[TOT: 1.843.205.000] EyMeNKo vs. KOCA KURT (S: 188.830.000, D: 1.654.375.000)

• 12-01-2020 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar:

Saldıran EyMeNKo

Hafif Avcı 109.228

Ağır Avcı 284

Kruvazör 15.307

Komuta Gemisi 20.032

Fırkateyn 9.900

Reaper 1.001

Küçük Nakliye Gemisi 12.500

Casus Sondasi 1

Savunan KOCA KURT

Küçük Nakliye Gemisi 10.600

Büyük Nakliye Gemisi 4.200

Hafif Avcı 12.420

Ağır Avcı 7

Kruvazör 47

Komuta Gemisi 4.493

Koloni Gemisi 1

Geri Dönüsümcü 14.941

Casus Sondasi 62.500

Bombardıman Gemisi 6

Muhrip 3.964

Ölüm Yıldızı 1

Fırkateyn 4.744

Pathfinder 4

Savaş sonrası ...

Saldıran EyMeNKo

Hafif Avcı 80.937 ( -28.291 )

Ağır Avcı 226 ( -58 )

Kruvazör 13.846 ( -1.461 )

Komuta Gemisi 19.788 ( -244 )

Fırkateyn 9.848 ( -52 )

Reaper 997 ( -4 )

Küçük Nakliye Gemisi 9.246 ( -3.254 )

Casus Sondasi 0 ( -1 )

Savunan KOCA KURT

Yok edildi!

Savaşı saldıran taraf kazandı!

Saldıran taraf ele geçiriyor:

103.479.315 Metal, 3.551.050 Kristal ve 60.324.861 Deuterium

Saldıran taraf, toplam 188.830.000 birim kaybetti.

Savunan taraf, toplam 1.654.375.000 birim kaybetti.

Şu an bu koordinatta 754.800.726 metal ve 570.406.275 kristal bulunuyor.

Saldıran taraf, toplam 167.355.226 birim ele geçirdi.

Ay oluşma ihtimali 20%.

Saldıran(lar) harabeyi topladı.

Kâr/zararın özeti:

Özet saldıran(s)

Metal: 724.451.041

Kristal: 522.738.325

Deuterium: 56.542.861

Saldıran tarafından yapılan kâr 1.303.732.227 birimdir.

Özet savunan(s)

Metal: -925.218.315

Kristal: -674.459.050

Deuterium: -222.052.861

Savunan toplam 1.821.730.226 kadar birim kaybetti.

Savunan arkadaşa geçmiş olsun, yyb.

Savaşın herhangi bir hikayesi yok, rutin tarama yaparken denk geldi.

Harabe eksiksiz olarak tersaneme girmiştir.

OGotcha Savaş Raporu Dönüştürücüsü 4.3.1 tarafından hazırlandı

• Vallahi koca kurt haftalardır tatilde idi nasıl oldu da tatilden çıkıp bi anda sana denk getirdi filosunu sen de tatilde idin :D iyi denk gelmişsiniz.

Valla mesajla da söyledim kendisine ben tatildeyim sabah çıktım sen denk geldin diye. Oda bana aynısını yazdı hatta kurtardın beni yazdı.

Şans isi diyelim birazcık

• Bu zamana kadar nadiren yanıldığım olmuştur, bu savaşın kırma olduğundan da çok eminim. Bence sen gelecek cezaya kendini hazırlamalısın. haftalardır tatilde olan iki hesabın aynı günde tatilden çıkıp birinin diğerine vurulması. tam da o saatte senin online olman vs vs. Bence çok açıklanabilir şeyler değil.

• Bu zamana kadar nadiren yanıldığım olmuştur, bu savaşın kırma olduğundan da çok eminim. Bence sen gelecek cezaya kendini hazırlamalısın. haftalardır tatilde olan iki hesabın aynı günde tatilden çıkıp birinin diğerine vurulması. tam da o saatte senin online olman vs vs. Bence çok açıklanabilir şeyler değil.

