ,kafanız dahada bozularak çıkıyorsunuz

oyunu hakkıyla oynayan yok sahte savaşlar yapıp asıyorlar üstelik sahte savaşlar yapmak için para ödüyorlar :D

bozuk durumlar :D bunlarla uğraşılmaz

ozpUB1.png

Oyun Bırakılmaz Sadece Ara Verilir

• Ellerine sağlık abi sizin gibi temiz oyuncular sayesinde kirli oynayan oyuncular ortaya çıkıyor ve bu bütün temiz oynayan oyuncuların hakkını savunmaktır bunun için teşekkür ediyorum. Abi böyle oyuncuları yüzü asla kızarmaz devam ederler bu tür işlere çünkü en büyük benim egoistliği var 1. olsan nolcak adın çıkmışsa 9 a. Uzun bir ara verdikten sonra geçen mart ayında başladım ogameye 16 evrende de oynadım. Vuruldumda az vurmuşluğum var kademeci olduğumdan şükür adım çıkmadı çünkü temiz oynadım. Temiz oynayan bütün oyunculara selamlarımı gönderiyorum. Ogame varsa biz temiz oyuncular sayesinde var. Çoğu kişi bana 16 evreni programlamı oynuyorsun bu kadar evren yoksa idare edilmez diye özelden çok yazdılar. Yine diyorum herşey de doğruluktan dürüstlükten yana olursan oyunda olsa Allah senden yana olur. Temiz oyayın temiz kalın dileklerimle.

• [TOT: 4.430.608.000] GoD of WaR [iNFeRNo] vs. 38 KARA 38 (S: 1.010.036.000, D: 3.420.572.000)

Şu savaş daha 1 ay olmadı, Burdaki 38 kara 38 i vurup rekor yaptı, şuanda o 38 kara 38 eski mby nin hesabı verdiler ve yalnızca kara olarak İNFERNO ittifakında.. :x8:

Yorum yapmayayım dedım yazosmalar sonuclansında yapayım dedim ama işte senin bildiğin yanıldıgına yetmez mby nın hesabındaki 38kara38 degil sallayıp konustu gun burdan belli

O grafikleri Sony ve patron içinde cıkarmısmıydın grafikler cakısacak tabı ben vurdugum için hayran kaldım senin grafik yorumlarına böyle devam

• Yorum yapmayayım dedım yazosmalar sonuclansında yapayım dedim ama işte senin bildiğin yanıldıgına yetmez mby nın hesabındaki 38kara38 degil sallayıp konustu gun burdan belli

O grafikleri Sony ve patron içinde cıkarmısmıydın grafikler cakısacak tabı ben vurdugum için hayran kaldım senin grafik yorumlarına böyle devam

yav bide utanmadan hala yazıyosun. burdaki konu kara mı ? veya grafik mi? ha 40 yaşında adamım böyle şeyler yapmaya utanmıyorum varmı itirazı olan de? sana yemin ediyorum bir daha yazarsam. söz özür de dileyeceğim.

• Bir hile hurda varsa sonuna kadar cezasını ceksin.

Tahsin hilenin mesleği yoktur. insanın içinde hırs varsa herşey yapılır. koca koca adamlar oynuyoruz ama işte kim kimi kandırarak oluyor onuda Allah biliyor ;)

• fenrir takip ettigim bir evrendir, iki buyuk ittifak var belli ki ve bu iki taraf da birbirini kirmakla sucluyor.

oncelikle yazdiklarimda tarafsiz oldugumu dile getireyim.

filoyu vurdugu icin zaten tahribi artar digerinin de duser mantikli dusunursek, olabilir evren 1de 7 kere ayni kisiye vurulan insanlar taniyorum. bu evrende her savasin altinda bir tartisma var, bu uzucu bir durum, sadece bu kisi degil evrendeki cogu kisi zan altinda, benden uyari hareketlerinize dikkat edin, uzulursunuz

paylasan insani da tebrik ederim takibi iyi fakat anlatmak istedigini pek kelimelere dokememis. ben anliyorum ne demek istedigini

god of war a gelirsek, ferhat beyi tanidigim kadariyla durust bir insandi, hatasindan dolayi GoD of WaR ozur dileyecegine inaniyorum, ne de olsa cocuklara her seyden once pismanligi ve de durustlugu ogtetiyor. durust olamadi fakat pisman olmasini bilmeli.

neyse cok yazdim, eger igneleyici, kendisini dogrudan rahatsiz ettigimi dusunen varsa simdiden ozur dilerim..

• Çok haklısınız Ezgi hanım.