Pazar Yeri - Yöneticilerin Dikkatine..

• Merhabalar, malum yapılan son güncellemeden sonra ortalığın kan gölüne döneceğini hepimiz biliyorduk. İlk günlerinden beri bu oyunu oynuyorum, çok şey gördüm. Gf'nin bir çok yanlış hamlesini gördüm. Misal son güncellemede kaşifin bu kadar baskın olması gibi.. Ancak bunlar hep oyunun içinde yapılabilir hatalardı bana göre. Yönetici bir oyuncunun hilesini yakalayamaz, göremez, panel yetmiyordur, team kullanıyordur v.b. hepsine amenna.

Ancak son bir kaç gündür resmen gfnin sunduğu alt yapı desteğiyle göze soka soka yapılanlar karşısında her ne kadar temel suçlu gf'de olsa yönetimden ses gelmemesini içime sindiremiyorum. Örneklendireyim..

Olay mahalli Evren 1

Deccal: 2 günde 200 milyon puan eridi

https://www.mmorpg-stat.eu/0_f…ftr=154102.dat&univers=_1

biomass1000: 1 günde 117 milyon puan eridi

https://www.mmorpg-stat.eu/0_f…ftr=584404.dat&univers=_1

gönül dağı: 1 günde 75 milyon eridi

https://www.mmorpg-stat.eu/0_f…ftr=584433.dat&univers=_1

Eritenler:

Mahi: Halen takas işlemlerine devam ediyor. Gemileri teslim almadığı için puan artışı görünmüyor. Deccal hesabıyla paslaşıyor.

Banker Bilo: 1 günde 95 milyon puan civarı artışı var.

Alışverişleri engelleyebilmek adına basılı metal 46 binasını iptal edip araya girdim, 1100 rip, biraz kom biraz firka aldım. Başka bir arkadaşım 750 civarı rip aldı. Totalde 3000den fazla ripin transferini engelledik. Bunun için mesai harcadık. Sabah kalktığımda şöyle düşündüm bu saçmalık benim görevim mi ? (Ben ele geçirdiğim riplerden haksız kazanç elde etmeyeceğim.)

Ve bu arkadaşlar diğeri yaptığı için kendisini haklı görüyor. Bizim gibi oyunun içinde kalmak için çaba harcayanlar ise debelenip duruyor. Miktar o kadar büyük ki arada kesik attıklarımız arkadaşların doğal olarak umurunda değil. Ve bunlar sadece bizim oyuncu gözüyle yakalayabildiklerimiz. Daha alttan neler dönüyor kaç hesap daha benzer atraksiyonda allah bilir.

Yönetim ve gf'ye sormak istiyorum:

Eğer herkesin gördüğü bu kadar açık hileler karşısında sesinizi çıkarmayacaksanız yada her hangi bir aksiyon almayacaksanız neden o makamlardasınız ?

Benim yada buradaki yüzlerce masum oyunucun haklarını koruyamayacaksanız neden sizden karanlık madde alalım ? %10 maden arttırımı için mi ? Komik sadece.

Bu yapılanı o oyuncuların yanına kar bırakırsanız bir oyuncu olarak size yada makamınıza saygı duymaya devam etmemi bekliyor musunuz ? Sakın topu gf'ye atmayın, siz gönüllü de çalışıyorsanız, belli bir ücret karşılığında da çalışıyorsanız gf'nin bir parçasısınız ve buradaki yüzlerce oyuncuya karşı sorumluluklarınız var. Sessizliğiniz benim için en büyük suçunuz. Çıkıp bu tip atraksiyonlara girenlere karşı yaptırımlar olacak deseydiniz dahi bu kadar ellerini kollarını sallayarak yapamazlardı. Klasik olacak ama.. Bu gemi bu yönde gidecekse ben bu geminin yanmasını istiyorum, kendimi tutuşturarak başlayabilirim. Siz bir şeyler yapmak istiyorsanız ve gf müsaade etmiyorsa buyrun hep birlikte yanalım. O da kabul.

Bunları sorduğum için 2005'ten beri kullandığım forum hesabımı ve evren 1 deki hesabımı kapatmayı, ceza vermeyi düşünür müsünüz ? Zira aksiyon almadığınız taktirde forum hesabımda, oyun hesabımda umurumda değil.

Özlemek baþka güzeldir.. Özlenmek baþka güzel..

• yelpazeyi e 1 le sınırlamamak lazım çevreyi de unutmayın

multileri yasal yoldan eriten çok var

3OnQWA.jpg

FIDIS te

hafif avcı - ağır avcı - kruvazör - komuta- bombardıman - muhrip - fırkateyn

metal karşılığı satılır ( oran : min değer + %15 vergi + ufak bir miktarcık kar )

oyundan pazar kısmında lexus olarak bakın

veya

satıştan önce haber edilmesini istiyorsanız mesaj olarak yazın

oyundan lexus

• Açık açık yazıyorum.