Üstadd ben oyunda sadece oyun gözü ile görerek oynayan biriyim. Şükürler olsunki şu Ogame serverlwrinde toplasan 15 kişi ya tanırım ya tanımam. Bugüne kadar o dediğin konunun yakından uzağından geçmiş kişi olmadım çok şükür. Ama insan kendi yaptığını başkasından da bekler onada saygı duymak gerekir. Ticket açabilirsiniz hatta bu akşam filo alacaktım pazardan ama sağlık problemlerinden dolayı tatile aldım. Başka söze gerek te yok. Afedersin şüphesi olan temizlenmeye çalışır benim öle bir derdim yok şükür.

• Göreceğiz hile var mı yok mu, ayrıca seni kendim gibi görsem emin ol sana bu sözleri söylemezdim. Ama çok net belli olan şeyler olur ya hani senin savaşın da o hesap...

Daha fazla yazmak istemem, senden ricam sen de yazma. Ticket sonucuna göre tekrar gelip konuşuruz istersen.

• Sıkıntı yok üstad. Bekleyelim görelim. He bu arada unuttum biraz önce kırma işleri bildiğim kadarıyla PARA TURA ile oluyor. Yönetim benim KM aldığım tutarı gördüğünde ilk günden bugüne zaten gülüp geçer. Oyun zevkini ben zevk için oynarım maddi durumun üst seviye olmadığımdan kimseye oyun için verecek param yoktur. Benimde son sözüm budur.

• Göreceğiz hile var mı yok mu, ayrıca seni kendim gibi görsem emin ol sana bu sözleri söylemezdim. Ama çok net belli olan şeyler olur ya hani senin savaşın da o hesap...

Daha fazla yazmak istemem, senden ricam sen de yazma. Ticket sonucuna göre tekrar gelip konuşuruz istersen.

Koca Kurtla akşam maden ticaretimiz oldu biraz eksiği vardı onu tamamladım. Sabahın da oyunu bırakacak olsa böyle bir ricada bulunmazdı diye düşünüyorum. Bu iddialar ve yorumlar bana herkeze programcısın deyip kendi Script & Bot & Program kullanımından kapatılan ve sonrasında değerli operatörlerimize oyundan ve forumdan küfür eden aLTaRiN oGLu TaRKaN' hatırlattı. tanıyan vardır kesin yakın zamanda NooB'un hesabını satın aldı ve aramıza geri dönmüştü. :x3: tekrardan ceza alınca yok küfür eden Dayımın oğluydu, kuzenimdi falan diye kendini kurtarmaya çalışan o USER" kendini iyi biliyor ... Demem şu ki herkezi kendiniz gibi görmeyin! tahmin üzerine savaşları kirletmeyin varsa birşey zaten ortaya çıkar. VESSELAM

Dostuna yakın, düşmanına daha yakın ol !

• Koca Kurtla akşam maden ticaretimiz oldu biraz eksiği vardı onu tamamladım. Sabahın da oyunu bırakacak olsa böyle bir ricada bulunmazdı diye düşünüyorum. Bu iddialar ve yorumlar bana herkeze programcısın deyip kendi Script & Bot & Program kullanımından kapatılan ve sonrasında değerli operatörlerimize oyundan ve forumdan küfür eden aLTaRiN oGLu TaRKaN' hatırlattı. tanıyan vardır kesin yakın zamanda NooB'un hesabını satın aldı ve aramıza geri dönmüştü. :x3: tekrardan ceza alınca yok küfür eden Dayımın oğluydu, kuzenimdi falan diye kendini kurtarmaya çalışan o USER" kendini iyi biliyor ... Demem şu ki herkezi kendiniz gibi görmeyin! tahmin üzerine savaşları kirletmeyin varsa birşey zaten ortaya çıkar. VESSELAM