Bu konu hakkında bir aksiyon alınmaz bir yaptırım yapılmaz ise bu oyunu bırakmayı hesabımı silmeyi tahhüt ediyorum. Bu konuda ilk defa bu kadar netim. Bu kimin umurunda bilmiyorum ama gerçekten cılkı çıktı.

vaOjl6.png

İmza için teks'e minnetarım :D :D

E1-SNaKeS-NIGHT STALKER

• Şu an madenci hesabımdaki maden neredeyse sıfır. Hiç bir basılı kademem yok. Ve halen atraksiyon devam ediyor bir miktar rip daha geliyor ticaretten. (dip fiyattan)

• Yönetımdekıler her konuda etıketlenmesıne ragmen bır acıklama yapmadılar.Hesapların ıcını bosaltıp şişme fılolar devam edıyo 3 maymunu oynamaya devam edebılırsınız eserınızle gurur duyun.

p5oMbN.png

• Yönetımdekıler her konuda etıketlenmesıne ragmen bır acıklama yapmadılar.Hesapların ıcını bosaltıp şişme fılolar devam edıyo 3 maymunu oynamaya devam edebılırsınız eserınızle gurur duyun.

normal şartlarda bu kadar etiket için gelir gereksiz yere sürekli etiketlemeyin diye ceza gelirdi onun için bile gelinmiyor

3z3NnM.png
    İmza İçin Tsar'a Teşekkürler

• Forumda çok insan bunun böyle olacağını söyledi, açık açık yapılabilecekler anlatıldı . . . Önemsenmedi umursanmadı, bu olayda bu işi yapan adama ne diye ceza verecekler? Ceza verseler adam mahkemeye verse her türlü haklı çıkar, oyun ona imkan vermiş oda kullanmış. . Bu durumu güncelleme ile düzeltseler bile atı alan üsküdarı geçti olanları düzeltebilecekleri bir durum yok.

• gf bunu pazar yeri olarak getirmis yonetimden ne bekliorsunuz?

Soz haklarimi var saniyorsunuz?pazar yeri boyle olmaz kapatin demelerini ve gf nin de aaa tabi karfes hemen demesini mi bekliosunuz..

swapper ile ilgili görsel sonucu

• gf bunu pazar yeri olarak getirmis yonetimden ne bekliorsunuz?

Soz haklarimi var saniyorsunuz?pazar yeri boyle olmaz kapatin demelerini ve gf nin de aaa tabi karfes hemen demesini mi bekliosunuz..

Bunu yapıyorsanız bizim yönetici olarak burada bulunmamıza gerek yok demelerini bekliyorum. Açık ve net olarak. Çünkü dediğim gibi aksiyon almayacaklarsa benim gözümde ekranda yanlarında 5 yıldız 10 yıldız olmasının önlerinde panel bulunmasının zerre anlamı yok. Benim hakkımı koruyamayacaklarsa neden varlar ?

• Bunu yapıyorsanız bizim yönetici olarak burada bulunmamıza gerek yok demelerini bekliyorum. Açık ve net olarak. Çünkü dediğim gibi aksiyon almayacaklarsa benim gözümde ekranda yanlarında 5 yıldız 10 yıldız olmasının önlerinde panel bulunmasının zerre anlamı yok. Benim hakkımı koruyamayacaklarsa neden varlar ?

Hak derken? Pazar yeri gelmis legallesmis bazi seyler bi hak savunamazsin burda bunu getirende gf yonetim degil..sana uygun degilse yapicak bisey yok dersin onlar senin haklarini korumakla yukumlu degiller kurallari uygulamakla yukumluler bunlari karistirmayin ki legal olan birseyin hakkim diye konusamazsiniz..

Oynamassiniz artik bu oyunu olur biter..

Kabul edin oyun artik bu sekilde yapicak bisey yok..

swapper ile ilgili görsel sonucu

• Şu muhabbete de tav oluyorum. Kardeşim oyun bu imkanı vermiş adam değerlendiriyor. Evet teknik olarak doğru. Ee benim ve arkadaşlarım ve oyunu gerçekten seven, hakkaniyeti bırakmayan kimse neden hala buna tenezzül etmiyor ?Çünkü tam da şuan Pazar yerindeki imkanı hile olarak tanımlayan kurallar var. + Öyle bir kural olmasa bile eminim bu insanlar buna tenezzül etmezler. Ortada açık bir haksızlık, hak yeme vakası var. Ama işte bazı karakterler de bunu sadece fırsat olarak görüyor. Tekrar ediyorum, bu hile muptezellerine deselerdi ki, nasıl bir güncelleme istersiniz. Onların şu pazar yeri akıllarına gelmezdi.sirket açısından Bu problemi öngörememek bana çok saçma geliyor. Bakalım hakkımızı koruyabilecekler mi

• bide yok o kural ticarette geçerli diye savunma var birisi açıklarsa sevinirim pazar yerinde ticaret yerine başka bişi mi var ?

3z3NnM.png
    İmza İçin Tsar'a Teşekkürler