sen hesap satın aldı diyerek arkadaşımıza iftira atmıyor musun? Kaldı ki ben her türlü yemini edebilirim Can' ın hile kullanmadığına dair , inaktifleri kendisi elle yaptığına dair. Peki sen de yemin edebilir misin program kullandığından emin olduğuna. Arkadaşımıza haksız yere ban attılar onca emeğini bir kalemde silip attılar. O da bunu kaldıramadığı için küfür etti. Yoksa hiç kimse küfür etmez bunu bil. Can' ın program kullanmadığını herkes bilir, bu yüzdendir ki geceleri hep uyuya kaldığı için vurulur. Can' ın haksız yere kapatıldığını bilmediğin gibi attığın iftiralarda cabası. Ayrıca Noob yani Semih hesabını satmadı, kendi verdi al oyna diye. Benden oyunumu istesin ben de ona veririm. Para dediğin çokta değerli bir şey değil, biz bu oyunda oyun oynamaktan daha çok dostlarla vakit geçirmekten zevk alıyorduk. Lakin sağolsun ogame yönetimi, bizleri haksız yere ban atarak ellerinde zerre delil olmadan arkadaşımıza attıkları banla mahrum bıraktılar. 1 hafta evvel ben de silme moduna almıştım hesabımı bu durum fazlasıyla canımı sıktığı için. Her neyse su akar yolunu bulur elbet diyelim...

• Koca Kurtla akşam maden ticaretimiz oldu biraz eksiği vardı onu tamamladım. Sabahın da oyunu bırakacak olsa böyle bir ricada bulunmazdı diye düşünüyorum. Bu iddialar ve yorumlar bana herkeze programcısın deyip kendi Script & Bot & Program kullanımından kapatılan ve sonrasında değerli operatörlerimize oyundan ve forumdan küfür eden aLTaRiN oGLu TaRKaN' hatırlattı. tanıyan vardır kesin yakın zamanda NooB'un hesabını satın aldı ve aramıza geri dönmüştü. :x3: tekrardan ceza alınca yok küfür eden Dayımın oğluydu, kuzenimdi falan diye kendini kurtarmaya çalışan o USER" kendini iyi biliyor ... Demem şu ki herkezi kendiniz gibi görmeyin! tahmin üzerine savaşları kirletmeyin varsa birşey zaten ortaya çıkar. VESSELAM

sen hesap satın aldı diyerek arkadaşımıza iftira atmıyor musun? Kaldı ki ben her türlü yemini edebilirim Can' ın hile kullanmadığına dair , inaktifleri kendisi elle yaptığına dair. Peki sen de yemin edebilir misin program kullandığından emin olduğuna. Arkadaşımıza haksız yere ban attılar onca emeğini bir kalemde silip attılar. O da bunu kaldıramadığı için küfür etti. Yoksa hiç kimse küfür etmez bunu bil. Can' ın program kullanmadığını herkes bilir, bu yüzdendir ki geceleri hep uyuya kaldığı için vurulur. Can' ın haksız yere kapatıldığını bilmediğin gibi attığın iftiralarda cabası. Ayrıca Noob yani Semih hesabını satmadı, kendi verdi al oyna diye. Benden oyunumu istesin ben de ona veririm. Para dediğin çokta değerli bir şey değil, biz bu oyunda oyun oynamaktan daha çok dostlarla vakit geçirmekten zevk alıyorduk. Lakin sağolsun ogame yönetimi, bizleri haksız yere ban atarak ellerinde zerre delil olmadan arkadaşımıza attıkları banla mahrum bıraktılar. 1 hafta evvel ben de silme moduna almıştım hesabımı bu durum fazlasıyla canımı sıktığı için. Her neyse su akar yolunu bulur elbet diyelim...

her ne olursa olsun küfür etmek onu ve kimseyi haklı çıkarmaz aksine haksız olduğunu gösterir. ben sıradan bir oyuncuyum logları görmüyorum, yaptığım takipe göre değerlendiririm gerekirse de ticket yoluyla şikayetimi ederim. bunun için yemin etmeme gerek yok çıkacak sonuçlar benim için kanıt'dır. kaldı ki filo kırmaktan defalarca ceza almış bir USER" yokluğunda bile zararı olan arkadaşlarına TeamViewer üzerinden destek sağlayan bir oyuncunun tekrar aramıza gelmesine engel olan Yönetimi suçlamak değil tebrik etmek gerekir.:like:

Dostuna yakın, düşmanına daha yakın ol !

• Eski ittifak arkadaşım ERCAN hocamı savaşı için tebrik ederim.

Vurulan Ali abi ile oyundan içinde çok muhabbetimiz olmuştu.Sürekli tatile alıp duruyordu.Devam edeceğini zannetmiyorum.

Kendisine başarılar dilerim.